Mileikas šaha dienas

Raksti:

Par jaunā formāta Mileikas turnīra uzvarētāju kļūst jēkabpilietis Renārs Petrovs

15.11.2022

Jēkabpilī aizvadīts trenera Jāņa Mileikas piemiņai veltītais turnīrs jauniešiem "Jēkabpils rudens 2022". Cīņas aizritēja divās grupās. Klasiskā šaha turnīrā ar reitinga aprēķinu pie galdiem sēžās 24 jaunieši vecumā līdz 17 gadiem ar I un II sporta klasi.

Tapusi grāmata par treneri Jāni Mileiku

27.12.2020

Latvijas šaha literatūras krātuvi nesen papildinājusi grāmata "Treneris Jānis Mileika" ("Тренер Янис Милейка"), ko izdeva Jāņa Mileikas audzēknis Jurijs Agafonovs. Tas ir pamatīgs, 228 lapaspušu biezs izdevums cietos vākos, ar daudzām  ilustrācijām un šaha partijām, tekstiem latviešu un krievu valodā.

Šahisti Jēkabpilī atkal godina trenera Jāņa Mileikas piemiņu

10.11.2019

Trenera Jāņa Mileikas 9. starptautiskā Šaha Diena notika 9.novembrī Jēkabpilī. Dalībnieki, radi un draugi  nolika ziedus Jāņa atdusas vietā. Plašajās un gaišajās Krustpils Kultūras nama telpās bija sapulcējušies gandrīz simts dalībnieku no trim valstīm.

Interesenti var pieteikties nu jau devītajām Jāņa Mileikas šaha dienām

23.10.2019

Sestdien, 9.novembrī, Jēkabpilī jau devīto reizi notiks Trenera Jāņa Mileikas starptautiskā piemiņas šaha diena. Šogad pirmo reizi tā aizritēs Krustpils Kultūras namā, Rīgas ielā 212.

Mileikas šaha dienas turnīros uzvar Neikšāns un Isakovs

28.10.2018

Sestdien 27.oktobrī Jēkabpilī aizritēja jau astotais trenera Jāņa Mileikas memoriāls. Šaha diena sākās ar piemiņas brīdi un ziedu nolikšanu pie Jāņa atdusas vietas. Šaha sacensības rapidā (7 kārtas, 12 minūtes uz partiju + 3 sekundes par gājienu) notika divas grupās, pulcējot kopā 70 dalībniekus.

Tuvojas jau astotais trenera Jāņa Mileikas memoriāls Jēkabpilī

15.10.2018

Tuvojas kārtējais, jau astotais trenera Jāņa Mileikas memoriāls Jēkabpilī. Šogad pasākums notiks vienā dienā, sestdien 27.oktobrī. Sacensību programmā divi rapida turnīri: Šveices sistēma, 7 kārtas, 12 minūtes uz partiju + 3 sekundes par katru izdarīto gājienu.

Aizvadītas jau septītās Jāņa Mileikas šaha dienas

13.11.2017

Sestdien un svētdien Jēkabpilī aizvadītas jau septītās trenera Jāņa Mileikas (1936–2010) šaha dienas, kuru laikā notika divi ātrā šaha turnīri un viena ātrspēle. Kopumā šos turnīros spēlēja ap 100 dalībnieku no sešām valstīm. Iepriecināja liels daudzums jauno šahistu, par ko visu laiku bija rūpējies Jānis Mileika.

Šahisti aicināti pieteikties tradicionālajām Jāņa Mileikas šaha dienām

14.10.2017

Lai godinātu trenera Jāņa Mileikas piemiņu, Jēkabpils Sporta skola un Jēkabpils Sporta centrs šogad organizē jau septītās Jāņa Mileikas Starptautiskās šaha dienas, kas 11. un 12.novembrī notiks Jēkabpils Agrobiznesa koledžā, Pasta ielā 1.

Pirmo reizi Jāņa Mileikas memoriāla ceļojošo kausu iegūst Normunds Miezis

07.11.2016

Nedēļas nogalē Jēkabpilī aizvadīts trenera Jāņa Mileikas memoriāls, kas pulcēja vairāk nekā simts šahistus. Uzvarot gan rapida, gan blica turnīros, pirmo reizi par ceļojošā kausa ieguvēju kļuva lielmeistars Normunds Miezis.

Jau 5.novembrī Jēkabpilī sāksies Jāņa Mileikas 6. Starptautiskās Šaha dienas

26.10.2016

Jau nākamās nedēļas nogalē, 5. un 6.novembrī, Jēkabpilī, Vecpilsētas laukumā 3 (Tautas namā), notiks Jāņa Mileikas 6. Starptautiskās Šaha dienas. Notiks divi ātrā šaha un viens blica turnīrs, arī dalībnieku sastāvs solās būt visai spēcīgs.