SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Aleksandrs Gorohovs
Aleksandrs Gorohovs
1490
01.03.2024
Maksimālais reitings:
1490
(2024-03-01)
Minimālais reitings:
1059
(2022-08-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
Jūlija reitings: Neikšāns tuvojas 2600, 15 jaunpienācēji, Otrohovam plus 281
13.07.2022
Statistika
2022
2021
2020
54.vieta 2021 Latvijas ātrspēles (blica) čempionāts
+
1 .vieta MK Batashevs Arsens LAT 2187 11 no 13
2 .vieta GM Miezis Normunds LAT 2397 10 no 13
3 .vieta FM Golubovskis Maksims LAT 2159 9,5 no 13
4 .vieta IM Antoms Guntars LAT 2298 9,5 no 13
5 .vieta FM Krustkalns Kristaps LAT 2013 9 no 13
6 .vieta IM Berzinsh Roland LAT 2373 8,5 no 13
7 .vieta FM Mustaps Matiss LAT 2359 8,5 no 13
8 .vieta FM Levchenkov Vitaly LAT 1890 8,5 no 13
9 .vieta WFM Vidruska Renate LAT 1970 8,5 no 13 (1.vieta sievietēm)
10 .vieta I Vingris Mikelis LAT 1860 8,5 no 13
11 .vieta FM Lavendelis Egons LAT 2194 8 no 13
12 .vieta GM Sveshnikov Evgeny RUS 2322 8 no 13 )
13 .vieta MK Agafonov Yuri Dr LAT 2026 8 no 13
14 .vieta FM Klimakovs Sergejs LAT 2204 8 no 13
15 .vieta MK Solomka Nikita LAT 1960 8 no 13
16 .vieta I Bazilius Augustinas LTU 1777 8 no 13 )
17 .vieta MK Sumskis Rimvydas LTU 1882 8 no 13 )
18 .vieta WFM Gorozhankina Julia LAT 2082 7,5 no 13 (2.vieta sievietēm)
19 .vieta MK Gudovskis Konstantins LAT 1945 7,5 no 13
20 .vieta I Ter-Avetisjana Agnesa Stepania LAT 1706 7,5 no 13 (3.vieta sievietēm)
21 .vieta I Savicevs Arsenijs LAT 1813 7,5 no 13
22 .vieta I Vilums Aldis LAT 1791 7,5 no 13
23 .vieta MK Mierins Emils Janis LAT 1755 7 no 13
24 .vieta I Francs Marats LAT 1506 7 no 13
25 .vieta MK Kane Marta LAT 1687 7 no 13 (4.vieta sievietēm)
26 .vieta MK Bagatais Janis LAT 1847 7 no 13
27 .vieta I Tolmacevs Artjoms LAT 1679 7 no 13
28 .vieta I Andrusevics Jegors LAT 1188 7 no 13
29 .vieta I Rucs Andris LAT 1957 7 no 13
30 .vieta I Bubnys Marius LTU 1440 7 no 13 )
31 .vieta NM Maklakova Nellija LAT 1785 7 no 13 (5.vieta sievietēm)
32 .vieta I Vernuks Vjaceslavs LAT 1566 7 no 13
33 .vieta MK Isakovs Janis LAT 1824 7 no 13
34 .vieta I Kuznecova Marija LAT 1568 7 no 13 (6.vieta sievietēm)
35 .vieta MK Melderis Uldis LAT 1945 6,5 no 13
36 .vieta I Kazmerika Anna LAT 1646 6,5 no 13 (7.vieta sievietēm)
37 .vieta I Rizihs Valerijs LAT 1648 6,5 no 13
38 .vieta MK Alipovs Anatolijs LAT 1798 6,5 no 13
39 .vieta WMK Dombrovska Stefanija LAT 1583 6,5 no 13 (8.vieta sievietēm)
40 .vieta I Vasiljeva Sofja LAT 1423 6 no 13 (9.vieta sievietēm)
41 .vieta I Freibergs Andrejs LAT 1595 6 no 13
42 .vieta MK Krums Ilmars LAT 1954 6 no 13
43 .vieta I Tolmacevs Romans LAT 1346 6 no 13
44 .vieta I Jansone Melanija Luize LAT 1467 6 no 13 (10.vieta sievietēm)
45 .vieta I Adamovics Aleksejs LAT 1352 6 no 13
46 .vieta I Ozols Andris LAT 1429 6 no 13
47 .vieta II Cherepanov Daniil A NED 1072 6 no 13 )
48 .vieta I Vingris Janis LAT 1379 6 no 13 )
49 .vieta I Jakubsevicus Raimonds LAT 1369 6 no 13
50 .vieta I Aleidzans Vadims LAT 1447 5,5 no 13
51 .vieta WMK Burkevica Ilze LAT 1570 5,5 no 13 (11.vieta sievietēm)
52 .vieta I Yovanovich Victor LAT 1337 5,5 no 13
53 .vieta I Rezniks Roberts LAT 1359 5,5 no 13
54 .vieta II Gorohovs Aleksandrs LAT 0 5,5 no 13
55 .vieta II Jansons Kristers Roberts LAT 1321 5 no 13
56 .vieta I Maklakova Naomi LAT 1378 5 no 13 (12.vieta sievietēm)
57 .vieta II Tolmaceva Alona LAT 1155 5 no 13 (13.vieta sievietēm)
58 .vieta MK Breikss Peteris LAT 1622 5 no 13
59 .vieta I Testelecs Ilja Kuprijans LAT 1257 5 no 13
60 .vieta II Vidrusks Arturs LAT 1101 5 no 13 )
61 .vieta I Kuchina Polina LAT 1162 5 no 13 } (14.vieta sievietēm )
62 .vieta I Burka Kaspars LAT 0 5 no 13 )
63 .vieta II Jansons Edijs LAT 1202 4,5 no 13 )
64 .vieta II Freibergs Raimonds LAT 1062 4,5 no 13 )
65 .vieta I Freibergs Filips LAT 1207 4 no 13
66 .vieta II Vidrusks Jekabs LAT 1086 4 no 13 )
67 .vieta II Sokolovs Maksimilians LAT 1086 4 no 13 )
68 .vieta II Balta Hugo Kristians LAT 0 2 no 13 )
69 .vieta II Ivulans Patriks LAT 0 2 no 13
70 .vieta III Maklakova Dafne LAT 1039 1 no 13 (15.vieta sievietēm)
Rādīt vairāk
chess-results.com
8.vieta 2022 Latvijas čempionāts Z-10
+
1 .vieta I Platonovs Nikolajs 1422 RŠS/Gordijeviča/Pogrebnojs 8 no 9
2 .vieta I Andrusevics Jegors 1569 Daugava Chess/Dzirkalis 7,5 no 9
3 .vieta I Beniosev Daniel 1401 ARChess/Raudive 7 no 9
4 .vieta II Lazars Krisjanis 1041 RŠS/Galkins 6 no 9
5 .vieta I Kalinin Oleg 1164 ARChess/Raudive 4 no 9
6 .vieta II Diners Kirils RŠS/Putka 3,5 no 9
7 .vieta II Ivulans Patriks 1148 RŠS/Ungurs/Cēsis 3,5 no 9
8 .vieta II Gorohovs Aleksandrs RŠS/Putka/Kovšuns 3,5 no 9
9 .vieta II Noreikis Konstantins RŠS/Galkins 2 no 9 )
10 .vieta II Vilskersts Ernests RŠS/Kažoks 0 no 9
Rādīt vairāk
chess-results.com
8.vieta 2020 Latvijas čempionāts Z-8
+
1 .vieta I Platonovs Nikolajs 1165 RŠS/Gordijeviča/Pogrebnojs 6,5 no 7
2 .vieta II Andrusevics Jegors 1183 Daugava Chess/Dzirkalis 5,5 no 7 )
3 .vieta II Diners Kirils 1184 RŠS/Putka 5,5 no 7
4 .vieta III Fridmans Boriss Jūrmala/Kovšuns/Rause 4,5 no 7 )
5 .vieta III Maskalans Leons RŠS/Borisovs 4 no 7 )
6 .vieta III Semjonovs Bogdans RŠS/Borisovs/Kovšuns 3 no 7 )
7 .vieta III Aliev Iskander RŠS/Matisone 3 no 7 )
8 .vieta III Gorohovs Aleksandrs 1069 Jūrmala/Kovšuns 3 no 7
9 .vieta III Aliev Arif RŠS/Matisone 3 no 7 )
10 .vieta III Gozs Arons BJC Daugmale/Ni 2,5 no 7 )
11 .vieta III Vitums Jaunzems Gusts Limbaži/Laizāns 1,5 no 7 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
Galerijas
Portreti
Dzimšanas diena
Aleksejs Tihijs
(šodien 23)
●
Aleksandrs Karasevics
(šodien 15)
●
Vsevolods Semjonovs
(1 diena līdz 24)
Guntars Mierins
(1 diena līdz 23)
Ricards Zarinsh
(2 dienas līdz 24)
Natalia Eremina
(4 dienas līdz 57)
Zinaida Osobskaja
(4 dienas līdz 72)
Egils Vikanis
(4 dienas līdz 69)
Martins Zageris
(6 dienas līdz 35)
Bruno Frolovs
(6 dienas līdz 11)
Romans Sinjavins
(6 dienas līdz 24)
Dmitrijs Pogrebnojs
(7 dienas līdz 45)
Elmārs Berķis
(7 dienas līdz 68)
Aleksandrs Teitelbaums
(8 dienas līdz 37)
Petr Shvab
(8 dienas līdz 16)
Andrejs Pidgora
(9 dienas līdz 18)
Jurijs Mihailovs
(9 dienas līdz 35)
Romans Tolmacevs
(9 dienas līdz 13)
Jekaterina Panzhina
(9 dienas līdz 34)
Igors Parhomenko
(9 dienas līdz 15)
Mihail Gutmans
(10 dienas līdz 36)
Janis Lelis
(10 dienas līdz 77)
Davids Savruckis
(10 dienas līdz 23)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, I posms
17.03.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, III posms
19.03.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, X posms
21.03.2024
Latgales Jauniešu šaha līgas VI sezona, 3.posms
22.03.2024
Latvijas 2024.gada vīriešu čempionāta Latgales reģionālā atlase
23.03.2024 - 24.03.2024
Cerību kausa 2024 pusfināls
23.03.2024 - 24.03.2024
ICCF lielmeistara Maigoņa Avotiņa piemiņas turnīrs 2024
23.03.2024
Saulkrastu 2024. gada čempionāts, veltīts Latvijas meistaram Jānim Kļaviņam
23.03.2024
Dobeles novada 2024.gada atklātais čempionāts šahā
23.03.2024
2. Latvijas čempionāts šahā cīkstoņiem
24.03.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta pusfināls
28.03.2024 - 01.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne-2024", 3.posms
30.03.2024
Cerību kausa 2024 fināls
06.04.2024 - 07.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, I posms
06.04.2024
Spēlē dāmas 2024 Olainē
06.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, II posms
07.04.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 2. posms
07.04.2024
Lielmeistara Jāņa Klovāna 13. piemiņas kauss
09.04.2024
Latvijas 2024. gada senioru čempionāts
13.04.2024 - 14.04.2024
"Dice Chess Lazy Queen"
13.04.2024
Pirmas atklātais CHESSTON rapida turnīrs "Šahatons 2024"
13.04.2024
Alekseja Širova 7.kausa izcīņa
17.04.2024 - 19.04.2024
LSSO Latgales reģiona fināls Rēzeknē
19.04.2024
Lielmeistara Jevgēņija Svešņikova piemiņas turnīrs 2024
20.04.2024 - 21.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, II posms
20.04.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IV posms
23.04.2024
Albānija: Pasaules čempionāts rapidā un blicā kadetiem (U-8–U-12) 2024
26.04.2024 - 28.04.2024
Latvijas 2024. gada amatieru čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada sieviešu čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta fināls
27.04.2024 - 04.05.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, III posms
27.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 4.posms
27.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, III posms
05.05.2024
Olaines Šaha pavasaris bērniem 2024
11.05.2024
Rēzeknes atklātais senioru čempionāts 2024
12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris 2024
12.05.2024
Latvijas 2024. gada Skolu šaha olimpiādes fināls
15.05.2024
Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2024"
18.05.2024 - 19.05.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāta 1. posms
18.05.2024 - 19.05.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, V posms
21.05.2024
Spring 960 Fisher chess rapid
25.05.2024
Rīgas Šaha Open 2024
31.05.2024 - 05.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 5.posms
01.06.2024
Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2024
08.06.2024
Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 2024
08.06.2024
Skolotāja Ulda Deisona 6. piemiņas turnīrs (ar ielūgumiem)
09.06.2024
Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2024
13.06.2024
3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis"
15.06.2024 - 21.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 6.posms
15.06.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VI posms
18.06.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts blicā Mežezerā
30.06.2024 - 30.06.2024
Latvijas 2024. gada junioru (U-20) čempionāts
01.07.2024 - 07.07.2024
Dobeles šaha vasara 2024
13.07.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VII posms
23.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
Rīgas 2024. gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Rīgas kauss 2024
20.09.2024 - 25.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Sākušās jauniešu šaha kaislības
Mūžībā devies FIDE meistars Vitālijs Ļevčenkovs
165 zēni bezkompromisa cīņās noskaidrojuši finālistus
Stājas spēkā jauni sporta klašu un titulu iegūšanas noteikumi
Latvijas Šaha federācijas darbības pārskats par 2023.gadu
Populārākās birkas
Latvijas čempionāts
,
Latvijas čempionāts jauniešiem
,
reitings
,
Kurzemes atlase
,
Vidzemes atlase
,
Pullman
,
RŠF
,
Garkalne
,
Zemgales atlase
,
Olaine