Mileikas šaha dienas turnīros uzvar Neikšāns un Isakovs

28.10.2018

Sestdien 27.oktobrī Jēkabpilī aizritēja jau astotais trenera Jāņa Mileikas memoriāls. Šaha diena sākās ar piemiņas brīdi un ziedu nolikšanu pie Jāņa atdusas vietas. Šaha sacensības rapidā (7 kārtas, 12 minūtes uz partiju + 3 sekundes par gājienu) notika divas grupās, pulcējot kopā 70 dalībniekus.

Spēcīgākajā turnīrā A uzvarēja lielmeistars Artūrs Neikšāns (rezultāti), savukārt turnīrā B spēlētājiem ar reitingu līdz 1900 (rezultāti) labākais bija Jānis Isakovs.

Papildus bija iespēja uzspēlēt šahu ar lielajām figūrām ("garden chess"). Šo iespēju izmantoja Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis, 8.–13.Saeimu deputāts Vitalijs Orlovs un daudz bērnu. Visiem iepatikās!
Kā parasti, bija daudz balvu dažādās kategorijās – laureātu saraksts apskatāms šeit. Katrs dalībnieks saņēma piemiņas suvenīru ar Jāņa Mileikas memoriāla logo.

Sacensību organizēja Jēkabpils sporta skola (direktors Edgars Lamba). Tiesneši no Rēzeknes Aleksandrs Vasilkovs un Anatolijs Jasinskis teicami novadīja turnīru. Lielu darbu turnīra organizēšanā ieguldīja treneri Gunārs Pušmucāns un Guntis Jankovskis.

Nākošgad tiksimies jau devītajā Jāņa Mileikas memoriālā!

Jurijs Agafonovs