SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Kristers Roberts Jansons
Kristers Roberts Jansons
1432
01.03.2024
Maksimālais reitings:
1432
(2024-03-01)
Minimālais reitings:
1053
(2021-09-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
Statistika
2023
2021
2020
30.vieta 2023 Latvijas ātrspēles (blica) čempionāts
+
1 .vieta FM Mustaps, Matiss 2285 10,5 no 13
2 .vieta MK Krilovs, Nikolajs 2061 10 no 13
3 .vieta GM Lanka, Zigurds S50 2326 10 no 13
4 .vieta WGM Rogule, Laura 2150 8,5 no 13 (1.vieta sievietēm)
5 .vieta MK Batashevs, Arsens 2167 8,5 no 13
6 .vieta FM Lavendelis, Egons 2155 8 no 13
7 .vieta MK Laizans, Aivars S50 2076 8 no 13 )
8 .vieta I Beniosev, Daniel U10 1635 8 no 13
9 .vieta MK Gudovskis, Konstantins 1981 8 no 13
10 .vieta MK Savicevs, Arsenijs U16 2115 7,5 no 13
11 .vieta MK Krums, Ilmars S50 1974 7,5 no 13
12 .vieta MK Agafonov, Yuri Dr S65 1925 7,5 no 13
13 .vieta MK Tolmacevs, Artjoms U14 2027 7,5 no 13
14 .vieta NM Paikens, Reinis U16 1910 7,5 no 13
15 .vieta I Tolmacevs, Romans U12 1721 7,5 no 13
16 .vieta I Maklakova, Naomi U14 1522 7,5 no 13 (2.vieta sievietēm)
17 .vieta I Petrovs, Renars U16 1762 7 no 13
18 .vieta MK Pakula, Aleksej 2067 7 no 13
19 .vieta NM Mierins, Eriks S50 1954 7 no 13
20 .vieta WGM Berzina, Ilze 1938 6,5 no 13 (3.vieta sievietēm)
21 .vieta IM Antoms, Guntars S50 2160 6,5 no 13
22 .vieta MK Bagatais, Janis 1801 6,5 no 13
23 .vieta FM Ozolins, Aris S65 2011 6 no 13
24 .vieta NM Maklakova, Nellija 1763 6 no 13 (4.vieta sievietēm)
25 .vieta MK Melderis, Uldis S50 1770 6 no 13
26 .vieta I Lazars, Krisjanis U10 1435 6 no 13
27 .vieta II Orlovskis, Jaroslavs 1694 6 no 13
28 .vieta MK Kapce, Viesturs 1955 6 no 13
29 .vieta I Krakops, Martijs U14 1394 6 no 13
30 .vieta ii Jansons, Kristers Roberts 1429 6 no 13
31 .vieta MK Kane, Marta 1736 6 no 13 (5.vieta sievietēm)
32 .vieta MK Mikelsons, Mikelis-Emils 1756 5,5 no 13
33 .vieta I Jansone, Melanija Luize U16 1662 5,5 no 13 (6.vieta sievietēm)
34 .vieta I Tolmaceva, Alona U10 1426 5,5 no 13 (7.vieta sievietēm)
35 .vieta MK Breikss, Peteris S65 1560 5 no 13
36 .vieta I Mitenieks, Matiss S50 1547 5 no 13
37 .vieta I Azarkevics, Aleksejs 1515 5 no 13
38 .vieta I Mierina, Lauma U12 1184 5 no 13 (8.vieta sievietēm)
39 .vieta I Gailevska, Milana U12 1088 4 no 13 (9.vieta sievietēm)
40 .vieta II Tsarenko, Sviatoslav U16 1445 4 no 13
41 .vieta II Jansons, Edijs 1224 3,5 no 13
42 .vieta MK Mileiko, Juris S65 1305 2,5 no 13
43 .vieta II Maklakova, Dafne U12 1209 2 no 13 (10.vieta sievietēm)
Rādīt vairāk
chess-results.com
55.vieta 2021 Latvijas ātrspēles (blica) čempionāts
+
1 .vieta MK Batashevs Arsens LAT 2187 11 no 13
2 .vieta GM Miezis Normunds LAT 2397 10 no 13
3 .vieta FM Golubovskis Maksims LAT 2159 9,5 no 13
4 .vieta IM Antoms Guntars LAT 2298 9,5 no 13
5 .vieta FM Krustkalns Kristaps LAT 2013 9 no 13
6 .vieta IM Berzinsh Roland LAT 2373 8,5 no 13
7 .vieta FM Mustaps Matiss LAT 2359 8,5 no 13
8 .vieta FM Levchenkov Vitaly LAT 1890 8,5 no 13
9 .vieta WFM Vidruska Renate LAT 1970 8,5 no 13 (1.vieta sievietēm)
10 .vieta I Vingris Mikelis LAT 1860 8,5 no 13
11 .vieta FM Lavendelis Egons LAT 2194 8 no 13
12 .vieta GM Sveshnikov Evgeny RUS 2322 8 no 13 )
13 .vieta MK Agafonov Yuri Dr LAT 2026 8 no 13
14 .vieta FM Klimakovs Sergejs LAT 2204 8 no 13
15 .vieta MK Solomka Nikita LAT 1960 8 no 13
16 .vieta I Bazilius Augustinas LTU 1777 8 no 13 )
17 .vieta MK Sumskis Rimvydas LTU 1882 8 no 13 )
18 .vieta WFM Gorozhankina Julia LAT 2082 7,5 no 13 (2.vieta sievietēm)
19 .vieta MK Gudovskis Konstantins LAT 1945 7,5 no 13
20 .vieta I Ter-Avetisjana Agnesa Stepania LAT 1706 7,5 no 13 (3.vieta sievietēm)
21 .vieta I Savicevs Arsenijs LAT 1813 7,5 no 13
22 .vieta I Vilums Aldis LAT 1791 7,5 no 13
23 .vieta MK Mierins Emils Janis LAT 1755 7 no 13
24 .vieta I Francs Marats LAT 1506 7 no 13
25 .vieta MK Kane Marta LAT 1687 7 no 13 (4.vieta sievietēm)
26 .vieta MK Bagatais Janis LAT 1847 7 no 13
27 .vieta I Tolmacevs Artjoms LAT 1679 7 no 13
28 .vieta I Andrusevics Jegors LAT 1188 7 no 13
29 .vieta I Rucs Andris LAT 1957 7 no 13
30 .vieta I Bubnys Marius LTU 1440 7 no 13 )
31 .vieta NM Maklakova Nellija LAT 1785 7 no 13 (5.vieta sievietēm)
32 .vieta I Vernuks Vjaceslavs LAT 1566 7 no 13
33 .vieta MK Isakovs Janis LAT 1824 7 no 13
34 .vieta I Kuznecova Marija LAT 1568 7 no 13 (6.vieta sievietēm)
35 .vieta MK Melderis Uldis LAT 1945 6,5 no 13
36 .vieta I Kazmerika Anna LAT 1646 6,5 no 13 (7.vieta sievietēm)
37 .vieta I Rizihs Valerijs LAT 1648 6,5 no 13
38 .vieta MK Alipovs Anatolijs LAT 1798 6,5 no 13
39 .vieta WMK Dombrovska Stefanija LAT 1583 6,5 no 13 (8.vieta sievietēm)
40 .vieta I Vasiljeva Sofja LAT 1423 6 no 13 (9.vieta sievietēm)
41 .vieta I Freibergs Andrejs LAT 1595 6 no 13
42 .vieta MK Krums Ilmars LAT 1954 6 no 13
43 .vieta I Tolmacevs Romans LAT 1346 6 no 13
44 .vieta I Jansone Melanija Luize LAT 1467 6 no 13 (10.vieta sievietēm)
45 .vieta I Adamovics Aleksejs LAT 1352 6 no 13
46 .vieta I Ozols Andris LAT 1429 6 no 13
47 .vieta II Cherepanov Daniil A NED 1072 6 no 13 )
48 .vieta I Vingris Janis LAT 1379 6 no 13 )
49 .vieta I Jakubsevicus Raimonds LAT 1369 6 no 13
50 .vieta I Aleidzans Vadims LAT 1447 5,5 no 13
51 .vieta WMK Burkevica Ilze LAT 1570 5,5 no 13 (11.vieta sievietēm)
52 .vieta I Yovanovich Victor LAT 1337 5,5 no 13
53 .vieta I Rezniks Roberts LAT 1359 5,5 no 13
54 .vieta II Gorohovs Aleksandrs LAT 0 5,5 no 13
55 .vieta II Jansons Kristers Roberts LAT 1321 5 no 13
56 .vieta I Maklakova Naomi LAT 1378 5 no 13 (12.vieta sievietēm)
57 .vieta II Tolmaceva Alona LAT 1155 5 no 13 (13.vieta sievietēm)
58 .vieta MK Breikss Peteris LAT 1622 5 no 13
59 .vieta I Testelecs Ilja Kuprijans LAT 1257 5 no 13
60 .vieta II Vidrusks Arturs LAT 1101 5 no 13 )
61 .vieta I Kuchina Polina LAT 1162 5 no 13 } (14.vieta sievietēm )
62 .vieta I Burka Kaspars LAT 0 5 no 13 )
63 .vieta II Jansons Edijs LAT 1202 4,5 no 13 )
64 .vieta II Freibergs Raimonds LAT 1062 4,5 no 13 )
65 .vieta I Freibergs Filips LAT 1207 4 no 13
66 .vieta II Vidrusks Jekabs LAT 1086 4 no 13 )
67 .vieta II Sokolovs Maksimilians LAT 1086 4 no 13 )
68 .vieta II Balta Hugo Kristians LAT 0 2 no 13 )
69 .vieta II Ivulans Patriks LAT 0 2 no 13
70 .vieta III Maklakova Dafne LAT 1039 1 no 13 (15.vieta sievietēm)
Rādīt vairāk
chess-results.com
50.vieta 2020 Latvijas ātrspēles (blica) čempionāts
+
1 .vieta GM Neiksans Arturs LAT 2572 Rīgas Šaha skola 11,5 no 13
2 .vieta GM Fridman Daniel GER 2644 Bochum 10,5 no 13 )
2 .vieta FM Mustaps Matiss LAT 2332 Rīga 9,5 no 13
3 .vieta GM Miezis Normunds LAT 2373 Olaine 9 no 13
5 .vieta IM Antoms Guntars S50 LAT 2252 Rīga 8,5 no 13
6 .vieta WGM Reizniece-Ozola Dana LAT 2226 Ventspils 8,5 no 13 (1.vieta sievietēm)
7 .vieta GM Lanka Zigurds S50 LAT 2338 Baldone 8,5 no 13
8 .vieta GM Kantans Toms LAT 2429 Garkalne 8 no 13
9 .vieta FM Zuckovs Aleksejs S50 LAT 2337 Rīga 8 no 13
10 .vieta FM Tronenkovs Valdis LAT 2292 Rīgas Šaha skola 8 no 13
11 .vieta WGM Rogule Laura LAT 2090 Rīga 8 no 13 (2.vieta sievietēm)
12 .vieta GM Sveshnikov Evgeny S65 RUS 2377 Rīga 8 no 13 )
13 .vieta MK Batashevs Arsens U20 LAT 2077 Rīga 7,5 no 13
14 .vieta I Vingris Mikelis U12 LAT 1764 Rīgas Šaha skola 7,5 no 13
15 .vieta FM Krustkalns Kristaps LAT 2033 Carnikava 7,5 no 13
16 .vieta MK Bagatais Janis LAT 1846 Rīga 7,5 no 13
17 .vieta WGM Berzina Ilze LAT 2139 Rīga 7 no 13 (3.vieta sievietēm)
18 .vieta WIM Kantane Anna POL 2079 Garkalne 7 no 13 )
19 .vieta NM Mierins Eriks LAT 1971 Baldone 7 no 13
20 .vieta MK Brikers Aleksandrs U20 LAT 1950 Rīgas Šaha skola 7 no 13
21 .vieta MK Kolesnikovs Ivans LAT 1998 Rīga 7 no 13
22 .vieta MK Krums Ilmars LAT 1951 Rīga 7 no 13
23 .vieta MK Isakovs Janis S50 LAT 1845 Venrspils 7 no 13
24 .vieta NM Maklakova Nellija LAT 1889 Rīga 7 no 13 (4.vieta sievietēm)
25 .vieta MK Melderis Uldis S50 LAT 1972 Pļaviņas 7 no 13
26 .vieta I Petrovs Renars U14 LAT 1171 Jēkabpils 7 no 13
27 .vieta I Mulevicius Andrius LTU 1769 Vilnius 6,5 no 13 )
28 .vieta I Mierins Emils Janis U16 LAT 1870 RŠS/Olaine 6,5 no 13
29 .vieta MK Kapce Viesturs LAT 1911 Babite 6,5 no 13
30 .vieta MK Gudovskis Konstantins LAT 1916 Rīga 6,5 no 13
31 .vieta MK Mikelsons Mikelis-Emils U20 LAT 1828 Rīga 6,5 no 13
32 .vieta I Parhomenko Anastasija U18 LAT 1554 Rīgas Šaha skola 6,5 no 13 (5.vieta sievietēm)
33 .vieta MK Alipovs Anatolijs S50 LAT 1667 Rīga 6 no 13
34 .vieta I Kuznecova Marija U10 LAT 1495 Rīgas Šaha skola 6 no 13 (6.vieta sievietēm)
35 .vieta WMK Dombrovska Stefanija S50 LAT 1588 Daugavpils 6 no 13 (7.vieta sievietēm)
36 .vieta I Jansone Melanija Luize U12 LAT 1433 Rīgas Šaha skola 6 no 13 (8.vieta sievietēm)
37 .vieta WMK Burkevica Ilze LAT 1701 Kuldīga 6 no 13 (9.vieta sievietēm)
38 .vieta I Ozols Andris S50 LAT 1448 Bukulti 6 no 13
39 .vieta I Maklakova Naomi U10 LAT 1253 Rīgas Šaha skola 6 no 13 (10.vieta sievietēm)
40 .vieta II Cherepanov Daniil A U10 NED 1007 Delft 6 no 13 )
41 .vieta II Maksimovs Arturs U10 LAT Jēkabpils 6 no 13 )
42 .vieta MK Breikss Peteris S50 LAT 1610 Koknese 5,5 no 13
43 .vieta I Krastins Arturs U16 LAT 1620 Jēkabpils 5,5 no 13
44 .vieta I Coat Sven U12 FRA 1396 Rīga 5,5 no 13 )
45 .vieta I Vingris Janis LAT 1424 Rīga 5,5 no 13 )
46 .vieta I Vitins Janis S50 LAT 1527 Sigulda 5,5 no 13
47 .vieta II Rinkevics Ralfs U14 LAT 1025 Jēkabpils 5,5 no 13
48 .vieta I Vernuks Vjaceslavs S50 LAT 1569 Ventspils 5,5 no 13
49 .vieta II Stikane Evelina U14 LAT Jēkabpils 5,5 no 13 (11.vieta sievietēm)
50 .vieta II Jansons Kristers Roberts U18 LAT 1228 Rīgas Šaha skola 5 no 13
51 .vieta II Jansons Edijs LAT 1201 Rīga 5 no 13
52 .vieta II Kantans Jekabs U10 LAT 1345 Rīgas Šaha skola 4 no 13
53 .vieta III Kantans Ansis U10 LAT 1020 Rīgas Šaha skola 3 no 13 )
54 .vieta II Pinne Nauris U14 LAT 0 Jēkabpils 3 no 13 )
55 .vieta III Maklakova Dafne U10 LAT 0 Rīgas Šaha skola 1 no 13 (12.vieta sievietēm)
Rādīt vairāk
Vairāk
chess-results.com
Galerijas
Portreti
Dzimšanas diena
Aleksejs Tihijs
(šodien 23)
●
Aleksandrs Karasevics
(šodien 15)
●
Vsevolods Semjonovs
(1 diena līdz 24)
Guntars Mierins
(1 diena līdz 23)
Ricards Zarinsh
(2 dienas līdz 24)
Natalia Eremina
(4 dienas līdz 57)
Zinaida Osobskaja
(4 dienas līdz 72)
Egils Vikanis
(4 dienas līdz 69)
Martins Zageris
(6 dienas līdz 35)
Bruno Frolovs
(6 dienas līdz 11)
Romans Sinjavins
(6 dienas līdz 24)
Dmitrijs Pogrebnojs
(7 dienas līdz 45)
Elmārs Berķis
(7 dienas līdz 68)
Aleksandrs Teitelbaums
(8 dienas līdz 37)
Petr Shvab
(8 dienas līdz 16)
Andrejs Pidgora
(9 dienas līdz 18)
Jurijs Mihailovs
(9 dienas līdz 35)
Romans Tolmacevs
(9 dienas līdz 13)
Jekaterina Panzhina
(9 dienas līdz 34)
Igors Parhomenko
(9 dienas līdz 15)
Mihail Gutmans
(10 dienas līdz 36)
Janis Lelis
(10 dienas līdz 77)
Davids Savruckis
(10 dienas līdz 23)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, I posms
17.03.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, III posms
19.03.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, X posms
21.03.2024
Latgales Jauniešu šaha līgas VI sezona, 3.posms
22.03.2024
Latvijas 2024.gada vīriešu čempionāta Latgales reģionālā atlase
23.03.2024 - 24.03.2024
Cerību kausa 2024 pusfināls
23.03.2024 - 24.03.2024
ICCF lielmeistara Maigoņa Avotiņa piemiņas turnīrs 2024
23.03.2024
Saulkrastu 2024. gada čempionāts, veltīts Latvijas meistaram Jānim Kļaviņam
23.03.2024
Dobeles novada 2024.gada atklātais čempionāts šahā
23.03.2024
2. Latvijas čempionāts šahā cīkstoņiem
24.03.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta pusfināls
28.03.2024 - 01.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne-2024", 3.posms
30.03.2024
Cerību kausa 2024 fināls
06.04.2024 - 07.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, I posms
06.04.2024
Spēlē dāmas 2024 Olainē
06.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, II posms
07.04.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 2. posms
07.04.2024
Lielmeistara Jāņa Klovāna 13. piemiņas kauss
09.04.2024
Latvijas 2024. gada senioru čempionāts
13.04.2024 - 14.04.2024
"Dice Chess Lazy Queen"
13.04.2024
Pirmas atklātais CHESSTON rapida turnīrs "Šahatons 2024"
13.04.2024
Alekseja Širova 7.kausa izcīņa
17.04.2024 - 19.04.2024
LSSO Latgales reģiona fināls Rēzeknē
19.04.2024
Lielmeistara Jevgēņija Svešņikova piemiņas turnīrs 2024
20.04.2024 - 21.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, II posms
20.04.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IV posms
23.04.2024
Albānija: Pasaules čempionāts rapidā un blicā kadetiem (U-8–U-12) 2024
26.04.2024 - 28.04.2024
Latvijas 2024. gada amatieru čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada sieviešu čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta fināls
27.04.2024 - 04.05.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, III posms
27.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 4.posms
27.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, III posms
05.05.2024
Olaines Šaha pavasaris bērniem 2024
11.05.2024
Rēzeknes atklātais senioru čempionāts 2024
12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris 2024
12.05.2024
Latvijas 2024. gada Skolu šaha olimpiādes fināls
15.05.2024
Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2024"
18.05.2024 - 19.05.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāta 1. posms
18.05.2024 - 19.05.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, V posms
21.05.2024
Spring 960 Fisher chess rapid
25.05.2024
Rīgas Šaha Open 2024
31.05.2024 - 05.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 5.posms
01.06.2024
Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2024
08.06.2024
Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 2024
08.06.2024
Skolotāja Ulda Deisona 6. piemiņas turnīrs (ar ielūgumiem)
09.06.2024
Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2024
13.06.2024
3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis"
15.06.2024 - 21.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 6.posms
15.06.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VI posms
18.06.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts blicā Mežezerā
30.06.2024 - 30.06.2024
Latvijas 2024. gada junioru (U-20) čempionāts
01.07.2024 - 07.07.2024
Dobeles šaha vasara 2024
13.07.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VII posms
23.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
Rīgas 2024. gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Rīgas kauss 2024
20.09.2024 - 25.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Sākušās jauniešu šaha kaislības
Mūžībā devies FIDE meistars Vitālijs Ļevčenkovs
165 zēni bezkompromisa cīņās noskaidrojuši finālistus
Stājas spēkā jauni sporta klašu un titulu iegūšanas noteikumi
Latvijas Šaha federācijas darbības pārskats par 2023.gadu
Populārākās birkas
Latvijas čempionāts
,
Latvijas čempionāts jauniešiem
,
reitings
,
Kurzemes atlase
,
Vidzemes atlase
,
Pullman
,
RŠF
,
Garkalne
,
Zemgales atlase
,
Olaine