SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Polina Zubova
Polina Zubova
1445
01.03.2024
Maksimālais reitings:
1445
(2024-03-01)
Minimālais reitings:
1070
(2021-09-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
Latvijas zēnu un meiteņu šahā seši jauni čempioni
28.08.2021
Jūlija reitingā klasiskā šaha partijas gandrīz simts mūsu spēlētājiem
22.07.2019
Statistika
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
7.vieta 2023 Latvijas čempionāts M-16 (diskvalificēta)
+
1 .vieta I Jansone, Melanija Luize 1555 RŠS/Rožlapa 5,5 no 6
2 .vieta II Gruznova, Kristine 1289 Rēzeknes novada SS/ A.Jasinskis 4,5 no 6
3 .vieta I Klusa, Zanete 1166 Rēzeknes BJSS/A.Vasiļkovs 3,5 no 6
4 .vieta I Jekabsone, Nellija 1105 Kuldīga/Šteinbergs 3 no 6
5 .vieta II Liepina, Elza 1070 RŠS/Rožlapa 3 no 6
6 .vieta II Rundale, Lelde 0 RJTC/Melderis 1,5 no 6
7 .vieta I Zubova, Polina 1125 RŠS/Borisovs 0 (diskvalificēta)
Rādīt vairāk
chess-results.com
4.vieta 2022 Latvijas čempionāts M-14
+
1 .vieta I Vasiljeva Sofja 1676 Daugava Chess/ E.Dzirkalis 8,5 no 9
2 .vieta I Jansone Melanija Luize 1590 RŠS/Rožlapa 7,5 no 9
3 .vieta I Krasilnikova Marija 1300 RŠS/Galkins 5,5 no 9
4 .vieta I Zubova Polina 1070 RŠS/Borisovs 5 no 9
5 .vieta I Jekabsone Nellija 1120 Kuldīgas NSS/Gertners 4 no 9
6 .vieta II Laimina Alise Jēkabpils/Pušmucāns 4 no 9 )
7 .vieta II Liepina Elza RŠS/Rožlapa 4 no 9 )
8 .vieta II Klusa Zanete Rēzekne/Vasiļkovs 3,5 no 9 )
9 .vieta II Stare Evelina 1167 RŠS/S. Galkins, I. Paune 3,5 no 9
10 .vieta II Plauca Lelde 1005 RŠS/I. Paune 3 no 9
11 .vieta II Treibusa Viktorija RŠS/Matisone 3 no 9
12 .vieta II Liepina Daniela Nikola 1082 Olaine/RŠS/Ungurs 2,5 no 9
Rādīt vairāk
chess-results.com
3.vieta 2021 Latvijas čempionāts M-14
+
1 .vieta I Smirnova Jekaterina 1319 Rēzeknes BJSS/Vasiļkovs 4,5 no 5
2 .vieta I Jansone Melanija Luize 1389 RŠS/Rožlapa 4 no 5
3 .vieta II Zubova Polina 1092 RŠS/Borisovs 3 no 5
4 .vieta II Klusa Zanete Rēzeknes BJSS/Vasiļkovs 2 no 5 )
5 .vieta II Ozolina Elina RŠS/Ungurs 1,5 no 5
6 .vieta II Liepina Elza RŠS/Rožlapa 0 no 5 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
4.vieta 2020 Latvijas čempionāts M-12
+
1 .vieta I Vasiljeva Sofja 1287 Daugava Chess/Dzirkalis 8,5 no 9
2 .vieta I Jansone Melanija Luize 1303 RŠS/Rožlapa 8 no 9
3 .vieta I Krasilnikova Marija 1148 RŠS/Galkins 6,5 no 9
4 .vieta I Zubova Polina 1110 RŠS/Borisovs 6 no 9
5 .vieta III Vaicuka Marija Olaines SC/Skujiņa 4,5 no 9 )
6 .vieta II Klusa Zanete Rēzeknes BJSS/Vasiļkovs 4,5 no 9 )
7 .vieta II Liepina Elza RŠS/Rožlapa 4,5 no 9 )
8 .vieta II Liepina Daniela Nikola Olaines SC Skujiņa 4 no 9 )
9 .vieta II Rasimenoka Marija RŠS/Smirnovs 4 no 9 )
10 .vieta III Laimina Alise Jēkabpils/Pušmucāns 4 no 9 )
11 .vieta I Jekabsone Nellija 1115 Kuldīgas NSS/Gertners 4 no 9
12 .vieta II Plauca Lelde RŠS/Paune 3,5 no 9
13 .vieta III Zemture Madara RŠS/Rožlapa 1 no 9 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
5.vieta 2019 Latvijas čempionāts M-12
+
1 .vieta I Smirnova Jekaterina 1284 Rēzeknes novada BJSS/A. Jasinskis 6 no 7
2 .vieta I Valeine Ieva 1132 Rīgas Šaha skola/J. Valeinis 5,5 no 7
3 .vieta I Jansone Melanija Luize 1114 Rīgas Šaha skola/V. Rožlapa 5 no 7
4 .vieta I Ter-Avetisjana Agnesa Stepania 1526 BJC Daugmale/P. Ni 4,5 no 7
5 .vieta II Zubova Polina Rīgas Šaha skola/L. Borisovs 4 no 7
6 .vieta II Klidzina Alise Jēkabpils sporta skola/G. Pušmucāns 3,5 no 7
7 .vieta III Dilane Greta Rīgas Šaha skola/Da. Matisone 3,5 no 7 )
8 .vieta I Jekabsone Nellija 1159 Kuldīgas NSS/G. Gertners 3 no 7
9 .vieta II Liepina Elza Rīgas Šaha skola/V. Rožlapa 3 no 7 )
10 .vieta II Fogele Angelina Rīgas Šaha skola/Ā. Āboliņa 2,5 no 7 )
11 .vieta II Kareva Darjana Rīgas Šaha skola/Da. Matisone 2,5 no 7 )
12 .vieta II Politiko Anna Rīgas Šaha skola/Da. Matisone 2 no 7 )
13 .vieta II Golikova Arina Rīgas Šaha skola/Da. Matisone 2 no 7 )
14 .vieta III Vagarsakjana Marina Rīgas Šaha skola/Da. Matisone 0 no 7 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
6.vieta 2018 Latvijas čempionāts M-10
+
1 .vieta I Valeine Ieva 1257 Rīgas Šaha skola/J. Valeinis 6 no 7
2 .vieta II Rasimenoka Marija 1750 Rīgas Šaha skola/A. Smirnovs 5,5 no 7 )
3 .vieta II Krasiļņikova Marija 1750 Rīgas Šaha skola/S. Galkins 5 no 7
4 .vieta II Jansone Melānija Luīze 1112 Rīgas Šaha skola/V. Rožlapa 4,5 no 7
5 .vieta II Jēkabsone Nellija 1750 Kuldīgas NSS/G. Gertners 4 no 7
6 .vieta II Zubova Polina 1750 Rīgas Šaha skola/L. Borisovs 4 no 7
7 .vieta III Proņina Aurēlija 1650 Rīgas Šaha skola/V. Rožlapa 4 no 7 )
8 .vieta III Kareva Darjana 1650 Rīgas Šaha skola/Dana Matisone 3,5 no 7 )
9 .vieta III Plauča Lelde 1650 Rīgas Šaha skola/Ā. Āboliņa 3,5 no 7 )
10 .vieta IV Vaičuka Marija 1550 Olaines Sporta centrs/G. Skujiņa 3,5 no 7 )
11 .vieta III Treibuša Viktorija 1650 Rīgas Šaha skola/Dana Matisone 3 no 7
12 .vieta IV Stare Evelīna 1550 Rīgas Šaha skola/Ā. Āboliņa 3 no 7 )
13 .vieta IV Opmane Loreta 1550 Rīgas Šaha skola/V. Rožlapa 3 no 7 )
14 .vieta II Liepiņa Elza 1650 Rīgas Šaha skola/V. Rožlapa 2 no 7 )
15 .vieta III Zemture Madara 1650 Rīgas Šaha skola/V. Rožlapa 1 no 7 )
16 .vieta III Jablonskaja Jelena 1650 D.Matisone 0,5 no 7 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
12.vieta 2017 Latvijas čempionāts M-10
+
1 .vieta II Ter-Avetisjana Agnesa Stepania 1207 Daugmale BJC/Ni 9 no 9
2 .vieta II Valeine Ieva 1750 Riga Chess school/ Valeinis 8
3 .vieta II Smirnova Jekaterina 1750 Rezeknes BJSS/Vasilkovs 7
4 .vieta II Jansone Melanija Luize 1750 Riga Chess school/Rozlapa 5,5
5 .vieta III Klidzina Alise 1650 Jekabpils/Pusmucans 5
6 .vieta III Gruznova Kristine 1650 Rezeknes novads/Jasinskis 5 )
7 .vieta IV Dilane Greta 1550 Riga Chess school/Matisone 5 )
8 .vieta IV Hvostikova Arina 1550 Riga Chess school/Matisone 5 )
9 .vieta IV Vagarsakjana Marina 1550 Riga Chess school/Matisone 5 )
10 .vieta IV Golikova Arina 1550 Riga Chess school/Matisone 4,5 )
11 .vieta IV Frantkovska Agata Marija 1550 Rigas 13.vsk/Raudive 4,5 )
12 .vieta III Zubova Polina 1650 Riga Chess school/Borisovs 4,5
13 .vieta IV Znotene Anastasija 1550 Riga Chess school/Matisone 4,5 )
14 .vieta IV Murzina Margarita 1550 Riga Chess school/Matisone 4 )
15 .vieta IV Kareva Darjana 1550 Rigta Chess school/Matisone 4 )
16 .vieta IV Stalidzane Katrina 1550 Rigas 13.vsk./Raudive 4 )
17 .vieta II Fogele Angelina 1650 Riga Chess school/Abolina 3,5 )
18 .vieta III Sila Alise 1650 RIga Chess school/Abolina 3 )
19 .vieta IV Politiko Anna 1550 Riga Chess school/Matisone 3 )
20 .vieta IV Liepina Elza 1550 Riga Chess school/Rozlapa 3 )
21 .vieta III Pronina Aurelija 1650 Riga Chess school/Rozlapa 3 )
22 .vieta IV Rogozinska Darja 1550 Riga Chess school/Matisone 3 )
23 .vieta IV Opmane Loreta 1550 Riga Chess school/Rozlapa 2 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
3.vieta 2016 Latvijas čempionāts M-8
+
1 .vieta II Valeine Ieva LAT 1750 J.Valeinis 7 no 7
2 .vieta IV Jansone Melānija LAT 1550 V.Rožlapa 6
3 .vieta IV Zubova Polina LAT 1550 L.Borisovs/Rīga 5
4 .vieta IV Gruznova Kristīne LAT 1550 A.Jasinskis/Rēzeknes novads 4,5 )
5 .vieta IV Treibuša Viktorija LAT 1550 D.Matisone/Rīga 4
6 .vieta IV Rogozinska Darja LAT 1550 D.Matisone/Rīga 2,5 )
7 .vieta IV Proņina Aurēlija LAT 1550 V.Rožlapa 2 )
8 .vieta IV Kareva Darjana LAT 1550 D.Matisone/Rīga 2 )
9 .vieta IV Opmane Loreta LAT 1550 V.Rožlapa 1 )
10 .vieta IV Čistjakova Elizabete LAT 1550 D.Matisone/Rīga 1 )
11 .vieta IV Vagaršakjana Marina LAT 1550 D.Matisone/Rīga 1 )
Rādīt vairāk
Chess-results
links
Galerijas
Portreti
Dzimšanas diena
Aleksejs Tihijs
(šodien 23)
●
Aleksandrs Karasevics
(šodien 15)
●
Vsevolods Semjonovs
(1 diena līdz 24)
Guntars Mierins
(1 diena līdz 23)
Ricards Zarinsh
(2 dienas līdz 24)
Natalia Eremina
(4 dienas līdz 57)
Zinaida Osobskaja
(4 dienas līdz 72)
Egils Vikanis
(4 dienas līdz 69)
Martins Zageris
(6 dienas līdz 35)
Bruno Frolovs
(6 dienas līdz 11)
Romans Sinjavins
(6 dienas līdz 24)
Dmitrijs Pogrebnojs
(7 dienas līdz 45)
Elmārs Berķis
(7 dienas līdz 68)
Aleksandrs Teitelbaums
(8 dienas līdz 37)
Petr Shvab
(8 dienas līdz 16)
Andrejs Pidgora
(9 dienas līdz 18)
Jurijs Mihailovs
(9 dienas līdz 35)
Romans Tolmacevs
(9 dienas līdz 13)
Jekaterina Panzhina
(9 dienas līdz 34)
Igors Parhomenko
(9 dienas līdz 15)
Mihail Gutmans
(10 dienas līdz 36)
Janis Lelis
(10 dienas līdz 77)
Davids Savruckis
(10 dienas līdz 23)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, I posms
17.03.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, III posms
19.03.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, X posms
21.03.2024
Latgales Jauniešu šaha līgas VI sezona, 3.posms
22.03.2024
Latvijas 2024.gada vīriešu čempionāta Latgales reģionālā atlase
23.03.2024 - 24.03.2024
Cerību kausa 2024 pusfināls
23.03.2024 - 24.03.2024
ICCF lielmeistara Maigoņa Avotiņa piemiņas turnīrs 2024
23.03.2024
Saulkrastu 2024. gada čempionāts, veltīts Latvijas meistaram Jānim Kļaviņam
23.03.2024
Dobeles novada 2024.gada atklātais čempionāts šahā
23.03.2024
2. Latvijas čempionāts šahā cīkstoņiem
24.03.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta pusfināls
28.03.2024 - 01.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne-2024", 3.posms
30.03.2024
Cerību kausa 2024 fināls
06.04.2024 - 07.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, I posms
06.04.2024
Spēlē dāmas 2024 Olainē
06.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, II posms
07.04.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 2. posms
07.04.2024
Lielmeistara Jāņa Klovāna 13. piemiņas kauss
09.04.2024
Latvijas 2024. gada senioru čempionāts
13.04.2024 - 14.04.2024
"Dice Chess Lazy Queen"
13.04.2024
Pirmas atklātais CHESSTON rapida turnīrs "Šahatons 2024"
13.04.2024
Alekseja Širova 7.kausa izcīņa
17.04.2024 - 19.04.2024
LSSO Latgales reģiona fināls Rēzeknē
19.04.2024
Lielmeistara Jevgēņija Svešņikova piemiņas turnīrs 2024
20.04.2024 - 21.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, II posms
20.04.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IV posms
23.04.2024
Albānija: Pasaules čempionāts rapidā un blicā kadetiem (U-8–U-12) 2024
26.04.2024 - 28.04.2024
Latvijas 2024. gada amatieru čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada sieviešu čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta fināls
27.04.2024 - 04.05.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, III posms
27.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 4.posms
27.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, III posms
05.05.2024
Olaines Šaha pavasaris bērniem 2024
11.05.2024
Rēzeknes atklātais senioru čempionāts 2024
12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris 2024
12.05.2024
Latvijas 2024. gada Skolu šaha olimpiādes fināls
15.05.2024
Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2024"
18.05.2024 - 19.05.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāta 1. posms
18.05.2024 - 19.05.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, V posms
21.05.2024
Spring 960 Fisher chess rapid
25.05.2024
Rīgas Šaha Open 2024
31.05.2024 - 05.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 5.posms
01.06.2024
Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2024
08.06.2024
Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 2024
08.06.2024
Skolotāja Ulda Deisona 6. piemiņas turnīrs (ar ielūgumiem)
09.06.2024
Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2024
13.06.2024
3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis"
15.06.2024 - 21.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 6.posms
15.06.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VI posms
18.06.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts blicā Mežezerā
30.06.2024 - 30.06.2024
Latvijas 2024. gada junioru (U-20) čempionāts
01.07.2024 - 07.07.2024
Dobeles šaha vasara 2024
13.07.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VII posms
23.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
Rīgas 2024. gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Rīgas kauss 2024
20.09.2024 - 25.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Sākušās jauniešu šaha kaislības
Mūžībā devies FIDE meistars Vitālijs Ļevčenkovs
165 zēni bezkompromisa cīņās noskaidrojuši finālistus
Stājas spēkā jauni sporta klašu un titulu iegūšanas noteikumi
Latvijas Šaha federācijas darbības pārskats par 2023.gadu
Populārākās birkas
Latvijas čempionāts
,
Latvijas čempionāts jauniešiem
,
reitings
,
Kurzemes atlase
,
Vidzemes atlase
,
Pullman
,
RŠF
,
Garkalne
,
Zemgales atlase
,
Olaine