Tukums

Raksti:

Tukuma turnīru sērija noslēdzas ar Paikena uzvaru posmā un kopvērtējumā

11.11.2023

Noslēdzies ikgadējais Tukuma novada atklātais čempionāts, kas, tāpat kā pērn, tikai aizvadīts sešos posmos. Par uzvarētāju gan kopvērtējumā, gan sezonas pēdējā turnīrā kļuva sacensību laikā vēl 14 gadus jaunais Reinis Paikens (2011).

Kandavā un Tukumā dominē lielmeistars Aleksejs Širovs

29.05.2023

Nedēļas nogalē divos pašmāju turnīros Kandavā un Tukumā nepārspēts palika Latvijas šaha skolas audzēknis, Spāniju pārstāvošais lielmeistars Aleksejs Širovs. Viņš uzvarēja 15 rapida partijas pēc kārtas.

Tukuma čempionāta posms pulcē rekordlielu dalībnieku skaitu

21.04.2023

Tukuma novada atklātā čempionāta otrais posms ātrajā šahā aizvadītajā svētdienā pulcēja ne tikai šo turnīru vēsturē lielāko dalībnieku skaitu (46), bet arī spēlētājus no trim federācijām ar Spānijas lielmeistaru Alekseju Širovu (2584) priekšgalā.

Tukuma novada šaha sezona sākas ar Ļevčenkova uzvaru

15.03.2023

Svētdien Tukuma sporta skolā notika pirmais no šosezon plānotajiem sešiem Tukuma novada atklātā čempionāta posmiem, kurā piedalījās kopumā 27 dalībnieki no Latvijas un Lietuvas. Uzvarētāja laurus plūca FM Vitālijs Ļevčenkovs.

Ar Laizāna uzvaru noslēdzies sešu posmu Tukuma novada atklātais čempionāts

13.11.2022

Svētdien Tukumā aizvadīts pēdējais, sestais, Tukuma novada atklātā čempionāta posms, kura noslēgumā noskaidroti arī kopvērtējuma laureāti, ņemot vērā labākos četrus no sešiem turnīriem.

"Ikšķiles Šaha pavasaris" atgriežas ar Agafonova uzvaru

24.04.2022

Sestdien Ikšķiles tautas namā aizvadīts tradicionālais turnīrs "Ikšķiles Šaha pavasaris", kas divus gadus nenotika "Covid-19" pandēmijas dēļ. Trīs valstu 26 dalībnieku konkurencē par uzvarētāju kļuva Jurijs Agafonovs (1909).

Tukumā piekto reizi aizvadīts Skujas un Veihmaņa piemiņas turnīrs

20.12.2021

Svētdien Tukumā piekto reizi aizvadīts meistarkandidātu Harija Skujas un Ojāra Veihmaņa piemiņas turnīrs ātrajā šahā, kuru organizēja jaunizveidotais Tukuma Šaha klubs tā priekšsēdētāja Māra Zvauņa vadībā. Pie galdiņiem sēdās 41 dalībnieks no Latvijas un Lietuvas.