SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Filips Freibergs
Filips Freibergs
1687
01.03.2024
Maksimālais reitings:
1687
(2024-03-01)
Minimālais reitings:
1065
(2019-02-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
"RTU Open 2023" uzvar 18 gadus jaunais meistars no Norvēģijas Elhams Abdrlaufs
15.08.2023
Šogad tradicionālo Rumbas kausu izcīna rīdzinieki
07.10.2019
Mūsējiem panākumi septiņu valstu konkurencē festivālā Druskininkos
08.01.2019
Vienpadsmit jaunie šahisti pēc Eiropas čempionāta iegūst klasiskā šaha reitingu
03.09.2018
Eiropas čempionātā trīs Latvijas šahistes iekļūst labāko divdesmitniekā
29.08.2018
Statistika
2022
2021
2018
2017
65.vieta 2021 Latvijas ātrspēles (blica) čempionāts
+
1 .vieta MK Batashevs Arsens LAT 2187 11 no 13
2 .vieta GM Miezis Normunds LAT 2397 10 no 13
3 .vieta FM Golubovskis Maksims LAT 2159 9,5 no 13
4 .vieta IM Antoms Guntars LAT 2298 9,5 no 13
5 .vieta FM Krustkalns Kristaps LAT 2013 9 no 13
6 .vieta IM Berzinsh Roland LAT 2373 8,5 no 13
7 .vieta FM Mustaps Matiss LAT 2359 8,5 no 13
8 .vieta FM Levchenkov Vitaly LAT 1890 8,5 no 13
9 .vieta WFM Vidruska Renate LAT 1970 8,5 no 13 (1.vieta sievietēm)
10 .vieta I Vingris Mikelis LAT 1860 8,5 no 13
11 .vieta FM Lavendelis Egons LAT 2194 8 no 13
12 .vieta GM Sveshnikov Evgeny RUS 2322 8 no 13 )
13 .vieta MK Agafonov Yuri Dr LAT 2026 8 no 13
14 .vieta FM Klimakovs Sergejs LAT 2204 8 no 13
15 .vieta MK Solomka Nikita LAT 1960 8 no 13
16 .vieta I Bazilius Augustinas LTU 1777 8 no 13 )
17 .vieta MK Sumskis Rimvydas LTU 1882 8 no 13 )
18 .vieta WFM Gorozhankina Julia LAT 2082 7,5 no 13 (2.vieta sievietēm)
19 .vieta MK Gudovskis Konstantins LAT 1945 7,5 no 13
20 .vieta I Ter-Avetisjana Agnesa Stepania LAT 1706 7,5 no 13 (3.vieta sievietēm)
21 .vieta I Savicevs Arsenijs LAT 1813 7,5 no 13
22 .vieta I Vilums Aldis LAT 1791 7,5 no 13
23 .vieta MK Mierins Emils Janis LAT 1755 7 no 13
24 .vieta I Francs Marats LAT 1506 7 no 13
25 .vieta MK Kane Marta LAT 1687 7 no 13 (4.vieta sievietēm)
26 .vieta MK Bagatais Janis LAT 1847 7 no 13
27 .vieta I Tolmacevs Artjoms LAT 1679 7 no 13
28 .vieta I Andrusevics Jegors LAT 1188 7 no 13
29 .vieta I Rucs Andris LAT 1957 7 no 13
30 .vieta I Bubnys Marius LTU 1440 7 no 13 )
31 .vieta NM Maklakova Nellija LAT 1785 7 no 13 (5.vieta sievietēm)
32 .vieta I Vernuks Vjaceslavs LAT 1566 7 no 13
33 .vieta MK Isakovs Janis LAT 1824 7 no 13
34 .vieta I Kuznecova Marija LAT 1568 7 no 13 (6.vieta sievietēm)
35 .vieta MK Melderis Uldis LAT 1945 6,5 no 13
36 .vieta I Kazmerika Anna LAT 1646 6,5 no 13 (7.vieta sievietēm)
37 .vieta I Rizihs Valerijs LAT 1648 6,5 no 13
38 .vieta MK Alipovs Anatolijs LAT 1798 6,5 no 13
39 .vieta WMK Dombrovska Stefanija LAT 1583 6,5 no 13 (8.vieta sievietēm)
40 .vieta I Vasiljeva Sofja LAT 1423 6 no 13 (9.vieta sievietēm)
41 .vieta I Freibergs Andrejs LAT 1595 6 no 13
42 .vieta MK Krums Ilmars LAT 1954 6 no 13
43 .vieta I Tolmacevs Romans LAT 1346 6 no 13
44 .vieta I Jansone Melanija Luize LAT 1467 6 no 13 (10.vieta sievietēm)
45 .vieta I Adamovics Aleksejs LAT 1352 6 no 13
46 .vieta I Ozols Andris LAT 1429 6 no 13
47 .vieta II Cherepanov Daniil A NED 1072 6 no 13 )
48 .vieta I Vingris Janis LAT 1379 6 no 13 )
49 .vieta I Jakubsevicus Raimonds LAT 1369 6 no 13
50 .vieta I Aleidzans Vadims LAT 1447 5,5 no 13
51 .vieta WMK Burkevica Ilze LAT 1570 5,5 no 13 (11.vieta sievietēm)
52 .vieta I Yovanovich Victor LAT 1337 5,5 no 13
53 .vieta I Rezniks Roberts LAT 1359 5,5 no 13
54 .vieta II Gorohovs Aleksandrs LAT 0 5,5 no 13
55 .vieta II Jansons Kristers Roberts LAT 1321 5 no 13
56 .vieta I Maklakova Naomi LAT 1378 5 no 13 (12.vieta sievietēm)
57 .vieta II Tolmaceva Alona LAT 1155 5 no 13 (13.vieta sievietēm)
58 .vieta MK Breikss Peteris LAT 1622 5 no 13
59 .vieta I Testelecs Ilja Kuprijans LAT 1257 5 no 13
60 .vieta II Vidrusks Arturs LAT 1101 5 no 13 )
61 .vieta I Kuchina Polina LAT 1162 5 no 13 } (14.vieta sievietēm )
62 .vieta I Burka Kaspars LAT 0 5 no 13 )
63 .vieta II Jansons Edijs LAT 1202 4,5 no 13 )
64 .vieta II Freibergs Raimonds LAT 1062 4,5 no 13 )
65 .vieta I Freibergs Filips LAT 1207 4 no 13
66 .vieta II Vidrusks Jekabs LAT 1086 4 no 13 )
67 .vieta II Sokolovs Maksimilians LAT 1086 4 no 13 )
68 .vieta II Balta Hugo Kristians LAT 0 2 no 13 )
69 .vieta II Ivulans Patriks LAT 0 2 no 13
70 .vieta III Maklakova Dafne LAT 1039 1 no 13 (15.vieta sievietēm)
Rādīt vairāk
chess-results.com
9.vieta 2022 Latvijas čempionāts Z-14
+
1 .vieta I Germanovs Georgijs 1750 Jūrmala 8 no 9
2 .vieta MK Francs Marats 1882 RŠS/Matisone 7,5 no 9
3 .vieta I Vingris Mikelis 1781 RŠS/Rožlapa/Poļakovs 6 no 9
4 .vieta MK Savicevs Arsenijs 1961 RŠS/Matisone 5 no 9
5 .vieta I Paikens Reinis 1534 RŠS/Galkins 5 no 9
6 .vieta I Karasevics Aleksandrs 1427 RŠS/Ungurs 5 no 9
7 .vieta I Aleidzans Vadims 1367 RŠS/Borisovs 3,5 no 9
8 .vieta I Harlamovs Daniils 1407 RŠS/Matisone 2,5 no 9
9 .vieta I Freibergs Filips 1250 RŠS/Borisovs 1,5 no 9
10 .vieta I Varpins Kristians 1374 RŠS/Putka 1 no 9
Rādīt vairāk
chess-results.com
9.vieta 2021 Latvijas čempionāts Z-12
+
1 .vieta MK Tolmacevs Artjoms 1910 RŠS/Matisone/Kļimakovs 6,5 no 7
2 .vieta I Krakops Martijs 1503 Tilža 5 no 7
3 .vieta I Valdats Reinis 1511 RŠS/Paune 4,5 no 7
4 .vieta I Aleidzans Vadims 1564 RŠS/Borisovs 4 no 7
5 .vieta I Derbenev Arseniy 1401 RŠS/Ungurs 3,5 no 7
6 .vieta I Jakubsevicus Raimonds 1383 Daugava Chess/Dzirkalis 3,5 no 7
7 .vieta I Karasevics Aleksandrs 1499 RŠS/Borisovs 3,5 no 7
8 .vieta I Aleksejevs Daniils 1413 Olaine/Skujiņa 3 no 7
9 .vieta I Freibergs Filips 1297 RŠS/Borisovs 1,5 no 7
10 .vieta I Dorofejevs Demids 1123 RŠS/Kažoks 0 no 7 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
7.vieta 2017 Latvijas čempionāts Z-8
+
1 .vieta I Vingris Mikelis 1761 Riga Chess school/Stasans/Rozlapa 8,5 no 9
2 .vieta II Tolmacevs Artjoms 1750 Riga Chess school/Matisone 7
3 .vieta II Harlamovs Daniils 1750 Jurmala/Kovsuns 7
4 .vieta III Parhomenko Igors 1650 Riga Chess school/Galkins 5,5
5 .vieta III Cakovs Valerijs 1650 Rezeknes BJSS/Vasilkovs 4,5 )
6 .vieta III Valdats Reinis 1650 Riga Chess school/Abolina 4,5
7 .vieta III Freibergs Filips 1650 Riga Chess school/Borisovs 3
8 .vieta III Prudnikovs Stefans 1650 Riga Chess school/Borisovs 2,5
9 .vieta II Karasevics Aleksandrs 1750 Riga Chess school/ Borisovs 2,5
10 .vieta III Jasinskas Donatas 1650 Rigas 13.vsk./Raudive 0 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
130.vieta 2018 Eiropas čempionāts jauniešiem (Z-10)
+
14 .vieta Kuznecova Marija 1138 5,5 no 9 (M-8)
18 .vieta WFM Limanovska Elizabete 2066 5 no 9 ( M-18)
19 .vieta Golsta Ramona 1661 5,5 no 9 (M-16)
26 .vieta Maklakova Naomi 4,5 no 9 (M-8)
29 .vieta Semjonovs Ilja 2242 5,5 no 9 (Z-16)
29 .vieta Derbenev Arseniy 1307 5 no 9 (Z-8)
34 .vieta Kucina Polina 4 no 9 (M-8)
40 .vieta Labecka Maria 3,5 no 9 (M-8)
42 .vieta Germanovs Georgijs 1511 5 no 9 (Z-10)
42 .vieta Kolasa Pjotrs 2001 4,5 no 9 (Z-18)
43 .vieta Springis Jevgenijs 1519 5 no 9 (Z-12)
44 .vieta Jekabsone Nellija 4 no 9 (M-10)
44 .vieta Gansone Aiga 3 no 9 (M-8)
45 .vieta Valdats Reinis 4 no 9 (Z-8)
45 .vieta Stabulnieks Klavs 2136 4 no 9 (Z-18)
46 .vieta Ter-Avetisjana Agnesa Stepania 1299 4,5 no 9 (M-12)
47 .vieta Krasilnikova Marija 1061 4 no 9 (M-10)
47 .vieta Petrovska Arina 1584 4 no 9 (M-16)
47 .vieta Golsta Madara 1861 4 no 9 (M-18)
47 .vieta Biuksane Lelde 2 no 9 } (M-8 )
48 .vieta Mierina Lauma 2 no 9 (M-8)
49 .vieta Smirnova Jekaterina 1399 4,5 no 9 (M-12)
53 .vieta Tolmacevs Romans 4 no 9 (Z-8)
54 .vieta Lapins Rainers 4 no 9 (Z-8)
55 .vieta Polyakov Fedor 2126 4 no 9 (Z-18)
56 .vieta Brikers Aleksandrs 2046 4 no 9 (Z-18)
56 .vieta Jansone Melanija Luize 1083 3,5 no 9 (M-10)
59 .vieta Berzinsh Markuss 5 no 9 (Z-10)
59 .vieta Kuznecovs Nikita 2280 4,5 no 9 (Z-16)
60 .vieta Valeine Ieva 1233 3,5 no 9 (M-10)
61 .vieta Nazarovs Daniils 0 3,5 no 9 (Z-8)
62 .vieta Sergejeva Sofija 1287 3,5 no 9 (M-12)
62 .vieta Yovanovich Victor 3 no 9 } (Z-8 )
63 .vieta Tiselskaja Alisa 1442 2,5 no 9 (M-16)
64 .vieta Batashevs Arsens 2014 3,5 no 9 (Z-18)
65 .vieta Jazdanovs Aleksandrs 2042 4,5 no 9 (Z-16)
66 .vieta Mikelsons Mikelis-Emils 1821 3,5 no 9 (Z-18)
66 .vieta Ivanova Katrina Telma 1313 1,5 no 9 (M-18)
67 .vieta Grivnieks Alberts 1917 3 no 9 (Z-18)
67 .vieta Rasimenoka Marija 2,5 no 9 } (M-10 )
70 .vieta Haustovs Stanislavs 2,5 no 9 } (Z-8 )
70 .vieta Liepina Elza 2 no 9 } (M-10 )
71 .vieta Zuj-Zaikovskis Nikita 1884 3 no 9 (Z-18)
72 .vieta Jeronovics Toms 2,5 no 9 (Z-8)
73 .vieta Tolmacevs Artjoms 1263 4,5 no 9 (Z-10)
74 .vieta Vissarionovs Artjoms 1439 4 no 9 (Z-14)
74 .vieta Sevastjanovs Roberts 1583 4 no 9 (Z-16)
75 .vieta Atvars Rihards 2 no 9 } (Z-8 )
76 .vieta Tokranova Evelina 1280 2,5 no 9 (M-12)
77 .vieta Podolaks Leonids 1,5 no 9 } (Z-8 )
78 .vieta Spirkova Marija 1015 2,5 no 9 (M-12)
80 .vieta Vingris Mikelis 1485 4 no 9 (Z-10)
80 .vieta Mjatezs Ivans 1553 4 no 9 (Z-12)
81 .vieta Freibergs Andrejs 1564 4 no 9 (Z-12)
81 .vieta Kazmerika Anna 1347 3 no 9 (M-14)
84 .vieta Morozli Grigorijs 1820 4 no 9 (Z-16)
84 .vieta Lele Emili 1242 3 no 9 (M-14)
85 .vieta Sokolovskis Pavels 1357 4 no 9 (Z-12)
85 .vieta Bekasovs Rihards 2109 3,5 no 9 (Z-16)
86 .vieta Golubovskis Maksims 1919 3,5 no 9 (Z-16)
87 .vieta Spiridovskis Rafaels 1215 4 no 9 (Z-12)
87 .vieta Petrovs Jaroslavs 1833 3,5 no 9 (Z-16)
88 .vieta Ikstena Sarlote 1122 2,5 no 9 (M-14)
89 .vieta Kipluka Anna Krista 1357 2 no 9 (M-14)
90 .vieta Hlopkova Jekaterina 1243 2 no 9 (M-14)
92 .vieta Savicevs Arsenijs 1362 4 no 9 (Z-10)
92 .vieta Alainis Artis 1780 3,5 no 9 (Z-16)
93 .vieta Aleidzans Vadims 1258 4 no 9 (Z-10)
96 .vieta Tabors Emils 1406 3,5 no 9 (Z-12)
97 .vieta Zass Kristaps 1405 3,5 no 9 (Z-12)
97 .vieta Antonivs Vladislavs 1971 3 no 9 (Z-16)
98 .vieta Aizstrauts Arturs 1701 3 no 9 (Z-16)
99 .vieta Fridensteins-Bridins Atis 1627 3,5 no 9 (Z-14)
100 .vieta Horobrijs Daniils 1899 3,5 no 9 (Z-14)
101 .vieta Dundurs Henriks 1387 3 no 9 (Z-16)
102 .vieta Karasevics Aleksandrs 1393 3,5 no 9 (Z-10)
102 .vieta Janovskis Daniels 1542 3 no 9 (Z-16)
104 .vieta Francs Marats 1385 3,5 no 9 (Z-10)
108 .vieta Testelecs Ilja Kuprijans 1108 3,5 no 9 (Z-10)
108 .vieta Feldmanis Andrejs 1171 2,5 no 9 (Z-16)
110 .vieta Jonins Dmitrijs 1292 3 no 9 (Z-12)
110 .vieta Mierins Emils Janis 1326 3 no 9 (Z-14)
111 .vieta Strods Kristaps Reinis 1479 2 no 9 (Z-16)
112 .vieta Krasilnikovs Aleksandrs 1214 3 no 9 (Z-12)
113 .vieta Stanislavskis Dmitrijs 1297 1 no 9 (Z-16)
114 .vieta Pogorelovs Dmitrijs 3 no 9 (Z-12)
115 .vieta Daleckis Deniss 1331 3 no 9 (Z-12)
115 .vieta Aminovs Maksims 1336 2,5 no 9 (Z-14)
116 .vieta Harlamovs Daniils 1193 3 no 9 (Z-10)
116 .vieta Aprups Rinalds 1174 3 no 9 (Z-12)
117 .vieta Kriek Zoran 1267 2,5 no 9 (Z-12)
118 .vieta Apenitis Markuss 2,5 no 9 (Z-12)
119 .vieta Burenkovs Artjoms 1459 2,5 no 9 (Z-14)
121 .vieta Sergejevs Germans 2,5 no 9 (Z-10)
121 .vieta Otrohovs Maksims 2 no 9 (Z-12)
123 .vieta Savkovs Matvejs 2,5 no 9 (Z-10)
123 .vieta Filipovs Jevgenijs 1477 2 no 9 (Z-14)
124 .vieta Maksimovs Mihails 0,5 no 9 } (Z-12 )
126 .vieta Semjonovs Danila 2,5 no 9 } (Z-10 )
127 .vieta Pavlovs Ostins 1052 2,5 no 9 (Z-10)
128 .vieta Kononovics Dmitrijs 2 no 9 } (Z-10 )
129 .vieta Balcuns Kristaps 2 no 9 } (Z-10 )
130 .vieta Freibergs Filips 1,5 no 9 (Z-10)
Rādīt vairāk
chess-results.com
Galerijas
Rumbas kauss 2019 Kuldīgā. Foto - Gunārs Gertners
06.10.2019
Festivāla "Baltija Youth Cup" blica turnīrs Palangā
21.06.2019
Portreti
Dzimšanas diena
Aleksejs Tihijs
(šodien 23)
●
Aleksandrs Karasevics
(šodien 15)
●
Vsevolods Semjonovs
(1 diena līdz 24)
Guntars Mierins
(1 diena līdz 23)
Ricards Zarinsh
(2 dienas līdz 24)
Natalia Eremina
(4 dienas līdz 57)
Zinaida Osobskaja
(4 dienas līdz 72)
Egils Vikanis
(4 dienas līdz 69)
Martins Zageris
(6 dienas līdz 35)
Bruno Frolovs
(6 dienas līdz 11)
Romans Sinjavins
(6 dienas līdz 24)
Dmitrijs Pogrebnojs
(7 dienas līdz 45)
Elmārs Berķis
(7 dienas līdz 68)
Aleksandrs Teitelbaums
(8 dienas līdz 37)
Petr Shvab
(8 dienas līdz 16)
Andrejs Pidgora
(9 dienas līdz 18)
Jurijs Mihailovs
(9 dienas līdz 35)
Romans Tolmacevs
(9 dienas līdz 13)
Jekaterina Panzhina
(9 dienas līdz 34)
Igors Parhomenko
(9 dienas līdz 15)
Mihail Gutmans
(10 dienas līdz 36)
Janis Lelis
(10 dienas līdz 77)
Davids Savruckis
(10 dienas līdz 23)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, I posms
17.03.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, III posms
19.03.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, X posms
21.03.2024
Latgales Jauniešu šaha līgas VI sezona, 3.posms
22.03.2024
Latvijas 2024.gada vīriešu čempionāta Latgales reģionālā atlase
23.03.2024 - 24.03.2024
Cerību kausa 2024 pusfināls
23.03.2024 - 24.03.2024
ICCF lielmeistara Maigoņa Avotiņa piemiņas turnīrs 2024
23.03.2024
Saulkrastu 2024. gada čempionāts, veltīts Latvijas meistaram Jānim Kļaviņam
23.03.2024
Dobeles novada 2024.gada atklātais čempionāts šahā
23.03.2024
2. Latvijas čempionāts šahā cīkstoņiem
24.03.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta pusfināls
28.03.2024 - 01.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne-2024", 3.posms
30.03.2024
Cerību kausa 2024 fināls
06.04.2024 - 07.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, I posms
06.04.2024
Spēlē dāmas 2024 Olainē
06.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, II posms
07.04.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 2. posms
07.04.2024
Lielmeistara Jāņa Klovāna 13. piemiņas kauss
09.04.2024
Latvijas 2024. gada senioru čempionāts
13.04.2024 - 14.04.2024
"Dice Chess Lazy Queen"
13.04.2024
Pirmas atklātais CHESSTON rapida turnīrs "Šahatons 2024"
13.04.2024
Alekseja Širova 7.kausa izcīņa
17.04.2024 - 19.04.2024
LSSO Latgales reģiona fināls Rēzeknē
19.04.2024
Lielmeistara Jevgēņija Svešņikova piemiņas turnīrs 2024
20.04.2024 - 21.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, II posms
20.04.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IV posms
23.04.2024
Albānija: Pasaules čempionāts rapidā un blicā kadetiem (U-8–U-12) 2024
26.04.2024 - 28.04.2024
Latvijas 2024. gada amatieru čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada sieviešu čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta fināls
27.04.2024 - 04.05.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, III posms
27.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 4.posms
27.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, III posms
05.05.2024
Olaines Šaha pavasaris bērniem 2024
11.05.2024
Rēzeknes atklātais senioru čempionāts 2024
12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris 2024
12.05.2024
Latvijas 2024. gada Skolu šaha olimpiādes fināls
15.05.2024
Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2024"
18.05.2024 - 19.05.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāta 1. posms
18.05.2024 - 19.05.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, V posms
21.05.2024
Spring 960 Fisher chess rapid
25.05.2024
Rīgas Šaha Open 2024
31.05.2024 - 05.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 5.posms
01.06.2024
Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2024
08.06.2024
Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 2024
08.06.2024
Skolotāja Ulda Deisona 6. piemiņas turnīrs (ar ielūgumiem)
09.06.2024
Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2024
13.06.2024
3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis"
15.06.2024 - 21.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 6.posms
15.06.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VI posms
18.06.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts blicā Mežezerā
30.06.2024 - 30.06.2024
Latvijas 2024. gada junioru (U-20) čempionāts
01.07.2024 - 07.07.2024
Dobeles šaha vasara 2024
13.07.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VII posms
23.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
Rīgas 2024. gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Rīgas kauss 2024
20.09.2024 - 25.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Sākušās jauniešu šaha kaislības
Mūžībā devies FIDE meistars Vitālijs Ļevčenkovs
165 zēni bezkompromisa cīņās noskaidrojuši finālistus
Stājas spēkā jauni sporta klašu un titulu iegūšanas noteikumi
Latvijas Šaha federācijas darbības pārskats par 2023.gadu
Populārākās birkas
Latvijas čempionāts
,
Latvijas čempionāts jauniešiem
,
reitings
,
Kurzemes atlase
,
Vidzemes atlase
,
Pullman
,
RŠF
,
Garkalne
,
Zemgales atlase
,
Olaine