SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Tomass Kristians Sterns
Tomass Kristians Sterns
1872
01.07.2024
Maksimālais reitings:
1872
(2024-07-01)
Minimālais reitings:
1420
(2022-07-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
Šahs blakus pansijai
22.07.2024
Zināmi Latvijas vīriešu čempionāta pirmie 12 pusfinālisti
15.01.2024
Aprīļa reitings: septiņiem pieaugums vismaz par simts punktiem
14.04.2022
Statistika
2024
2023
2022
15.vieta 2024 Latvijas čempionāts vīriešiem
+
1 .vieta FM Jankovskis, Guntis S50 2258 Jēkabpils 7 no 9
2 .vieta MK Stabulnieks, Klavs 2211 Rīga 7 no 9
3 .vieta NM Kretainis, Kristaps 2145 Rīga 6,5 no 9
4 .vieta NM Mierins, Emils Janis U20 2227 Olaine/RŠS 6 no 9
5 .vieta FM Savicevs, Arsenijs U16 2302 RŠS 6 no 9
6 .vieta NM Paikens, Reinis U16 2179 RŠS 6 no 9
7 .vieta MK Valdats, Reinis U14 2078 RŠS 6 no 9
8 .vieta FM Bernotas, Arturs 2366 Rīga 5,5 no 9
9 .vieta NM Bekasovs, Rihards 2087 Rīga 5,5 no 9
10 .vieta MK Muzis, Renars U16 1890 RŠS 5,5 no 9
11 .vieta MK Tabors, Emils U18 1940 RŠS 5,5 no 9
12 .vieta MK Gudovskis, Konstantins 1996 Rīga 5 no 9
13 .vieta NM Mierins, Eriks S50 2030 Baldone 5 no 9
14 .vieta NM Polyakov, Fedor 2126 Rīga 5 no 9
15 .vieta I Sterns, Tomass Kristians U20 1739 Kandava 5 no 9
16 .vieta I Filipovs, Sergejs U10 1844 Rīga 5 no 9
17 .vieta FM Ungurs, Edgars 2125 RŠS 5 no 9
18 .vieta I Jeronovics, Toms U14 1832 RŠS 5 no 9
19 .vieta MK Tolmacevs, Artjoms U16 2044 RŠS 4,5 no 9
20 .vieta MK Pogrebnojs, Dmitrijs 1988 Jūrmala 4,5 no 9
21 .vieta MK Steiners, Emils U14 2069 Londona 4,5 no 9
22 .vieta FM Katishonok, Nikolaj S65 2006 Rīga 4,5 no 9
23 .vieta MK Zajakins, Artjoms U18 1964 RŠS 4,5 no 9
24 .vieta MK Fjodorovs, Sergejs 2024 Rīga 4,5 no 9
25 .vieta FM Dzjuba, Vsevolod 2085 Jūrmala 4 no 9
26 .vieta MK Pavlovs, Nikita 1911 Rīga 4 no 9
27 .vieta MK Kazoks, Aivars S65 2014 RŠS 4 no 9
28 .vieta I Mucenieks, Marks 1758 Mārupe 4 no 9
29 .vieta MK Strods, Kristaps Reinis 1866 RTU 3,5 no 9
30 .vieta I Varpins, Kristians U16 1747 RŠS 3,5 no 9
31 .vieta MK Gobleja, Karlis S50 1924 Rīga 3,5 no 9
32 .vieta I Petrovs, Renars U18 1766 Jēkabpils 3,5 no 9
33 .vieta MK Feldmanis, Arturs 1925 Kuldīga 3,5 no 9
34 .vieta I Tolmacevs, Romans U14 1882 RŠS 3 no 9
35 .vieta I Lisovskis, Dmitrijs U18 1842 RŠS 3 no 9
36 .vieta MK Platonovs, Nikolajs U12 2098 RŠS 3 no 8
37 .vieta I Beniosev, Daniel U12 1845 Riga/ARchess 3 no 9
38 .vieta MK Sinauridze, Simons 1999 Rīga 2,5 no 7
39 .vieta I Eglitis, Roberts S50 1630 Rīga 2 no 8
40 .vieta I Girgensons, Agris S50 1587 Olaine 0,5 no 9
Rādīt vairāk
chess-results.com
7.vieta 2023 Latvijas čempionāts komandām (RTU Juniors)
+
1 . Rīgas Tehniskā universitāte (RtgAvg:2375, Captain: Egons Lavendelis )
1 .vieta GM Kantans, Toms 2487 LAT 6 no 7 (RTU)
1 .vieta GM Kengis, Edvins 2523 LAT 5 no 7 (RTU)
1 .vieta WGM Rogule, Laura 2238 LAT 1 no 2 (RTU)
1 .vieta FM Mustaps, Matiss 2329 LAT 5 no 6 (RTU)
1 .vieta FM Lavendelis, Egons 2296 LAT 2,5 no 3 (RTU)
1 .vieta WIM Kantane, Anna 2264 POL 4,5 no 5 } (RTU )
1 .vieta WIM Amerika, Katrina 2213 LAT 2 no 3 (RTU)
1 .vieta WFM Vidruska, Renate 1990 LAT 1,5 no 2 (RTU)
1 . The Royal Biograph (RtgAvg:2324, Captain: Andris Ozols )
1 .vieta IM Krivonosov, Oleg 2355 LAT 5 no 7 (The Royal Biograph)
1 .vieta IM Sveshnikov, Vladimir 2413 LAT 5,5 no 7 (The Royal Biograph)
1 .vieta FM Saulespurens, Valdis 2261 USA 5,5 no 7 } (The Royal Biograph )
1 .vieta FM Klimakovs, Sergejs 2331 LAT 7 no 7 (The Royal Biograph)
1 .vieta WGM Safranska, Anda 2113 FRA 3 no 3 } (The Royal Biograph )
1 .vieta WFM Krumina, Linda 2053 LAT 1,5 no 4 (The Royal Biograph)
3 . Rīgas Šaha skola (RtgAvg:2091, Captain: Arsens Bataševs )
3 .vieta MK Batashevs, Arsens 2120 LAT 3,5 no 7 (Rīgas Šaha skola)
3 .vieta FM Ungurs, Edgars 2120 LAT 4 no 7 (Rīgas Šaha skola)
3 .vieta NM Bekasovs, Rihards 2097 LAT 4 no 7 (Rīgas Šaha skola)
3 .vieta MK Vingris, Mikelis 2096 LAT 5 no 7 (Rīgas Šaha skola)
3 .vieta WCM Kuznecova, Marija 2023 LAT 4 no 7 (Rīgas Šaha skola)
4 . Olaines šaha klubs (RtgAvg:2178, Captain: Normunds Miezis )
4 .vieta GM Miezis, Normunds 2428 LAT 2,5 no 3 (Olaines šaha klubs)
4 .vieta NM Mierins, Emils Janis 2149 LAT 3,5 no 7 (Olaines šaha klubs)
4 .vieta WGM Berzina, Ilze 2183 LAT 5,5 no 7 (Olaines šaha klubs)
4 .vieta MK Agafonov, Yuri Dr 2049 LAT 4 no 7 (Olaines šaha klubs)
4 .vieta WFM Ter-Avetisjana, Agnesa Stepania 2080 LAT 1 no 3 (Olaines šaha klubs)
4 .vieta MK Sinauridze, Simons 2002 LAT 1 no 3 (Olaines šaha klubs)
4 .vieta I Lazdina, Ingrida 1645 LAT 2 no 5 (Olaines šaha klubs)
5 . Dark Horses | RŠS (RtgAvg:1977, Captain: Arsenijs Savičevs )
5 .vieta MK Savicevs, Arsenijs 2106 LAT 3,5 no 7 (Dark Horses | RŠS)
5 .vieta MK Francs, Marats 1989 LAT 2,5 no 4 (Dark Horses | RŠS)
5 .vieta MK Adamovics, Aleksejs 1974 LAT 4 no 6 (Dark Horses | RŠS)
5 .vieta MK Zajakins, Artjoms 1965 LAT 3 no 7 (Dark Horses | RŠS)
5 .vieta NM Maklakova, Nellija 1851 LAT 2,5 no 4 (Dark Horses | RŠS)
5 .vieta I Maklakova, Naomi 1838 LAT 4 no 7 (Dark Horses | RŠS)
6 . Karaļa mantojums | RŠS (RtgAvg:1789, Captain: Reinis Valdats )
6 .vieta MK Valdats, Reinis 2023 LAT 5,5 no 7 (Karaļa mantojums | RŠS)
6 .vieta I Jeronovics, Toms 1677 LAT 2 no 4 (Karaļa mantojums | RŠS)
6 .vieta I Sokolovskis, Pavels 1735 LAT 0,5 no 3 (Karaļa mantojums | RŠS)
6 .vieta I Varpins, Kristians 1686 LAT 2 no 7 (Karaļa mantojums | RŠS)
6 .vieta MK Muzis, Renars 1977 LAT 3,5 no 7 (Karaļa mantojums | RŠS)
6 .vieta I Zubova, Darja 1584 LAT 2 no 7 (Karaļa mantojums | RŠS)
7 . RTU Juniors (RtgAvg:2036, Captain: Juris Krastiņš )
7 .vieta MK Kurpnieks, Vairis 1974 LAT 0,5 no 5 (RTU Juniors)
7 .vieta MK Mierins, Eriks 2009 LAT 5 no 7 (RTU Juniors)
7 .vieta WFM Otikova, Elina 2047 LAT 0,5 no 4 (RTU Juniors)
7 .vieta CM Wenzel, Birger 2021 GER 2 no 3 } (RTU Juniors )
7 .vieta MK Auzins, Artis 2130 LAT 1 no 4 (RTU Juniors)
7 .vieta MK Zemzare, Agnija 1925 LAT 2,5 no 5 (RTU Juniors)
7 .vieta MK Bagatais, Janis 1832 LAT 1 no 2 (RTU Juniors)
7 .vieta I Sterns, Tomass Kristians 1471 LAT 2 no 4 (RTU Juniors)
7 .vieta MK Kane, Marta 1836 LAT 0 no 1 (RTU Juniors)
8 . Karalienes dārgumi | RŠS (RtgAvg:1840, Captain: Jevgenijs Springis )
8 .vieta MK Springis, Jevgenijs 1859 LAT 1 no 4 (Karalienes dārgumi | RŠS)
8 .vieta MK Freibergs, Andrejs 1861 LAT 1 no 6 (Karalienes dārgumi | RŠS)
8 .vieta MK Tabors, Emils 1892 LAT 1,5 no 5 (Karalienes dārgumi | RŠS)
8 .vieta MK Strods, Kristaps Reinis 1791 LAT 3 no 7 (Karalienes dārgumi | RŠS)
8 .vieta I Aminovs, Maksims 1659 LAT 1,5 no 6 (Karalienes dārgumi | RŠS)
8 MK Golsta, Ramona 1799 LAT 4 no 7 (Karalienes dārgumi | RŠS)
9 . Baltais zirgs | RŠS (RtgAvg:1744, Captain: Reinis Paikens )
9 .vieta NM Paikens, Reinis 2154 LAT 4,5 no 7 (Baltais zirgs | RŠS)
9 .vieta I Platonovs, Nikolajs 1783 LAT 1 no 7 (Baltais zirgs | RŠS)
9 .vieta I Otrohovs, Maksims 1607 LAT 2 no 7 (Baltais zirgs | RŠS)
9 .vieta I Karasevics, Aleksandrs 1686 LAT 3,5 no 7 (Baltais zirgs | RŠS)
9 .vieta I Parhomenko, Anastasija 1491 LAT 1 no 7 (Baltais zirgs | RŠS)
10 . Latgales zirgi (RtgAvg:1630, Captain: Igors Andrusevics )
10 .vieta MK Alipovs, Anatolijs 1659 LAT 0 no 7 (Latgales zirgi)
10 .vieta I Andrusevics, Jegors 1644 LAT 2 no 7 (Latgales zirgi)
10 .vieta I Aleidzans, Vadims 1509 LAT 1 no 7 (Latgales zirgi)
10 .vieta MK Dombrovska, Stefanija 1441 LAT 0 no 7 (Latgales zirgi)
10 .vieta I Vasiljeva, Sofja 1895 LAT 3,5 no 7 (Latgales zirgi)
Rādīt vairāk
chess-results.com
25.vieta 2024 Latvijas ātrspēles (blica) čempionāts
+
1 .vieta FM Mustaps, Matiss 2279 11,5 no 13
2 .vieta FM Tokranovs, Dmitrijs 2168 10 no 13
3 .vieta GM Miezis, Normunds 2351 10 no 13
4 .vieta NM Paikens, Reinis 2033 8,5 no 13
5 .vieta I Vasiljeva, Sofja 1935 8 no 13 (1.vieta sievietēm)
6 .vieta MK Krilovs, Nikolajs 2123 8 no 13
7 .vieta WGM Berzina, Ilze 2047 8 no 13 (2.vieta sievietēm)
8 .vieta WFM Kuznecova, Marija 2120 8 no 13 (3.vieta sievietēm)
9 .vieta IM Antoms, Guntars 2128 8 no 13
10 .vieta FM Savicevs, Arsenijs 2027 8 no 13
11 .vieta I Jansone, Melanija Luize 1979 8 no 13 (3.vieta sievietēm)
12 .vieta I Orlovskis, Jaroslavs 1845 8 no 13
13 .vieta MK Laizans, Aivars 2004 7,5 no 13 )
14 .vieta I Otrohovs, Maksims 1905 7,5 no 13
15 .vieta MK Polakovs, Viktors 1992 7,5 no 13
16 .vieta NM Vingris, Mikelis 1993 7 no 13
17 .vieta WGM Rogule, Laura 2161 7 no 13 (5.vieta sievietēm)
18 .vieta NM Mierins, Emils Janis 2127 7 no 13
19 .vieta MK Pakalns, Raivis Kristians 1911 7 no 13
20 .vieta MK Melderis, Uldis 1910 7 no 13
21 .vieta MK Agafonov, Yuri Dr 2002 7 no 13
22 .vieta MK Kurpnieks, Vairis 1972 6,5 no 13
23 .vieta FM Krustkalns, Kristaps 1931 6,5 no 13
24 .vieta MK Brils, Leonids 1938 6,5 no 13
25 .vieta I Sterns, Tomass Kristians 1789 6,5 no 13
26 .vieta NM Mierins, Eriks 1939 6,5 no 13
27 .vieta WFM Ter-Avetisjana, Agnesa Stepania 2006 6,5 no 13 (6.vieta sievietēm)
28 .vieta MK Bagatais, Janis 1875 6,5 no 13
29 .vieta I Mierina, Lauma 1746 6,5 no 13 (7.vieta sievietēm)
30 .vieta I Gailevska, Milana 1594 6 no 13 (8.vieta sievietēm)
31 .vieta MK Kapce, Viesturs 1918 6 no 13
32 .vieta I Petrovs, Renars 1954 6 no 13
33 .vieta MK Breikss, Peteris 1748 6 no 13
34 .vieta I Andrusevics, Jegors 1831 6 no 13
35 .vieta I Mitenieks, Matiss 1830 6 no 13
36 .vieta I Eglitis, Roberts 1625 5,5 no 13
37 .vieta I Laimina, Alise 1576 5,5 no 13 (9.vieta sievietēm)
38 .vieta I Romanovskis, Davis 1737 5,5 no 13
39 .vieta AIM Savchenko, Vjacheslavs 1731 5 no 13
40 .vieta MK Aizstrauts, Arturs 1775 5 no 13
41 .vieta II Jansons, Edijs 1525 5 no 13
42 .vieta I Lipsa, Artis 1476 4 no 13
43 .vieta MK Mileiko, Juris 1586 4 no 13
44 .vieta II Balta, Hugo Kristians 1402 2,5 no 13 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
6.vieta 2022 Latvijas čempionāts Z-18
+
1 .vieta MK Mierins Emils Janis 2016 RŠS/Olaine 9 no 9
2 .vieta MK Fridensteins-Bridins Atis 1704 RŠS/Ungurs 6,5 no 9
3 .vieta I Bogdanovics Kirills 1785 RŠS/Matisone 6,5 no 9
4 .vieta I Podojniks Marks Ernests 1372 RŠS/Ungurs 5,5 no 9
5 .vieta I Lahs Einars 1675 RŠS/Ungurs 5 no 9
6 .vieta I Sterns Tomass Kristians 1431 Kandava 3,5 no 9
7 .vieta I Krastins Arturs 1506 Jēkabpils/Janskovskis/Pušmucāns 3,5 no 9
8 .vieta I Stinka Gustavs 1086 RŠS/Paune 3 no 9
9 .vieta I Steinbergs Raivo 1397 Kuldīgas NSS/Šteinbergs 2,5 no 9
10 .vieta I Sestakovs Maksims 1138 Rēzekne 0 no 9
Rādīt vairāk
chess-results.com
Galerijas
Kuldīgas pilsētas svētku turnīrs 2023
26.07.2023
Portreti
Dzimšanas diena
Arturs Liepins
(šodien 9)
●
Jurgis Kulins
(šodien 35)
●
Dmitrijs Ilarionovs
(šodien 38)
●
Artjoms Tolmacevs
(šodien 15)
●
Konstantins Oshmjanskis
(1 diena līdz 52)
Matiss Mustaps
(1 diena līdz 34)
Madara Kalnina
(1 diena līdz 34)
Maksims Lescenko
(2 dienas līdz 13)
Davis Raits Vevers
(2 dienas līdz 17)
Kristaps Svete
(3 dienas līdz 25)
Marats Francs
(4 dienas līdz 16)
Marcis Smits
(4 dienas līdz 49)
Marija Golubeva
(5 dienas līdz 23)
Regnars Kirstuks
(5 dienas līdz 9)
Viktors Stepovojs
(5 dienas līdz 28)
Vjaceslavs Sondors
(5 dienas līdz 16)
Andra Cimina
(6 dienas līdz 52)
Ilze Burkevica
(6 dienas līdz 53)
Atis Hermanis
(7 dienas līdz 18)
Igors Pcolkins
(7 dienas līdz 48)
Ivars Berzinsh
(7 dienas līdz 47)
Oskars Marcinkevics
(8 dienas līdz 31)
Raimonds Freibergs
(9 dienas līdz 15)
Filips Freibergs
(9 dienas līdz 15)
Augusts Seiksts
(9 dienas līdz 64)
Roberts Sarbantovics
(9 dienas līdz 13)
Rebeka Atte
(10 dienas līdz 24)
Eira Sarnovska
(10 dienas līdz 26)
Andrejs Migunovs
(10 dienas līdz 26)
Marija Jermaka
(10 dienas līdz 12)
Liene Gatere
(10 dienas līdz 40)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Igaunija: Paula Keresa 5.piemiņas festivāls
22.07.2024 - 28.07.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XXIV posms
25.07.2024
Kuldīgas vecpilsētas svētku turnīrs šahā 2024
26.07.2024
Balvu novada atklātais čempionāts 2024
27.07.2024 - 28.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā, veltīts šaha trenerim Jurim Neimanim
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XXV posms
01.08.2024
100 vs 100
03.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
RTU Open Dice Chess turnīrs
07.08.2024
Festivāls "Rudaga – Kaissa 2024"
14.08.2024 - 19.08.2024
Lietuva: Panevezys Open 2024
15.08.2024 - 18.08.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XXVI posms
15.08.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 2. posms
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Čehija: Eiropas rapida un blica čempionāts jauniešiem 2024
17.08.2024 - 20.08.2024
Ģ. Salmiņa piemiņas turnīrs Rucavā 2024
17.08.2024
X Starptautiskais šaha turnīrs "Rositten Rapid 2024"
17.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Čehija: Eiropas čempionāts jauniešiem 2024
21.08.2024 - 01.09.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XXVII posms
22.08.2024
Kandavas kauss 2024
25.08.2024
RŠF Open 2024 ar reitingu līdz 1800, IV posms
26.08.2024 - 28.08.2024
Polija: Targi Hobby 2024
31.08.2024 - 01.09.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 8.posms
31.08.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XXVIII posms
05.09.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 3.posms
06.09.2024 - 08.09.2024
Dundagas torņi 2024
07.09.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
Ungārija: 45.Pasaules šaha olimpiāde
10.09.2024 - 23.09.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XXIX posms
12.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
14.09.2024
Alūksnes atklātais 5. šaha festivāls
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XXX posms
19.09.2024
Rīgas 2024. gada čempionāts šahā
20.09.2024 - 25.09.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XXXI posms
26.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Brazīlija: Pasaules čempionāts jauniešiem 2024
28.10.2024 - 10.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Imanta Lūša piemiņas turnīrs Aizkrauklē 2024
17.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Jelgavā notiks pilsētais atklātais čempionāts, kā arī sacensības bērniem un jauniešiem
Zināmi šaha festivāla "Cēsis 2024" norises datumi un turnīri
Mūžībā devies FIDE meistars Vladlens Šulmans
Mustapam otrais tituls pēc kārtas, sievietēm – jauna čempione
Pirmo reizi notiks Bauskas kausa izcīņa. Tā reģistrēta arī Ginesa rekorda mēģinājumam
Populārākās birkas
RŠF
,
Latvijas junioru čempionāts
,
FIDE
,
Latvijas čempionāts blitz
,
festivāls Cēsis
,
Aivars Stašāns
,
Bauska
,
Mežezers
,
Vītoliņa memoriāls
,
LŠF