2017
2016

Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 12.posms

30.12.2017

Ziemassvētku Ātrspēles turnīrs Rēzeknē

23.12.2017

Pļaviņu ceļojošā kausa izcīņa, V posms

10.12.2017

Rēzeknes atklātais komandu čempionāts

09.12.2017

Dobeles Sniegavīru 5. šaha turnīrs

09.12.2017

Ģimeņu čempionāts šahā 2017

09.12.2017 - 10.12.2017

Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 11.posms

25.11.2017

12. Termo Eko kausa izcīņa

16.11.2017 - 19.11.2017

Mārtiņdienas šaha turnīrs Dobelē

12.11.2017

Lāčplēša dienas Ātrspēles turnīrs Rēzeknē

11.11.2017

Pļaviņu ceļojošā kausa izcīņa, IV posms

29.10.2017

Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 10.posms

28.10.2017

P. Bola piemiņas turnīrs Valkā

07.10.2017 - 08.10.2017

Dobeles Āboldienas turnīrs

07.10.2017

Latvijas čempionāts sievietēm

05.10.2017 - 10.10.2017

Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 9.posms

30.09.2017

6.Siguldas novada čempionāts ātrajā šahā

30.09.2017 - 01.10.2017

Liepājas KSS atklātais čempionāts

13.09.2017

VII Starptautiskā amatnieku plenēra turnīrs Dobelē

09.09.2017

Pļaviņu ceļojošā kausa izcīņa, III posms

09.09.2017

Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 8.posms

26.08.2017

RTU Open 2017

07.08.2017 - 13.08.2017

Festivāls "Liepājas rokāde"

03.08.2017 - 06.08.2017

Starptautiskais turnīrs "Rositten Rapid 2017"

29.07.2017

Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 7.posms

22.07.2017

Festivāls ''Vidzemes vasara'' Limbažos

19.07.2017 - 23.07.2017

Dundagas torņi

08.07.2017

Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 6.posms

01.07.2017

"Baltic Youth Open 2017" Liepājā

26.06.2017 - 28.06.2017

Palanga, XIV Chess festival Baltija Cup

18.06.2017 - 23.06.2017

A. Vītoliņa piemiņas turnīrs

17.06.2017

Jāņu Ātrspēles turnīrs Rēzeknē

17.06.2017

Baltijas zonālais turnīrs, 3.posms, Liepāja

16.06.2017 - 22.06.2017

CSIT Strādājošo un amatieru sporta spēles

13.06.2017 - 18.06.2017

Daugava chess Daugavpils pilsētas svētkiem veltīts ātrā šaha un blica turnīrs

10.06.2017 - 11.06.2017

„DAUGAVA CHESS” LATVIJAS VESELĪBAS NEDĒĻAS ŠAHA TURNĪRS

04.06.2017 - 04.06.2017

Senioru 54.Sporta spēles šahā

03.06.2017

Olaines šaha pavasaris

27.05.2017 - 28.05.2017

Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 5.posms

27.05.2017

Ikšķiles novada tempo kausa izcīņa

27.05.2017

Dobeles ceriņu turnīrs

27.05.2017

"Šaha mēnesis Baložos 2017", 3.posms

22.05.2017

Rēzeknes atklātais senioru čempionāts

21.05.2017

Liepājas atklātais ātrspēles čempionāts

20.05.2017

Latgales pavasaris 2017

17.05.2017 - 21.05.2017

Kuldīgas novada sporta skolas atklātais čempionāts

16.05.2017

"Šaha mēnesis Baložos 2017", 2.posms

15.05.2017

"Šaha mēnesis Baložos 2017", 1.posms

08.05.2017

Ogres pavasaris 2017

07.05.2017

Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 4.posms

30.04.2017

Latvijas čempionāts vīriešiem, fināls

30.04.2017 - 06.05.2017

Liepājas atklātais komandu čempionāts

29.04.2017

Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2017"

28.04.2017 - 29.04.2017

Pļaviņu ceļojošā kausa izcīņa, II posms

23.04.2017

"Daugava chess" Pavasara kausa izcīņa

22.04.2017 - 23.04.2017

Liepājas atklātais jauniešu čempionāts

20.04.2017

Lieldienu ātrspēles turnīrs Rēzeknē

15.04.2017

Eiropas čempionāts sievietēm

10.04.2017 - 23.04.2017

Lielmeistara Jāņa Klovāna 7. piemiņas kauss

09.04.2017

Tempo šaha turnīrs "Aizkraukles pilsētai 50"

09.04.2017

Ventspils atklātais čempionāts

07.04.2017

Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 3.posms

01.04.2017

RTU "Prāta spēles"

01.04.2017

Latvijas čempionāts vīriešiem, pusfināls

30.03.2017 - 05.04.2017

Ikšķiles novada tempo kausa izcīņa

26.03.2017

45. "Cerību kauss" Latvijas atklātā bērnu komandu čempionāta šahā fināls

25.03.2017 - 26.03.2017

Saulkrastu 2017.gada čempionāts

25.03.2017

Zemgales reģionālā atlase

25.03.2017 - 26.03.2017

Latgales reģionālā atlase

24.03.2017 - 26.03.2017

Baltijas zonālais turnīrs, 2.posms, Viļņa

21.03.2017 - 27.03.2017

Liepājas atklātais komandu čempionāts

18.03.2017

Dobeles novada atklātais turnīrs

18.03.2017

2. Siguldas Valsts Ģimnāzijas atklātais turnīrs ātrajā šahā

17.03.2017

Latvijas 2017.gada jauniešu šaha čempionāts

15.03.2017 - 19.03.2017

8. LU Datorikas fakultātes atklātais čempionāts

14.03.2017

Latvijas senioru čempionāts

11.03.2017 - 12.03.2017

Dundagas novada atklātais čempionāts bērniem un jauniešiem

10.03.2017

3.Starptautiskais handikapa turnīrs

05.03.2017

Mikhail Tal Memorial

04.03.2017 - 05.03.2017

Latgales Jauniešu šaha līga, III posms

04.03.2017

Mikhail Tal Memorial blitz

03.03.2017 - 03.03.2017

GM normas turnīrs

27.02.2017 - 03.03.2017

IM normas turnīrs

27.02.2017 - 03.03.2017

Alekseja Širova Ziemas kausa izcīņa

26.02.2017 - 03.03.2017

Latvijas čempionāti blicā U-10, U-14, amatieriem

26.02.2017

Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 2.posms

25.02.2017

Ikšķiles novada tempo kausa izcīņa

18.02.2017

Latvijas 2017. gada komandu čempionāts bērniem līdz 12 gadiem – ‘’Cerību kauss’’

18.02.2017 - 19.02.2017

Daugava Chess Tempo turnīrs 18.02.2017

18.02.2017

Bērnu šaha turnīrs "Rudaga – Kaissa 2017"

17.02.2017 - 20.02.2017

Vidzemes zonālā atlase

17.02.2017 - 19.02.2017

Pļaviņu ceļojošā kausa izcīņa, I posms

12.02.2017

Pāvela Pīkas piemiņas turnīrs

11.02.2017

Aivara Gipšļa piemiņas turnīrs

11.02.2017

Rēzeknes atklātais čempionāts

11.02.2017 - 12.02.2017

Dobeles Sveču turnīrs

04.02.2017

P. Keresa piemiņas turnīrs Valkā

04.02.2017

1.Advokātu čempionāts šahā

04.02.2017

Pierīgas novadu 2017.gada sporta spēles šahā

04.02.2017

Latvijas jauniešu čempionāta pusfināls

03.02.2017 - 05.02.2017

Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 1.posms

28.01.2017

Ķekavas novada atklātais 2017.gada čempionāts jauniešiem

27.01.2017

Kurzemes zonālā atlase

20.01.2017 - 22.01.2017

Latgales 2017.gada atklātais skolēnu čempionāts

14.01.2017 - 15.01.2017

"Daugava Chess" Ziemas kauss ātrajā šahā un blicā

07.01.2017 - 08.01.2017

Latvijas čempionāta ceturtdaļfināls

06.01.2017 - 10.01.2017

Kuldīgas NSS Ziemassvētku turnīrs jauniešiem

28.12.2016

Christmas Children Chess Festival in Vilnius

27.12.2016 - 28.12.2016

Alberta Grandberga un Jāņa Vilerta piemiņas turnīrs

26.12.2016

"Daugava chess" Ziemassvētku turnīrs

25.12.2016

Rēzekne Tempo 12.posms

17.12.2016

Eiropas čempionāts ātrajā šahā un ātrspēle, Tallina

14.12.2016 - 18.12.2016

Ģimeņu čempionāts šahā

10.12.2016 - 11.12.2016

Latgales Jauniešu šaha līga, II posms

10.12.2016

Mālpils novada kausa izcīņa

10.12.2016

Mačs Svešņikovs - Reizniece

09.12.2016 - 10.12.2016

Baltijas zonālais turnīrs, 1.posms

07.12.2016 - 13.12.2016

Treneru kvalifikācijas celšanas seminārs

06.12.2016

Latvijas klubu kausa izcīņa

04.12.2016

Rēzekne Tempo 11.posms

26.11.2016

Olaines šaha svētki

26.11.2016 - 27.11.2016

Aizkraukles novada atklātais čempionāts

26.11.2016

Rīgas Šaha skolas čempionāts

25.11.2016 - 27.11.2016

Mihaila Tāla piemiņas turnīrs skolēniem

24.11.2016

Termo-Eko kauss 2016

17.11.2016 - 20.11.2016

Vangažu turnīrs bērniem un jauniešiem

12.11.2016

Kuldīgas novada atklātais čempionāts

12.11.2016

Inčukalna novada atklātais čempionāts

12.11.2016

Biedrības "Daugava Chess" dibināšanas turnīrs

05.11.2016

Jāņa Mileikas Šaha dienas Jēkabpilī

05.11.2016 - 06.11.2016

Rēzekne Tempo 10.posms

29.10.2016

Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes

24.10.2016 - 28.10.2016

Prāta spēles Zemgale 2016

22.10.2016 - 22.10.2016

Latvijas studentu čempionāts

22.10.2016

Latgales rudens

12.10.2016 - 16.10.2016

Olaine, IV posms

09.10.2016

Admiral Blitz chess, Viļņa

09.10.2016

Rīgas sporta veterānu kluba turnīrs

08.10.2016

Vladimira Bagirova piemiņas turnīrs

08.10.2016

Rumbas kauss 2016

07.10.2016 - 08.10.2016

Siguldas novada atklātais čempionāts

01.10.2016 - 02.10.2016

98.RŠF un Baltikas kauss

28.09.2016 - 28.09.2016

Rēzekne Tempo 9.posms

24.09.2016

Superšahiste

24.09.2016 - 25.09.2016

Rīgas čempionāts

22.09.2016 - 27.09.2016

Latgales Jauniešu šaha līga, I posms

17.09.2016

Danas Reiznieces-Ozolas 11.kausa izcīņa

16.09.2016 - 17.09.2016

Olaine, III posms

11.09.2016

IV Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts

10.09.2016

Komandas, I līga, II posms

03.09.2016 - 04.09.2016

Pasaules šaha olimpiāde

01.09.2016 - 14.09.2016

Rēzekne Tempo, 8.posms

27.08.2016

RTU Open

08.08.2016 - 14.08.2016

Rudaga – Kaissa 2016

06.08.2016 - 07.08.2016

Liepājas rokāde

04.08.2016 - 07.08.2016

Kuldīgas pilsētas svētku turnīrs

16.07.2016

Dundagas torņi

08.07.2016 - 10.07.2016

Olaine, II posms

19.06.2016

Rēzekne Tempo, 6.posms

18.06.2016

Komandas, I līga, I posms

04.06.2016 - 05.06.2016

Olaine, I posms

22.05.2016

Komandu turnīrs "Šaha lietus"

14.05.2016 - 15.05.2016

Latvijas čempionāts vīriesiem

30.04.2016 - 06.05.2016

Latvijas čempionāts sievietēm

30.04.2016 - 06.05.2016

Komandu čempionāts, augstākā līga, I posms

22.04.2016 - 22.04.2016