2020
2019
2018
2017
2016

Jura Neimaņa piemiņai "Ventspils Open Rapid" 2020

25.07.2020 - 26.07.2020

Fēliksa Circeņa piemiņas turnīrs 2020

30.05.2020

Pullman Riga Old Town Hotel ātrā un blica šaha čempionāts 2020

29.02.2020 - 01.03.2020

Bērnu un jauniešu šaha turnīrs "Rudaga - Kaissa 2020 ziema"

07.02.2020 - 09.02.2020

Tempo turnīrs "Rēzekne 2019", 12.posms

28.12.2019

Kuldīgas NSS Ziemassvētku turnīrs 2019

27.12.2019

J.Vilerta & A.Grandberga piemiņas turnīrs 2019

26.12.2019

Tukuma novada atklātais čempionāts 2019, 11.posms

22.12.2019

XI Riga Rapid – šaha ceturtdiena

19.12.2019

Ģimeņu čempionāts šahā 2019

14.12.2019 - 15.12.2019

Ikšķiles Tempo kausa izcīņa 2019, IV posms

14.12.2019

X Riga Rapid – šaha ceturtdiena

12.12.2019

Pļaviņu novada ceļojošā kausa izcīņa 2019

08.12.2019

Dobeles Sniegavīru šaha turnīrs 2019

07.12.2019

Rēzeknes atklātais komandu čempionāts 2019

07.12.2019

IX Riga Rapid – šaha ceturtdiena

05.12.2019

Igaunija: Eiropas čempionāts blicā un rapidā

04.12.2019 - 08.12.2019

Latvijas klubu kauss 2019

30.11.2019

Tempo turnīrs "Rēzekne 2019", 11.posms

30.11.2019

Igaunija: Eiropas čempionāts blicā un rapidā jauniešiem

30.11.2019 - 04.12.2019

VIII Riga Rapid – šaha ceturtdiena

28.11.2019

Olaines Šaha svētki 2019

23.11.2019 - 24.11.2019

VII Riga Rapid – šaha ceturtdiena

21.11.2019

1. Mercure Rīga ātrspēles turnīrs šahā

18.11.2019

"Istra-A" kausa izcīņa spēlētājiem ar reitingu līdz 1600

16.11.2019 - 18.11.2019

XIV Termo-Eko kausa izcīņa

13.11.2019 - 18.11.2019

Rumānija: Pasaules čempionāts senioriem

11.11.2019 - 24.11.2019

Jāņa Mileikas 9. Šaha Dienas

09.11.2019

Mārtiņa šaha turnīrs Dobelē 2019

09.11.2019

Tukuma novada atklātais čempionāts 2019, 10.posms

03.11.2019

Igaunija: 9. Baltijas jūras reģiona šaha zvaigznes

03.11.2019 - 08.11.2019

Ikšķiles Tempo kausa izcīņa 2019, III posms

02.11.2019

VI Riga Rapid – šaha ceturtdiena

31.10.2019

Pļaviņu novada ceļojošā kausa izcīņa 2019

27.10.2019

Cēsu pilsētas atklātais ātrā un blica šaha čempionāts 2019

26.10.2019 - 27.10.2019

Tempo turnīrs "Rēzekne 2019", 10.posms

26.10.2019

V Riga Rapid – šaha ceturtdiena

24.10.2019

Prāta sporta spēles "Zemgale 2019" Dobelē

19.10.2019

IV Riga Rapid – šaha ceturtdiena

17.10.2019

Latvijas komandu čempionāts 2019, III posms

12.10.2019 - 13.10.2019

Ikšķiles Tempo kausa izcīņa 2019, II posms

12.10.2019

Olaine 2019, 4.posms

12.10.2019

Festivāls "Latgales rudens 2019"

09.10.2019 - 13.10.2019

Tukuma novada atklātais čempionāts 2019, 9.posms

06.10.2019

Dobeles Āboldienas šaha turnīrs 2019

05.10.2019

Rumbas kauss 2019

04.10.2019 - 05.10.2019

Dzelzceļa nozarē strādājošo atklātais čempionāts

03.10.2019

Indija: Pasaules čempionāts U-14, U-16, U-18

01.10.2019 - 13.10.2019

Mildas Laubertes piemiņas ātrspēles turnīrs 2019

29.09.2019

Siguldas novada atklātais un Latvijas ātrā šaha čempionāts 2019

28.09.2019 - 29.09.2019

III Riga Rapid – šaha ceturtdiena

26.09.2019

Tempo turnīrs "Rēzekne 2019", 9.posms

21.09.2019

Rīgas 2019.gada čempionāts šahā

19.09.2019 - 24.09.2019

Šaha brīvdiena Bigauņciemā bērniem un pieaugušajiem

15.09.2019

Kuldigas 55th cup & D.Reiznieces-Ozolas 14th cup

14.09.2019 - 15.09.2019

Ikšķiles Tempo kausa izcīņa 2019, I posms

14.09.2019

II Riga Rapid – šaha ceturtdiena

12.09.2019

Daugava Chess Classic cup 2019

11.09.2019 - 15.09.2019

Olaine 2019, 3.posms

08.09.2019

Dobeles senās pils svētku šaha turnīrs 2019

07.09.2019

VII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2019

07.09.2019

I Riga Rapid – šaha ceturtdiena

05.09.2019

Tukuma novada atklātais čempionāts 2019, 8.posms

01.09.2019

Pļaviņu novada ceļojošā kausa izcīņa 2019

01.09.2019

Rīga Open Rapid Chess 2019, IV posms

31.08.2019

Tempo turnīrs "Rēzekne 2019", 8.posms

31.08.2019

Igaunija: "Valge Daam Chess festival 2019" Hāpsalā

23.08.2019 - 26.08.2019

X Starptautiskais turnīrs Rudaga – Kaissa 2019

22.08.2019 - 26.08.2019

Ķīna: Pasaules čempionāts U-8, U-10, U12

20.08.2019 - 02.09.2019

Daugava Chess Vasaras kauss ātrajā šahā un blicā

17.08.2019 - 18.08.2019

Baltkrievija: Pasaules čempionāts kadetiem rapidā un blicā

16.08.2019 - 18.08.2019

Baltkrievija: Viktora Kupreičika memoriāls 2019 Minskā

15.08.2019 - 18.08.2019

V Starptautiskais turnīrs "Rositten Rapid 2019" Rēzeknē

03.08.2019

RTU Open 2019

03.08.2019 - 11.08.2019

Slovākija: Eiropas čempionāts jauniešiem U8 - U18

02.08.2019 - 10.08.2019

"Baltic Youth Open 2019" Liepājā

29.07.2019 - 31.07.2019

Jura Neimaņa piemiņai "Ventspils Open Rapid" 2019

27.07.2019 - 28.07.2019

Tempo turnīrs "Rēzekne 2019", 7.posms

27.07.2019

Ģedimina Salmiņa piemiņas turnīrs Rucavā 2019

21.07.2019

Kuldīgas pilsētas svētku turnīrs 2019

20.07.2019

VIII Starptautiskais šaha festivāls "Vidzemes vasara 2019"

19.07.2019 - 21.07.2019

Jauniešu šaha festivāls "Rīgas brīvdienas 2019"

19.07.2019 - 24.07.2019

8.Pasaules čempiona Mihaila Tāla memoriāls ātrspēlē 2019

18.07.2019

8.Pasaules čempiona Mihaila Tāla memoriāls ātrajā šahā 2019

16.07.2019 - 17.07.2019

8.Pasaules čempiona Mihaila Tāla "Grand Prix"

11.07.2019 - 25.07.2019

Tukuma novada atklātais čempionāts 2019, 6.posms

07.07.2019

III Baldones novada čempionāts ātrspēlē un ātrajā šahā

06.07.2019 - 07.07.2019

"Maskačka Open 2019" II ar reitingu līdz 1600

05.07.2019 - 07.07.2019

Latvijas ātrspēles čempionāts 2019 Mežezerā

30.06.2019 - 30.06.2019

Tempo turnīrs "Rēzekne 2019", 6.posms

29.06.2019

Ātrā šaha turnīrs ''Mežezers 2019''

29.06.2019

Dundagas torņi 2019

29.06.2019

Handikapa ātrspēles šaha turnīrs ''Mežezers 2019''

28.06.2019

Lietuva: Panevezys Open 2019

24.06.2019 - 30.06.2019

Lietuva: XVI Festivāls "Baltija Cup" Palangā

17.06.2019 - 21.06.2019

22. IM Alvja Vītoliņa piemiņas turnīrs Carnikavā

15.06.2019

Latvijas komandu čempionāts 2019, II posms

08.06.2019 - 09.06.2019

Daugavpils svētku turnīrs ātrajā šahā un blicā 2019

08.06.2019 - 09.06.2019

"Maskačka open 2019" ar reitingu līdz 2200

03.06.2019 - 06.06.2019

LSVS sporta spēles 2019, šahs

02.06.2019

Tukuma novada atklātais čempionāts 2019, 5.posms

02.06.2019

Fēliksa Circeņa piemiņas turnīrs 2019

01.06.2019

Latvijas veselības nedēļas ātrspēles turnīrs 2019

30.05.2019 - 30.05.2019

Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2019

25.05.2019

Tempo turnīrs "Rēzekne 2019", 5.posms

25.05.2019

Festivāls "Latgales pavasaris 2019"

22.05.2019 - 26.05.2019

Rēzeknes atklātais senioru čempionāts 2019

19.05.2019

Komandu čempionāts jauniešiem "Šaha lietus" 2019

18.05.2019 - 19.05.2019

III Daugava Chess Pavasara Kauss ātrajā šahā un blicā

18.05.2019 - 19.05.2019

Latvijas Skolu skolēnu šaha olimpiāde 2019, fināls

15.05.2019

Pļaviņu novada ceļojošā kausa izcīņa 2019

12.05.2019

Olaines Šaha pavasaris 2019

11.05.2019 - 12.05.2019

Jauno šahistu festivāls "Maltas pavasaris 2019"

10.05.2019

Tukuma novada atklātais čempionāts 2019, 4.posms

05.05.2019

Kuldīgas NSS atklātais čempionāts 2019

03.05.2019

Latvijas 2019.gada sieviešu čempionāts

29.04.2019 - 05.05.2019

Latvijas 2019.gada vīriešu čempionāta fināls

29.04.2019 - 05.05.2019

Skolu olimpiādes 2019 Rīgas reģiona fināls Rīgā

28.04.2019

Tempo turnīrs "Rēzekne 2019", 4.posms

27.04.2019

Aizkraukles atklātais tempošaha turnīrs 2019

27.04.2019

Skolu olimpiādes 2019 Latgales reģiona fināls Daugavpilī

26.04.2019

Alūksnes novada šaha veselības festivāls ātrspēlē 2019

20.04.2019

Latvijas 2019.gada vīriešu čempionāts, pusfināls

18.04.2019 - 22.04.2019

Skolu olimpiādes 2019 Zemgales reģiona fināls Jelgavā

16.04.2019

Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2019"

13.04.2019 - 14.04.2019

Skolu olimpiādes 2019 Kurzemes reģiona fināls Kuldīgā

12.04.2019

Rīgas 2019.gada čempionāts ar reitingu līdz 1600

12.04.2019 - 14.04.2019

9. Jāņa Klovāna piemiņas kauss

09.04.2019 - 09.04.2019

Ogres pavasaris 2019

07.04.2019

Tukuma novada atklātais čempionāts 2019, 3.posms

07.04.2019

Latvijas 2019.gada čempionāta Latgales atlase

06.04.2019 - 07.04.2019

"Riga Open rapid chess", 3.posms

06.04.2019

Skolu olimpiādes 2019 Vidzemes reģiona fināls Valmierā

05.04.2019

Lietuva: Jauniešu festivāls "The Baltic Way"

30.03.2019 - 31.03.2019

Latvijas senioru čempionāts 2019

30.03.2019 - 31.03.2019

RTU Skolēnu kausa izcīņa 2019

30.03.2019

Tempo turnīrs "Rēzekne 2019", 3.posms

30.03.2019

Latgales Jauniešu Šaha līgas 3.sezonas komandu čempionāts, 3.posms

29.03.2019

"Cerību kauss" 2019, fināls

23.03.2019 - 24.03.2019

Latvijas 2019.gada čempionāta Zemgales atlase

23.03.2019 - 24.03.2019

Saulkrastu 2019.gada čempionāts

23.03.2019

Dobeles novada šaha turnīrs 2019

23.03.2019

Rīgas Šaha kluba Fišera šaha turnīrs

19.03.2019

"Riga Open rapid chess", 2. posms

16.03.2019

Liepājas atklātais komandu čempionāts 2019

16.03.2019

10. LU Datorikas fakultātes atklātais čempionāts 2019

12.03.2019

Latvijas 2019.gada jauniešu čempionāta U8-U18 fināls

11.03.2019 - 17.03.2019

Ikšķiles novada tempo kausa izcīņa 2018/2019, 3.posms

09.03.2019

Balvu novada atklātais turnīrs 2019

09.03.2019 - 10.03.2019

Tukuma novada atklātais čempionāts 2019, 2.posms

03.03.2019

"Pullman Riga Old Town Hotel" atklātais ātrā šaha un blica čempionāts 2019

02.03.2019 - 03.03.2019

Latvijas 2019.gada čempionāta Vidzemes atlase

01.03.2019 - 03.03.2019

Limbažu novada skolu šaha olimpiāde "Bandinieka sapnis 2019"

01.03.2019

Pļaviņu novada ceļojošā kausa izcīņa 2019

24.02.2019

"Riga Open rapid chess", 1. posms

23.02.2019

Tempo turnīrs "Rēzekne 2019", 2.posms

23.02.2019

"Cerību kauss" 2019, pusfināls

23.02.2019 - 24.02.2019

Ziemas IX Starptautiskais turnīrs Rudaga – Kaissa 2019

22.02.2019 - 24.02.2019

Latvijas 2019.gada čempionāta Kurzemes atlase

16.02.2019 - 17.02.2019

Šaha mēnesis Baložos 2019, 3.posms

16.02.2019

Latvijas komandu čempionāts 2019, I posms

16.02.2019 - 17.02.2019

Emiļa Melngaiļa jubilejas atceres komandu turnīrs

15.02.2019

Šaha mēnesis Baložos 2019, 2.posms

09.02.2019

Rēzeknes individuālais atklātais čempionāts 2019

09.02.2019 - 10.02.2019

Lielmeistara Aivara Gipšļa piemiņas turnīrs 2019

09.02.2019 - 10.02.2019

Tukuma novada atklātais čempionāts 2019, 1.posms

03.02.2019

Olaine 2019, 2.posms

03.02.2019

Reģionālais ģimeņu turnīrs "Šaha Pasaule IV" Rēzeknē

02.02.2019

Šaha mēnesis Baložos 2019, 1.posms

02.02.2019

Ikšķiles novada tempo kausa izcīņa 2018/2019, 2.posms

02.02.2019

Dobeles sveču šaha turnīrs 2019

02.02.2019

Paula Keresa piemiņas turnīrs 2019 Valkā

02.02.2019

Latvijas jauniešu 2019.gada čempionāta pusfināls U-16, U-18

01.02.2019 - 03.02.2019

Pierīgas novadu 2019.gada sporta spēlēm šahā

27.01.2019

Tempo turnīrs "Rēzekne 2019", 1.posms

26.01.2019

Latvijas Šaha federācijas prezidenta kausa izcīņa 2019

26.01.2019

Latvijas jauniešu 2019.gada čempionāta pusfināls U-12, U-14

25.01.2019 - 27.01.2019

FIDE meistaram Vitālijam Ļevčenkovam - 70

22.01.2019

Lietuva: Open Rapid Panevezys 2019

19.01.2019 - 20.01.2019

Maskačka Open 2019

18.01.2019 - 20.01.2019

Latvijas jauniešu 2019.gada čempionāta pusfināls U-08, U-10

18.01.2019 - 20.01.2019

Latgales 2019.gada atklātais jauniešu čempionāts

12.01.2019 - 13.01.2019

Olaine 2019, 1.posms

12.01.2019

Igaunija: Paula Keresa piemiņas turnīrs 2019

11.01.2019 - 13.01.2019

"Daugava Chess" Ziemas kauss ātrajā šahā un blicā 2019

05.01.2019 - 06.01.2019

Latgales Jauniešu Šaha līgas 3.sezonas komandu čempionāts, 2.posms

04.01.2019

Latvijas 2019. gada vīriešu čempionāta ceturtdaļfināls

04.01.2019 - 08.01.2019

Lietuva: Chess Congress Druskininkai 2019

31.12.2018 - 06.01.2019

Rīga Open Rapid 2018

29.12.2018

Tempo turnīrs "Rēzekne 2018", 12.posms

29.12.2018

Kuldīgas NSS Ziemassvētku turnīrs bērniem

28.12.2018

Lietuva: Ziemassvētku festivāls bērniem Viļņā

27.12.2018 - 28.12.2018

J.Vilerta & A.Grandberga piemiņas turnīrs 2018 Kuldīgā

26.12.2018

"Daugava Chess" Ziemassvētku turnīrs ātrajā šahā un blicā 2018

23.12.2018 - 24.12.2018

Skujas un Veihmaņa piemiņas turnīrs 2018 ātrajā šahā Tukumā

22.12.2018

XIII Termo-Eko kausa izcīņa

21.12.2018 - 26.12.2018

Ģimeņu čempionāts šahā 2018

15.12.2018 - 16.12.2018

Latvijas komandu čempionāts 2018, augstākā līga, 3.posms

15.12.2018 - 16.12.2018

Pļaviņu novada ceļojošā kausa izcīņa 2018

09.12.2018

Rīgas Sporta veterānu kluba turnīrs 2018

09.12.2018

Rēzeknes atklātais komandu čempionāts 2018

08.12.2018

Mālpils novada domes kausa izcīņa 2018

08.12.2018

Dobeles Sniegavīru šaha turnīrs 2018

08.12.2018

Maķedonija: Eiropas čempionāts blicā un rapidā

05.12.2018 - 09.12.2018

Aizkraukles atklātais tempošaha turnīrs

02.12.2018

Latvijas 2018.gada klubu kausa izcīņa

01.12.2018

Rēzeknes novada 2018.gada atklātais čempionāts

01.12.2018

2. Rīgas Šaha kluba blica turnīrs 2018

27.11.2018

Tempo turnīrs "Rēzekne 2018", 11.posms

24.11.2018

Olaines Šaha svētki 2018

24.11.2018 - 25.11.2018

Rīgas Šaha skolas 2018. gada čempionāts

23.11.2018 - 25.11.2018

Kuldīgas novada atklātais čempionāts 2018

19.11.2018

"Daugava Chess" ātrā šaha turnīrs "Latvijai 100"

18.11.2018

Ātrspēles turnīrs "Latvijai 100" Rēzeknē

17.11.2018

Mārtiņa šaha tunīrs 2018 Dobelē

10.11.2018

Latgales 2018.gada atklātais komandu čempionāts

10.11.2018

Mihaila Tāla kausa izcīņa ātrspēlē

10.11.2018

Latgales Jauniešu Šaha līgas 3.sezonas komandu čempionāts, 1.posms

03.11.2018

Vangaži 2018

03.11.2018

"Prāta spēles Zemgale 2018" Dobelē

03.11.2018

Spānija: pasaules čempionāts U-8, U-10, U-12

03.11.2018 - 16.11.2018

1. Rīgas Šaha kluba blica turnīrs 2018

30.10.2018

Trenera Jāņa Mileikas 8.Šaha dienas

27.10.2018 - 28.10.2018

Liepājas kausa izcīņa "Amber cup"

27.10.2018

Latvijas Studentu čempionāts 2018

27.10.2018

V Latgales jauno šaha amatieru čempionāts

26.10.2018

Rīgas 2018.gada atklātās jauniešu meistarsacīkstes

22.10.2018 - 26.10.2018

Lietuva: "Max Zavanelli Memorial", 4 klasiskie turnīri Viļņā

22.10.2018 - 28.10.2018

Pļaviņu novada ceļojošā kausa izcīņa 2018

21.10.2018

Olaine 2018, 4.posms

20.10.2018

Tempo turnīrs "Rēzekne 2018", 10.posms

20.10.2018

Ikšķiles novada tempo kausa izcīņa 2018/2019, 1.posms

13.10.2018

Latgales rudens 2018

10.10.2018 - 14.10.2018

II "Daugava chess" Rudens kausa izcīņa ātrajā šahā un blicā

06.10.2018 - 07.10.2018

Dobeles āboldienas šaha turnīrs 2018

06.10.2018

Rumbas kauss 2018 Kuldīgā

05.10.2018 - 06.10.2018

"Latvijas dzelzceļa" 2018.gada čempionāts

04.10.2018

Mildas Laubertes 100 gadu atceres ātrspēles turnīrs

30.09.2018

7. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā

29.09.2018 - 30.09.2018

Gruzija: 43. Pasaules šaha olimpiāde

23.09.2018 - 06.10.2018

Tempo turnīrs "Rēzekne 2018", 9.posms

22.09.2018

Superšahiste 2018.

22.09.2018 - 23.09.2018

Rīgas čempionāts 2018

20.09.2018 - 25.09.2018

Kuldīgas 54.kauss & D.Reiznieces-Ozolas 13.kauss

14.09.2018 - 15.09.2018

Olaine 2018, 3.posms

09.09.2018

Latvijas komandu čempionāts 2018, augstākā līga, 2.posms

08.09.2018 - 09.09.2018

Dobeles senās pils svētku turnīrs 2018

08.09.2018

VI Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts

08.09.2018

Tempo turnīrs "Rēzekne 2018", 8.posms

08.09.2018

Pļaviņu novada ceļojošā kausa izcīņa 2018

02.09.2018

Eiropas 2018.gada jauniešu čempionāts šahā

19.08.2018 - 30.08.2018

Mača Latvija-Igaunija 100:100 ātrspēles turnīrs

18.08.2018

Mačs Latvija – Igaunija 100:100, Valka

18.08.2018

VIII Starptautiskais turnīrs bērniem "Rudaga – Kaissa"

14.08.2018 - 16.08.2018

8. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open" 2018

06.08.2018 - 12.08.2018

Mačs Latvija – Lietuva 100:100, Liepāja

04.08.2018

25. Starptautiskais festivāls "Liepājas rokāde"

02.08.2018 - 05.08.2018

IV Starptautiskais ātrā šaha turnīrs "Rositten Rapid" Rēzeknē

28.07.2018

II Jura Neimaņa piemiņas turnīrs Ventspilī, Latvijas čempionāts ātrajā šahā

28.07.2018 - 29.07.2018

Ģedimina Salmiņa piemiņas turnīrs 2018 Rucavā

22.07.2018

Kuldīgas pilsētas svētku turnīrs 2018

21.07.2018

RŠF 2018.gada čempionāts ar reitingu līdz 1600

20.07.2018 - 22.07.2018

Čehija: "Czech Open 2018" Pardubicē

12.07.2018 - 29.07.2018

Baltijas zonālais turnīrs 2018, 3.posms, Liepāja

09.07.2018 - 15.07.2018

Lietuva: Baltijas valstu ātrā šaha čempionāts Panevēžā

07.07.2018 - 08.07.2018

II Baldones novada čempionāts ātrspēlē un ātrajā šahā 2018

07.07.2018 - 08.07.2018

Festivāls "Vidzemes vasara 2018" Limbažos

04.07.2018 - 08.07.2018

Latvijas 2018.gada ātrspēles čempionāts, Mežezers

01.07.2018

Ātrā šaha turnīrs ''Mežezers 2018''

30.06.2018

Dundagas torņi 2018

30.06.2018

Ātrspēles turnīrs ''Mežezers2018''

29.06.2018

Lietuva: Festivāls "Panevezys Open 2018"

29.06.2018 - 06.07.2018

Sporta veterānu - senioru 55. Sporta spēles, šahs

22.06.2018

Baltkrievija: Pasaules čempionāts U-8, U-10, U-12 rapidā un blicā

21.06.2018 - 25.06.2018

21. IM Alvja Vītoliņa piemiņas turnīrs Carnikavā

16.06.2018

Lietuva: XV Festivāls "Baltija Cup" Palangā

15.06.2018 - 20.06.2018

Baltijas zonālais turnīrs 2018, 2.posms, Palanga

14.06.2018 - 20.06.2018

Daugavpils pilsētas svētku ātrā šaha turnīrs un blics

09.06.2018 - 10.06.2018

Latvijas komandu čempionāts 2018, augstākā līga, 1.posms

09.06.2018 - 10.06.2018

Rīgas 2018.gada čempionāts ar reitingu līdz 2200

07.06.2018 - 10.06.2018

"Baltic Youth Open 2018" Liepājā

04.06.2018 - 06.06.2018

Rēzeknes atklātais individuālais 2018.gada senioru čempionāts

02.06.2018

Fēliksa Circeņa piemiņas turnīrs 2018, Ādažos

02.06.2018

Veselības nedēļas ātrspēles turnīrs 2018

30.05.2018

Dobeles ceriņu turnīrs 2018

26.05.2018

"Šaha mēnesis Baložos 2018", 3.posms

26.05.2018

Tempo turnīrs "Rēzekne 2018", 5.posms

26.05.2018

Latgales pavasaris 2018

23.05.2018 - 27.05.2018

"Šaha mēnesis Baložos 2018", 2.posms

19.05.2018

Bandinieka sapnis 2018 Limbažos

17.05.2018

Skolu šaha olimpiādes Latvijas fināls

15.05.2018

Baltijas zonālais turnīrs 2018, 1.posms, Tallina

14.05.2018 - 20.05.2018

Komandu čempionāts jauniešiem "Šaha lietus 2018"

12.05.2018 - 13.05.2018

Olaines Šaha pavasaris 2018

12.05.2018 - 13.05.2018

"Šaha mēnesis Baložos 2018", 1.posms

12.05.2018

Kuldīgas NSS atklātais čempionāts 2018

11.05.2018

Aizkraukles pilsētas atklātais čempionats

05.05.2018

Liepājas atklātais ātrspēles čempionāts 2018

05.05.2018

Latvijas čempionāts vīriešiem 2018, fināls

30.04.2018 - 06.05.2018

Latvijas čempionāts sievietēm 2018

30.04.2018 - 06.05.2018

Tempo turnīrs "Rēzekne 2018", 4.posms

28.04.2018

Rīgas 2018. gada čempionāts ar reitingu līdz 1600

27.04.2018 - 29.04.2018

II "Daugava Chess" Pavasara kausa izcīņa ātrajā šahā

22.04.2018

Skolu šaha olimpiādes Rīgas fināls

22.04.2018

Skolu šaha olimpiādes Vidzemes reģiona fināls

19.04.2018

Liepājas atklātais jauniešu čempionāts

18.04.2018

Pļaviņu novada ceļojošā kausa izcīņa 2018

15.04.2018

Jekabpils pavasaris - 2018

14.04.2018 - 15.04.2018

RTU skolēnu kauss 2018

14.04.2018

Skolu šaha olimpiādes Latgales reģiona fināls

13.04.2018

Skolu šaha olimpiādes Zemgales reģiona fināls

10.04.2018

Lielmeistara Jāņa Klovāna 8.piemiņas kausa izcīņa

09.04.2018

Ogres pavasaris 2018

08.04.2018

Skolu šaha olimpiādes Kurzemes reģiona fināls

07.04.2018

Lieldienu ātrspēles turnīrs Rēzeknē 2018

31.03.2018

Latvijas čempionāta pusfināls 2018

29.03.2018 - 02.04.2018

Tempo turnīrs "Rēzekne 2018", 3.posms

25.03.2018

Latgales Jauniešu šaha līga, 2.sezona, III posms

24.03.2018

Saulkrastu 2018. gada čempionāts

24.03.2018

Dobeles novada šaha turnīrs

24.03.2018

Komandu čempionāts bērniem līdz 12 gadiem "Cerību kauss 2018", fināls

24.03.2018 - 25.03.2018

Latgales reģionālālais atlases turnīrs 2018

23.03.2018 - 25.03.2018

Ikšķiles tempo, 5.posms

18.03.2018

Gruzija: Eiropas čempionāts vīriešiem

17.03.2018 - 28.03.2018

Zemgales reģionālālais atlases turnīrs 2018

17.03.2018 - 18.03.2018

Liepājas atklātais komandu čempionāts 2018

17.03.2018

Latvijas 2018.gada jauniešu čempionāta fināls

12.03.2018 - 16.03.2018

Latvijas 2018.gada čempionāts senioriem

10.03.2018 - 11.03.2018

Balvu novada atklātais turnīrs 2018

10.03.2018 - 11.03.2018

Dundagas novada atklātais čempionāts jauniešiem 2018

09.03.2018

Pullman Riga Old Town Hotel Open Blitz 2018

04.03.2018 - 04.03.2018

Pullman Riga Old Town Hotel Open Rapid 2018

03.03.2018

Juniora Kauss I un II sporta klasēm

03.03.2018 - 04.03.2018

Pļaviņu novada ceļojošā kausa izcīņa 2018

25.02.2018

Tempo turnīrs "Rēzekne 2018", 2.posms

24.02.2018

Komandu čempionāts bērniem līdz 12 gadiem "Cerību kauss 2018", pusfināls

24.02.2018 - 25.02.2018

Vidzemes 2018.gada reģionālās atlases turnīrs Siguldā

23.02.2018 - 25.02.2018

Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2018

22.02.2018

VII Starptautiskais turnīrs bērniem "Rudaga – Kaissa"

17.02.2018 - 18.02.2018

Latvijas Skolu šaha olimpiāde 2018

15.02.2018 - 15.05.2018

Emiļa Melngaiļa atceres turnīrs Vidrižos 2018

15.02.2018

XII Termo-Eko kausa izcīņa

14.02.2018 - 18.02.2018

Mačs pie 10 galdiņiem Salaspils – Aizkraukle

11.02.2018

Lielmeistara Aivara Gipsļa piemiņas turnīrs 2018

10.02.2018

Pāvela Pika piemiņas turnīrs 2018 Ventspilī

10.02.2018

Rēzeknes atklātais individuālais 2018.gada čempionāts

10.02.2018 - 11.02.2018

Olaine 2018, II posms

04.02.2018

Dobeles sveču turnīrs 2018

03.02.2018

Ikšķiles novada tempo kausa izcīņa 2017/2018, 4.posms

03.02.2018

Baltkrievija: Orša 2018

29.01.2018 - 04.02.2018

LŠF Prezidenta kausa izcīņa

27.01.2018

Tempo turnīrs "Rēzekne 2018", 1.posms

27.01.2018

Latvijas 2018.gada jauniešu čempionāta pusfināls Z-8, Z-10

26.01.2018 - 28.01.2018

Kurzemes skolēnu sporta spēles 2018 Kuldīgā

25.01.2018

Ķekavas novada 2018.gada atklātais čempionāts

24.01.2018

Kurzemes reģionālālais atlases turnīrs 2018

20.01.2018 - 21.01.2018

Olaine 2018, I posms

20.01.2018

Ķekavas novada 2018.gada atklātais čempionāts jauniešiem

20.01.2018

Latvijas 2018.gada jauniešu čempionāta pusfināls Z-12, Z-14

19.01.2018 - 21.01.2018

Kuldīgas novada skolēnu sporta spēles 2018

16.01.2018

Latgales 2018.gada atklātais jauniešu čempionāts

13.01.2018 - 14.01.2018

Ikšķiles novada tempo kausa izcīņa 2017/2018, 4.posms

13.01.2018

Igaunija: 27. Paula Keresa memoriāls Tallinā

12.01.2018 - 14.01.2018

Latvijas 2018.gada jauniešu čempionāta pusfināls Z-16, Z-18

12.01.2018 - 14.01.2018

II "Daugava Chess" Ziemas kausa izcīņa ātrajā šahā un blicā

06.01.2018 - 07.01.2018

Latgales Jauniešu šaha līga, 2.sezona, II posms

05.01.2018

Latvijas čempionāta ceturtdaļfināls 2018

05.01.2018 - 09.01.2018

Lietuva: Chess Congress Druskininkai

03.01.2018 - 07.01.2018

Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 12.posms

30.12.2017

Kuldīgas NSS Ziemassvētku turnīrs jauniešiem 2017

28.12.2017

Lietuva: 26.Starptautiskais Ziemassvētku bērnu šaha festivāls

27.12.2017 - 28.12.2017

J.Vilerta & A.Grandberga piemiņas turnīrs

26.12.2017

„Daugava Chess” Ziemassvētku turnīrs

24.12.2017

Skujas un Ojāra Veihmaņa piemiņas turnīrs ātrajā šahā 2017

23.12.2017

Lietuva: Romana Arlauska memoriāls

17.12.2017

Polija, Katovice: Eiropas čempionāts ātrajā šahā

16.12.2017 - 17.12.2017

Daugavpils 2017.gada atklātais čempionāts

15.12.2017 - 17.12.2017

Polija, Katovice: Eiropas čempionāts ātrspēlē

15.12.2017 - 15.12.2017

Pļaviņu ceļojošā kausa izcīņa, V posms

10.12.2017

Rīgas sporta veterānu kluba turnīrs

10.12.2017

Lietuva: Open Rapid Panevezys

09.12.2017 - 10.12.2017

Rēzeknes atklātais komandu čempionāts

09.12.2017

Dobeles Sniegavīru 5. šaha turnīrs

09.12.2017

BJC "Daugmale" Ģimeņu čempionāts šahā 2017

09.12.2017 - 10.12.2017

Mālpils novada domes kausa izcīņa 2017

09.12.2017

Aizkraukles Open 2017

03.12.2017

Klubu kausa izcīņa 2017

03.12.2017

Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 11.posms

25.11.2017

Olaines Šaha svētki 2017

25.11.2017 - 26.11.2017

Olaines atklātais bērnu un jauniešu turnīrs 2017

25.11.2017

Rīgas Šaha skolas čempionāts

24.11.2017 - 26.11.2017

Kuldīgas novada 2017. gada atklātais čempionāts

20.11.2017

Latvijas republikas proklamēšanas dienas ātrspēles turnīrs Rēzeknē

19.11.2017

27. Neatkarības balvas izcīņa Aizputē

19.11.2017

Latvijas komandu čempionāts 2017

17.11.2017 - 20.11.2017

Mārtiņdienas šaha turnīrs Dobelē

12.11.2017

Jāņa Mileikas 7. Starptautiskās šaha dienas

11.11.2017 - 12.11.2017

Rēzeknes novada 2017.gada atklātais čempionāts

04.11.2017

Inčukalna novada atklātais čempionāts "Vangaži – 2017"

04.11.2017

Latgales Jauniešu šaha līga, 2.sezona, I posms

03.11.2017

Pļaviņu ceļojošā kausa izcīņa, IV posms

29.10.2017

Latvijas studentu čempionāts 2017

28.10.2017

Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 10.posms

28.10.2017

Rīgas jauniešu meistarsacīkstes

23.10.2017 - 27.10.2017

Olaines Šaha kluba čempionāts 2017, 2.posms

21.10.2017

Prāta sporta spēles Zemgale 2017

19.10.2017 - 21.10.2017

Latgales rudens 2017

18.10.2017 - 22.10.2017

Daugava Chess rudens kauss ātrajā šahā un blicā - 2017

14.10.2017 - 15.10.2017

Ikšķiles novada tempo kausa izcīņa 2017/2018, 2.posms

08.10.2017

Dobeles Āboldienas turnīrs

07.10.2017

P. Bola piemiņas turnīrs Valkā

07.10.2017 - 08.10.2017

Rumbas kauss

06.10.2017 - 07.10.2017

Latvijas čempionāts sievietēm

05.10.2017 - 10.10.2017

M. Laubertes piemiņas ātrspēles turnīrs Siguldā

01.10.2017

6.Siguldas novada čempionāts ātrajā šahā

30.09.2017 - 01.10.2017

"Latvijas dzelzceļa" čempionāts 2017

28.09.2017

Ikšķiles novada tempo kausa izcīņa 2017/2018, 1.posms

23.09.2017

"Superšahiste" 2017

23.09.2017 - 24.09.2017

Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 9.posms

23.09.2017

Rīgas atklātais čempionāts 2017

21.09.2017 - 26.09.2017

D.Reiznieces-Ozolas 12.kausa & Kuldīgas NSS 52.ceļojošā kausa izcīņa

15.09.2017 - 16.09.2017

Liepājas KSS atklātais čempionāts

13.09.2017

Olaines Šaha kluba čempionāts 2017, 1.posms

10.09.2017

VII Starptautiskā amatnieku plenēra turnīrs Dobelē

09.09.2017

V Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts

09.09.2017

Pļaviņu ceļojošā kausa izcīņa, III posms

03.09.2017

Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 8.posms

26.08.2017

"Daugava Chess" Vasaras kausa izcīņa ātrajā šahā un blicā

19.08.2017 - 20.08.2017

RTU Open 2017

07.08.2017 - 13.08.2017

Valmieras vasara 2017

05.08.2017

Rudaga Kaisa 2017

04.08.2017 - 07.08.2017

Festivāls "Liepājas rokāde"

03.08.2017 - 06.08.2017

Jura Neimaņa piemiņas turnīrs Ventspilī

29.07.2017

Starptautiskais turnīrs "Rositten Rapid 2017"

29.07.2017

Ģedimina Salmiņa piemiņas turnīrs Rucavā

22.07.2017

Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 7.posms

22.07.2017

Festivāls ''Vidzemes vasara 2017'' Limbažos

19.07.2017 - 23.07.2017

"Daugava Chess" ātrā šaha turnīrs "Daugavpils Cietoksnis"

16.07.2017 - 16.07.2017

Kuldīgas pilsētas svētku turnīrs 2017

15.07.2017

I Baldones novada atklātais ātrā šaha čempionāts

08.07.2017

Dundagas torņi

08.07.2017

Latvijas 2017.gada atklātais ātrspēles čempionāts

02.07.2017

Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 6.posms

01.07.2017

Ātrā šaha turnīrs ''Mežezers 2017''

01.07.2017

"Baltic Youth Open 2017" Liepājā

26.06.2017 - 28.06.2017

Palanga, XIV Chess festival Baltija Cup

18.06.2017 - 23.06.2017

A. Vītoliņa piemiņas turnīrs

17.06.2017

Jāņu Ātrspēles turnīrs Rēzeknē

17.06.2017

Baltijas zonālais turnīrs, 3.posms, Liepāja

16.06.2017 - 22.06.2017

CSIT Strādājošo un amatieru sporta spēles

13.06.2017 - 18.06.2017

Daugava chess Daugavpils pilsētas svētkiem veltīts ātrā šaha un blica turnīrs

10.06.2017 - 11.06.2017

„DAUGAVA CHESS” LATVIJAS VESELĪBAS NEDĒĻAS ŠAHA TURNĪRS

04.06.2017 - 04.06.2017

Senioru 54.Sporta spēles šahā

03.06.2017

Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 5.posms

27.05.2017

Ikšķiles novada tempo kausa izcīņa

27.05.2017

Dobeles ceriņu turnīrs

27.05.2017

Olaines šaha pavasaris

27.05.2017 - 28.05.2017

"Šaha mēnesis Baložos 2017", 3.posms

22.05.2017

Rēzeknes atklātais senioru čempionāts

21.05.2017

Liepājas atklātais ātrspēles čempionāts

20.05.2017

Latgales pavasaris 2017

17.05.2017 - 21.05.2017

Kuldīgas novada sporta skolas atklātais čempionāts

16.05.2017

"Šaha mēnesis Baložos 2017", 2.posms

15.05.2017

"Šaha mēnesis Baložos 2017", 1.posms

08.05.2017

Ogres pavasaris 2017

07.05.2017

Latvijas čempionāts vīriešiem, fināls

30.04.2017 - 06.05.2017

Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 4.posms

30.04.2017

Liepājas atklātais komandu čempionāts

29.04.2017

Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2017"

28.04.2017 - 29.04.2017

Pļaviņu ceļojošā kausa izcīņa, II posms

23.04.2017

"Daugava chess" Pavasara kausa izcīņa

22.04.2017 - 23.04.2017

Liepājas atklātais jauniešu čempionāts

20.04.2017

Lieldienu ātrspēles turnīrs Rēzeknē

15.04.2017

Eiropas čempionāts sievietēm

10.04.2017 - 23.04.2017

Tempo šaha turnīrs "Aizkraukles pilsētai 50"

09.04.2017

Lielmeistara Jāņa Klovāna 7. piemiņas kauss

09.04.2017

Ventspils atklātais čempionāts

07.04.2017

Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 3.posms

01.04.2017

RTU "Prāta spēles"

01.04.2017

Latvijas čempionāts vīriešiem, pusfināls

30.03.2017 - 05.04.2017

Ikšķiles novada tempo kausa izcīņa

26.03.2017

45. "Cerību kauss" Latvijas atklātā bērnu komandu čempionāta šahā fināls

25.03.2017 - 26.03.2017

Zemgales reģionālā atlase

25.03.2017 - 26.03.2017

Saulkrastu 2017.gada čempionāts

25.03.2017

Latgales reģionālā atlase

24.03.2017 - 26.03.2017

Baltijas zonālais turnīrs, 2.posms, Viļņa

21.03.2017 - 27.03.2017

Dobeles novada atklātais turnīrs

18.03.2017

Liepājas atklātais komandu čempionāts

18.03.2017

2. Siguldas Valsts Ģimnāzijas atklātais turnīrs ātrajā šahā

17.03.2017

Latvijas 2017.gada jauniešu šaha čempionāts

15.03.2017 - 19.03.2017

8. LU Datorikas fakultātes atklātais čempionāts

14.03.2017

Latvijas senioru čempionāts

11.03.2017 - 12.03.2017

Dundagas novada atklātais čempionāts bērniem un jauniešiem

10.03.2017

3.Starptautiskais handikapa turnīrs

05.03.2017

Mikhail Tal Memorial

04.03.2017 - 05.03.2017

Latgales Jauniešu šaha līga, III posms

04.03.2017

Mikhail Tal Memorial blitz

03.03.2017 - 03.03.2017

GM normas turnīrs

27.02.2017 - 03.03.2017

IM normas turnīrs

27.02.2017 - 03.03.2017

Latvijas čempionāti blicā U-10, U-14, amatieriem

26.02.2017

Alekseja Širova Ziemas kausa izcīņa

26.02.2017 - 03.03.2017

Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 2.posms

25.02.2017

Ikšķiles novada tempo kausa izcīņa

18.02.2017

Daugava Chess Tempo turnīrs 18.02.2017

18.02.2017

Latvijas 2017. gada komandu čempionāts bērniem līdz 12 gadiem – ‘’Cerību kauss’’

18.02.2017 - 19.02.2017

Bērnu šaha turnīrs "Rudaga – Kaissa 2017"

17.02.2017 - 20.02.2017

Vidzemes zonālā atlase

17.02.2017 - 19.02.2017

Pļaviņu ceļojošā kausa izcīņa, I posms

12.02.2017

Pāvela Pīkas piemiņas turnīrs

11.02.2017

Aivara Gipšļa piemiņas turnīrs

11.02.2017

Rēzeknes atklātais čempionāts

11.02.2017 - 12.02.2017

P. Keresa piemiņas turnīrs Valkā

04.02.2017

Dobeles Sveču turnīrs

04.02.2017

Pierīgas novadu 2017.gada sporta spēles šahā

04.02.2017

1.Advokātu čempionāts šahā

04.02.2017

Latvijas jauniešu čempionāta pusfināls

03.02.2017 - 05.02.2017

Tempo turnīrs "Rēzekne 2017", 1.posms

28.01.2017

Ķekavas novada atklātais 2017.gada čempionāts jauniešiem

27.01.2017

Kurzemes zonālā atlase

20.01.2017 - 22.01.2017

Latgales 2017.gada atklātais skolēnu čempionāts

14.01.2017 - 15.01.2017

"Daugava Chess" Ziemas kauss ātrajā šahā un blicā

07.01.2017 - 08.01.2017

Latvijas čempionāta ceturtdaļfināls

06.01.2017 - 10.01.2017

Kuldīgas NSS Ziemassvētku turnīrs jauniešiem

28.12.2016

Christmas Children Chess Festival in Vilnius

27.12.2016 - 28.12.2016

Alberta Grandberga un Jāņa Vilerta piemiņas turnīrs

26.12.2016

"Daugava chess" Ziemassvētku turnīrs

25.12.2016

Rēzekne Tempo 12.posms

17.12.2016

Eiropas čempionāts ātrajā šahā un ātrspēle, Tallina

14.12.2016 - 18.12.2016

Mālpils novada kausa izcīņa

10.12.2016

Ģimeņu čempionāts šahā

10.12.2016 - 11.12.2016

Latgales Jauniešu šaha līga, II posms

10.12.2016

Mačs Svešņikovs - Reizniece

09.12.2016 - 10.12.2016

Baltijas zonālais turnīrs, 1.posms

07.12.2016 - 13.12.2016

Treneru kvalifikācijas celšanas seminārs

06.12.2016

Latvijas klubu kausa izcīņa

04.12.2016

Rēzekne Tempo 11.posms

26.11.2016

Olaines šaha svētki

26.11.2016 - 27.11.2016

Aizkraukles novada atklātais čempionāts

26.11.2016

Rīgas Šaha skolas čempionāts

25.11.2016 - 27.11.2016

Mihaila Tāla piemiņas turnīrs skolēniem

24.11.2016

Termo-Eko kauss 2016

17.11.2016 - 20.11.2016

Kuldīgas novada atklātais čempionāts

12.11.2016

Inčukalna novada atklātais čempionāts

12.11.2016

Vangažu turnīrs bērniem un jauniešiem

12.11.2016

Jāņa Mileikas Šaha dienas Jēkabpilī

05.11.2016 - 06.11.2016

Biedrības "Daugava Chess" dibināšanas turnīrs

05.11.2016

Rēzekne Tempo 10.posms

29.10.2016

Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes

24.10.2016 - 28.10.2016

Prāta spēles Zemgale 2016

22.10.2016 - 22.10.2016

Latvijas studentu čempionāts

22.10.2016

Latgales rudens

12.10.2016 - 16.10.2016

Olaine, IV posms

09.10.2016

Admiral Blitz chess, Viļņa

09.10.2016

Vladimira Bagirova piemiņas turnīrs

08.10.2016

Rīgas sporta veterānu kluba turnīrs

08.10.2016

Rumbas kauss 2016

07.10.2016 - 08.10.2016

Siguldas novada atklātais čempionāts

01.10.2016 - 02.10.2016

98.RŠF un Baltikas kauss

28.09.2016 - 28.09.2016

Superšahiste

24.09.2016 - 25.09.2016

Rēzekne Tempo 9.posms

24.09.2016

Rīgas čempionāts

22.09.2016 - 27.09.2016

Latgales Jauniešu šaha līga, I posms

17.09.2016

Danas Reiznieces-Ozolas 11.kausa izcīņa

16.09.2016 - 17.09.2016

Olaine, III posms

11.09.2016

IV Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts

10.09.2016

Komandas, I līga, II posms

03.09.2016 - 04.09.2016

Pasaules šaha olimpiāde

01.09.2016 - 14.09.2016

Rēzekne Tempo, 8.posms

27.08.2016

RTU Open

08.08.2016 - 14.08.2016

Rudaga – Kaissa 2016

06.08.2016 - 07.08.2016

Liepājas rokāde

04.08.2016 - 07.08.2016

Kuldīgas pilsētas svētku turnīrs

16.07.2016

Dundagas torņi

08.07.2016 - 10.07.2016

Olaine, II posms

19.06.2016

Rēzekne Tempo, 6.posms

18.06.2016

Komandas, I līga, I posms

04.06.2016 - 05.06.2016

Olaine, I posms

22.05.2016

Komandu turnīrs "Šaha lietus"

14.05.2016 - 15.05.2016

Latvijas čempionāts sievietēm

30.04.2016 - 06.05.2016

Latvijas čempionāts vīriesiem

30.04.2016 - 06.05.2016

Komandu čempionāts, augstākā līga, I posms

22.04.2016 - 22.04.2016