SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Jegors Leonovs
Jegors Leonovs
1620
01.03.2024
Maksimālais reitings:
1620
(2024-03-01)
Minimālais reitings:
1298
(2015-07-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
"Daugava Chess" klasiskajā turnīrā pārliecinoši labākais Daniils Horobrijs
08.01.2020
Latgales komandu čempionātā triumfē Rēzeknes komanda
26.12.2019
Latgales Jauniešu šaha līgā uzvar rēzeknieši
26.03.2018
Noslēdzies pirmais Latgales Jauniešu čempionāts
07.03.2017
Maltā aizvadīts Latgales atklātais skolēnu čempionāts
16.01.2017
Rumbas kausa izcīņā pārliecinoši uzvar Daugavpils komanda
09.10.2016
Statistika
2018
2017
2016
2014
2013
7.vieta 2018 Latvijas čempionāts Z-14
+
1 .vieta MK Horobrijs Daniils 1866 Daugavpils/Daugava Chess 9 no 9
2 .vieta I Burenkovs Artjoms 1402 BJC Daugmale/P. Ni 6 no 9
3 .vieta I Filipovs Jevgenijs 1410 Rīgas Šaha skola/T. Voronova 5,5 no 9
4 .vieta I Fridensteins-Bridins Atis 1591 Rīgas Šaha skola/E. Ungurs 5 no 9
5 .vieta I Vissarionovs Artjoms 1439 Rīgas Šaha skola/T. Voronova 4,5 no 9
6 .vieta I Leitans Daniels 1316 Daugavpils Šaha klubs/S. Krivihs 4 no 9
7 .vieta I Leonovs Jegors 1420 Daugavpils/Daugava Chess 4 no 9
8 .vieta I Krastins Arturs 1456 Jēkabpils sporta skola/G. Pušmucāns 3 no 9
9 .vieta I Bogdanovics Kirills 1488 Rīgas Šaha skola/Diāna Matisone 3 no 9
10 .vieta I Svecs Marks 1000 Rīgas Šaha skola/L. Borisovs 1 no 9
Rādīt vairāk
chess-results.com
6.vieta 2017 Latvijas čempionāts Z-14
+
1 .vieta I Morozli Grigorijs 1718 Riga Chess school/Voronova 8,5 no 9
2 .vieta I Horobrijs Daniils 1790 Daugava Chess/Klimakovs 7,5
3 .vieta MK Jazdanovs Aleksandrs 2021 Riga/Klimakovs 7
4 .vieta I Fridensteins-Bridins Atis 1504 Riga Chess school/Ungurs 5,5
5 .vieta MK Golubovskis Maksims 1910 Riga Chess school/Smirnovs 5
6 .vieta I Leonovs Jegors 1380 Daugava Chess/Skonda 4,5
7 .vieta I Lokastovs Daniils 0 Riga Chess school/Smirnovs 3 )
8 .vieta I Morozovs Deniss 1477 Daugmale BJC/Ni 2
9 .vieta I Strods Kristaps Reinis 1481 Riga Chess school/Stasans 1
10 .vieta I Matrosovs Aleksandrs 1373 Riga Chess school/Smirnovs 1
Rādīt vairāk
chess-results.com
5.vieta 2016 Latvijas čempionāts Z-12
+
1 .vieta I Horobrijs Daniils LAT 2098 V. Žuravļovs, S. Krivihs/Daugavpils 9 no 9
2 .vieta I Brīdiņš Atis LAT 1799 L. Ungure/Rīga 6,5
3 .vieta I Burenkovs Artjoms LAT 1852 P. Ni/Rīga 5,5
4 .vieta I Leitans Daniels LAT 1781 I. Jesse, S. Krivihs/Daugavpils 5
5 .vieta I Leonovs Jegors LAT 1881 S. Krivihs/Daugavpils 5
6 .vieta I Lahs Einars LAT 1868 I. Jesse, S. Krivihs/Daugavpils 4
7 .vieta I Krastiņš Arturs LAT 1860 G. Pušmucāns/Jēkabpils 3 )
8 .vieta I Vissarionovs Artjoms LAT 1841 D. Matisone/Rīga 3
9 .vieta I Lokastovs Daniils LAT 1818 A. Smirnovs/Rīga 2,5 )
10 .vieta I Bogdanovičs Kirills LAT 1804 D. Matisone/Rīga 1,5
Rādīt vairāk
Chess-results
links
2.vieta 2014 Latvijas čempionāts Z-10
+
1 .vieta I Horobrijs Daniils LAT 1937 Škonda/Andrejevs 8 no 9
2 .vieta I Ļeonovs Jegors LAT 1850 Škonda/Andrejevs 6
3 .vieta I Vissarionovs Artjoms LAT 1799 Andaburskis 6
4 .vieta I Lahs Einars LAT 1759 Škonda/Andrejevs 6
5 .vieta II Krastiņš Artūrs LAT 1750 Pušmucāns 5 )
6 .vieta I Lokastovs Daniils LAT 1850 Smirnovs 4,5 )
7 .vieta I Brīdiņš Atis LAT 1823 Ungure 4
8 .vieta I Bogdanovičs Kirills LAT 1851 Matisone 3
9 .vieta II Bergs Mārtiņš LAT 1750 Putka 2,5 )
10 .vieta II Maruščaks Ņikita LAT 1750 Matisone 0 )
Rādīt vairāk
Chess-results
links
4.vieta 2013 Latvijas čempionāts Z-10
+
1 .vieta I Morozļi Grigorijs LAT 2053 Rīga 9 no 9
2 .vieta I Horobrijs Daniils LAT 1892 Daugavpils 7
3 .vieta I Jazdanovs Aleksandrs LAT 1863 Rīga 6,5
4 .vieta II Ļeonovs Jegors LAT 1750 Daugavpils 5
5 .vieta II Grickus Andris LAT 1750 Rīga 4
6 .vieta I Vladimirovs Jegors LAT 1847 Rīga 3,5 )
7 .vieta I Mieriņš Imants LAT 1853 Rīga 3,5
8 .vieta I Ļipkins Marks LAT 1847 Rīga 3
9 .vieta II Bartaševičs Tomass LAT 1750 Rīga 3
10 .vieta II Strods Kristaps Reinis LAT 1750 Rīga 0,5
Rādīt vairāk
Chess-results.com
119.vieta 2014 Eiropas čempionāts jauniešiem (Z-10)
+
37 .vieta Tokranovs Dmitrijs 2171 5 no 9 (Z-16)
41 .vieta Nikolajeva Marija 1467 4,5 no 9 (M-12)
43 .vieta Gordievich Larisa 1703 3,5 no 9 (M-18)
45 .vieta Semjonovs Ilja 1879 5 no 9 (Z-12)
45 .vieta Sergejeva Sofija 4 no 9 (M-08)
46 .vieta Germanovs Georgijs 1479 4,5 no 9 (Z-08)
49 .vieta Vins Aleksis 1851 4 no 9 (Z-18)
55 .vieta Rastorgujeva Alina 4 no 9 (M-10)
58 .vieta Horobrijs Daniils 1601 4,5 no 9 (Z-10)
60 .vieta Jazdanovs Aleksandrs 1751 4,5 no 9 (Z-12)
60 .vieta Golubeva Marija 1758 3 no 9 (M-16)
75 .vieta Semjonovs Vsevolods 1666 3,5 no 9 (Z-14)
76 .vieta Polyakov Fedor 1841 3,5 no 9 (Z-14)
76 .vieta Jablonskaja Anastasija 1356 2 no 9 (M-14)
119 .vieta Leonovs Jegors 1352 2 no 9 (Z-10)
Rādīt vairāk
Chess-results
links
Galerijas
"Daugava Chess" Ziemas kausa izcīņa 2020
08.01.2020
Latgales 2019.gada reģionālās atlases turnīrs Daugavpilī
08.04.2019
Rumbas kausa izcīņa Kuldīgā
09.10.2016
Portreti
Dzimšanas diena
Aleksejs Tihijs
(šodien 23)
●
Aleksandrs Karasevics
(šodien 15)
●
Vsevolods Semjonovs
(1 diena līdz 24)
Guntars Mierins
(1 diena līdz 23)
Ricards Zarinsh
(2 dienas līdz 24)
Natalia Eremina
(4 dienas līdz 57)
Zinaida Osobskaja
(4 dienas līdz 72)
Egils Vikanis
(4 dienas līdz 69)
Martins Zageris
(6 dienas līdz 35)
Bruno Frolovs
(6 dienas līdz 11)
Romans Sinjavins
(6 dienas līdz 24)
Dmitrijs Pogrebnojs
(7 dienas līdz 45)
Elmārs Berķis
(7 dienas līdz 68)
Aleksandrs Teitelbaums
(8 dienas līdz 37)
Petr Shvab
(8 dienas līdz 16)
Andrejs Pidgora
(9 dienas līdz 18)
Jurijs Mihailovs
(9 dienas līdz 35)
Romans Tolmacevs
(9 dienas līdz 13)
Jekaterina Panzhina
(9 dienas līdz 34)
Igors Parhomenko
(9 dienas līdz 15)
Mihail Gutmans
(10 dienas līdz 36)
Janis Lelis
(10 dienas līdz 77)
Davids Savruckis
(10 dienas līdz 23)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, I posms
17.03.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, III posms
19.03.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, X posms
21.03.2024
Latgales Jauniešu šaha līgas VI sezona, 3.posms
22.03.2024
Latvijas 2024.gada vīriešu čempionāta Latgales reģionālā atlase
23.03.2024 - 24.03.2024
Cerību kausa 2024 pusfināls
23.03.2024 - 24.03.2024
ICCF lielmeistara Maigoņa Avotiņa piemiņas turnīrs 2024
23.03.2024
Saulkrastu 2024. gada čempionāts, veltīts Latvijas meistaram Jānim Kļaviņam
23.03.2024
Dobeles novada 2024.gada atklātais čempionāts šahā
23.03.2024
2. Latvijas čempionāts šahā cīkstoņiem
24.03.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta pusfināls
28.03.2024 - 01.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne-2024", 3.posms
30.03.2024
Cerību kausa 2024 fināls
06.04.2024 - 07.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, I posms
06.04.2024
Spēlē dāmas 2024 Olainē
06.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, II posms
07.04.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 2. posms
07.04.2024
Lielmeistara Jāņa Klovāna 13. piemiņas kauss
09.04.2024
Latvijas 2024. gada senioru čempionāts
13.04.2024 - 14.04.2024
"Dice Chess Lazy Queen"
13.04.2024
Pirmas atklātais CHESSTON rapida turnīrs "Šahatons 2024"
13.04.2024
Alekseja Širova 7.kausa izcīņa
17.04.2024 - 19.04.2024
LSSO Latgales reģiona fināls Rēzeknē
19.04.2024
Lielmeistara Jevgēņija Svešņikova piemiņas turnīrs 2024
20.04.2024 - 21.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, II posms
20.04.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IV posms
23.04.2024
Albānija: Pasaules čempionāts rapidā un blicā kadetiem (U-8–U-12) 2024
26.04.2024 - 28.04.2024
Latvijas 2024. gada amatieru čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada sieviešu čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta fināls
27.04.2024 - 04.05.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, III posms
27.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 4.posms
27.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, III posms
05.05.2024
Olaines Šaha pavasaris bērniem 2024
11.05.2024
Rēzeknes atklātais senioru čempionāts 2024
12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris 2024
12.05.2024
Latvijas 2024. gada Skolu šaha olimpiādes fināls
15.05.2024
Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2024"
18.05.2024 - 19.05.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāta 1. posms
18.05.2024 - 19.05.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, V posms
21.05.2024
Spring 960 Fisher chess rapid
25.05.2024
Rīgas Šaha Open 2024
31.05.2024 - 05.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 5.posms
01.06.2024
Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2024
08.06.2024
Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 2024
08.06.2024
Skolotāja Ulda Deisona 6. piemiņas turnīrs (ar ielūgumiem)
09.06.2024
Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2024
13.06.2024
3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis"
15.06.2024 - 21.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 6.posms
15.06.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VI posms
18.06.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts blicā Mežezerā
30.06.2024 - 30.06.2024
Latvijas 2024. gada junioru (U-20) čempionāts
01.07.2024 - 07.07.2024
Dobeles šaha vasara 2024
13.07.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VII posms
23.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
Rīgas 2024. gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Rīgas kauss 2024
20.09.2024 - 25.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Sākušās jauniešu šaha kaislības
Mūžībā devies FIDE meistars Vitālijs Ļevčenkovs
165 zēni bezkompromisa cīņās noskaidrojuši finālistus
Stājas spēkā jauni sporta klašu un titulu iegūšanas noteikumi
Latvijas Šaha federācijas darbības pārskats par 2023.gadu
Populārākās birkas
Latvijas čempionāts
,
Latvijas čempionāts jauniešiem
,
reitings
,
Kurzemes atlase
,
Vidzemes atlase
,
Pullman
,
RŠF
,
Garkalne
,
Zemgales atlase
,
Olaine