LŠF

Raksti:

Zigurds Lanka kļūst par Latvijas sieviešu izlases treneri

18.09.2023

Latvijas Šaha federācija un lielmeistars Zigurds Lanka gadu pirms nākamās pasaules šaha olimpiādes sākuma ir panākuši vienošanos par kopīgi sadarbību, paredzot, ka Zigurds Lanka pildīs Latvijas sieviešu šaha izlases galvenā trenera pienākumus gan olimpiādes laikā, gan arī pirms tās.

Jaunieši aicināti iesaistīties Latvijas šaha dzīves attīstībā, iestājoties LŠF jauniešu valdē

12.03.2023

Latvijas Šaha federācijas (LŠF) valde 9. marta sēdē pieņēma lēmumu izveidot jaunu struktūrvienību – LŠF jauniešu valdi. Sagaidāms, ka jauniešu valde aktīvi iesaistīsies federācijas darbā, palīdzot īstenot jau esošus LŠF projektus, kā arī nāks klajā ar jaunām idejām šaha dzīves attīstībai.

Arī Tamāra Vilerte saņem FIDE atbalstu 2500 eiro apjomā

03.02.2023

Starptautiskā Šaha federācija (FIDE) apstiprinājusi Latvijas Šaha federācijas aicinājumu un piešķīrusi mūsu lielmeistarei Tamārai Vilertei vienreizēju stipendiju 2500 eiro apjomā.

Toms Kalniņš portālam "Sportacentrs" komentē pārsteidzošo šaha bumu pasaulē

01.02.2023

Latvijas sporta portāls "Sportacentrs" vienā no savām jaunākajām publikācijām pievērsies šaha popularatētei pasaulē, kas uzskatāma pat par īstu bumu, un tikt skaidrībā par šo tēmu palīdzēja arī Latvijas Šaha federācijas ģenerālsekretārs Toms Kalniņš.

Atskats uz aizvadīto 2022.gadu Latvijas šahā

28.12.2022

Ne mirkli nevilcinoties, par aizvadītā gada svarīgāko notikumu noteikti jāatzīst klātienes šaha atgriešanos. Tikai ar FIDE reitinga apskaiti aizvadīti vairāk nekā 230 turnīri. Latvijas šaham 2022. gads ir izvērties notikumiem pārbagāts un par svarīgākajiem no tiem atcerēsimies šajā apkopojumā.

Federācija konkursa kārtībā atbalstīs tās biedru rīkotus pasākumus

19.04.2022

Latvijas Šaha federācija (LŠF) nolēmusi atbalstīt tās biedru rīkotos pasākumus (turnīrus, meistarklases u.c.) 2022.gadā. Šim nolūkam kopējais finansējums paredzēts 800 eiro.

Latvijas Šaha federācija noslēdz sadarbības līgumu ar TSI

04.04.2022

Latvijas Šaha federācija (LŠF) un Transporta un sakaru institūts (TSI) parakstīja sadarbības līgumu, paužot apņēmību sadarboties, lai savstarpēji popularizētu augstskolas un federācijas aktivitātes, tādejādi TSI kļūstot par vienu no svarīgākajiem federācijas atbalstītājiem.

Notikušas izmaiņas Latvijas Šaha federācijas vadībā

23.03.2022

Notikušas izmaiņas Latvijas Šaha federācijas (LŠF) vadībā. Par aiziešanu no LŠF prezidenta amata paziņojis Māris Krakops, kurš vadīja federāciju kopš 2019.gada augusta. Ilmārs Krūms paliek viceprezidenta amatā, bet Toms Kalniņš ir federācijas ģenerālsekretārs.

80 gadu jubileju svin pirmais LŠF prezidents pēc neatkarības atgūšanas Olafs Kronlaks

01.03.2021

Otrdien, 2.martā, savu 80 gadu jubileju svin pirmais Latvijas Šaha federācijas (LŠF) prezidents pēc neatkarības atgūšanas Olafs Kronlaks. Gan federācija, gan visa šaha saime sveic viņu ar šo lielo notikumu, novēl veselību, izturību un daudz laimes!

Grandmaster Maris Krakops has been elected the President of Latvian Chess Federation

10.09.2019

On Wednesday, August 28th 2019, Latvian Chess Federation's (LCF) members' meeting took place in Riga.  An entrepreneur, lawyer and a grandmaster- Maris Krakops-  was unanimously elected the President of Latvian Chess Federation (LCF).

Āris Ozoliņš – īsumā par prezidenta amatā paveikto

07.09.2019

Pēc neatkarības atjaunošanas Āris Ozoliņš ir viens no diviem Latvijas Šaha federācijas (LŠF) federācijas prezidentiem, kas amatā atradās visilgāko laika posmu – kopumā sešus gadus. Paveikts šajā periodā ir nesalīdzināmi daudz, it īpaši noorganizēto starptautisko turnīru ziņā.

Par Latvijas Šaha federācijas prezidentu ievēlēts Māris Krakops

30.08.2019

Trešdien, 28.augustā, notika Latvijas Šaha federācijas (LŠF) biedru sapulce un sekojoša LŠF valdes sēde, kurā par organizācijas jauno prezidentu vienbalsīgi tika ievēlēts uzņēmējs, jurists un lielmeistars Māris Krakops. Iepriekšējais prezidents, uzņēmējs Āris Ozoliņš amatā atradās kopš 2015.gada.

Latvijas Šaha federācija aicina uz preses konferenci

11.08.2016

Svētdien, 14.augustā, pulksten 17 Rīgā, izstāžu centrā "Ķīpsala", Ķīpsalas ielā 8, konferenču telpā nr. 1, 2.stāvā Latvijas Šaha federācija (LŠF) rīko preses konferenci, kurā tā informēs par gatavošanos šaha olimpiādei, Eiropas sieviešu un jauniešu čempionātu iespējamo norisi Latvijā un citām šaha aktualitātēm.