Latgales jauno amatieru čempionāts

Raksti:

Latgales jauno šaha amatieru čempionātā 60 dalībnieki

24.10.2023

Piektdien, 20.oktobrī, Rēzeknē jau devīto reizi Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā "Zeimuļs" notika tradicionālais Latgales jauno šaha amatieru čempionāts. Šogad bez mājiniekiem atbrauca viesi no Jēkabpils, Maltas, Viļāniem un Tilžas.

Austrumlatvijas reģiona 68 jaunie šahisti cīnījās Rēzeknē

22.10.2022

Piektdien, 21.oktobrī, astoto reizi Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā "Zeimuļs" notika VIII Latgales jauno šaha amatieru čempionāts.  Šogad izņemot mājiniekus uz Rēzekni atbrauca dalībnieki no Daugavpils, Jēkabpils un Maltas.

Latgales jauno šaha amatieru čempionāts pulcē 60 jaunos censoņus

05.10.2019

Sesto gadu pēc kārtas Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā "Zeimuļs" notika Latgales jauno šaha amatieru čempionāts. Šogad izņemot mājiniekus uz Rēzekni atbrauca dalībnieki no Daugavpils, Jēkabpils, Maltas un Tilžas. Trijās vecuma grupās pie rūtainiem galdiņiem sēžās 60 jaunie censoņi.

Latgales jauni šahisti spēlē Rēzeknē

16.10.2017

Piektdien, 13.oktobrī, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā "Zeimuļs" norisinājās  IV Latgales jauno šaha amatieru čempionāts. Ieradās 59 skolēni no Daugavpils, Rēzeknes, Jēkabpils, Maltas un Tilžas. Turnīrs notiek no 2014.gada.

Rēzeknē aizvadīts Latgales jauno šaha amatieru čempionāts

24.10.2016

Rēzeknē, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā "Zeimuļs" notika III Latgales jauno šaha amatieru čempionāts. Pasākums pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu (64) no Rēzeknes, Jēkabpils, Tilžas un Maltas.