SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Svjatoslavs Sokols
Svjatoslavs Sokols
1965
01.07.2024
Maksimālais reitings:
1965
(2024-03-01)
Minimālais reitings:
1913
(2010-11-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
Statistika
2014
2012
2011
2010
9.vieta 2014 Latvijas čempionāts komandām (Rīgas Šaha skola Bulta)
+
1 . Termo-Eko/RŠF (RtgAvg:2532, Captain: Sergejs Kļimakovs) )
1 .vieta GM Fedoseev Vladimir 2663 RUS 1 no 1 )
1 .vieta GM Kovalev Vladislav 2555 BLR 1 no 1 )
1 .vieta GM Aleksandrov Aleksej 2539 BLR 5 no 6 )
1 .vieta IM Berzinsh Roland 2389 LAT 5 no 6 (Termo-Eko/RŠF)
1 .vieta GM Starostits Ilmars 2463 LAT 3,5 no 4 (Termo-Eko/RŠF)
1 .vieta FM Meskovs Nikita 2440 LAT 5 no 8 (Termo-Eko/RŠF)
1 .vieta NM Nikolajev Denis 2328 LAT 3,5 no 4 (Termo-Eko/RŠF)
1 .vieta NM Klimakovs Sergejs 2242 LAT 4,5 no 6 (Termo-Eko/RŠF)
1 .vieta IM Zaiatz Elena 2414 RUS 2,5 no 3 )
1 .vieta WGM Daulyte Deimante 2388 LTU 5,5 no 6 )
2 . Rīgas Tehniskā universitāte (RtgAvg:2402, Captain: Egons Lavendelis) )
2 .vieta GM Volodin Aleksandr 2490 EST 5 no 7 )
2 .vieta IM Kantans Toms 2437 LAT 6 no 9 (RTU)
2 .vieta IM Daskevics Vadims 2440 LAT + no 1
2 .vieta WGM Rogule Laura 2326 LAT 7,5 no 9 (RTU)
2 .vieta FM Lavendelis Egons 2317 LAT 5 no 7 (RTU)
2 .vieta MK Kalnins Kristaps 2267 LAT 3,5 no 6 (RTU)
2 .vieta WIM Skinke Katrina 2219 LAT 3,5 no 6 (RTU)
3 . Olaine/F. Circeņa šaha klubs (RtgAvg:2414, Captain: Ilmārs Krūms) )
3 .vieta GM Miezis Normunds 2551 LAT 6,5 no 9 (Olaine/F. Circeņa šaha klubs)
3 .vieta GM Sveshnikov Evgeny 2523 LAT 2,5 no 5 (Olaine/F. Circeņa šaha klubs)
3 .vieta IM Sveshnikov Vladimir 2394 LAT 7 no 9 (Olaine/F. Circeņa šaha klubs)
3 .vieta MK Ramma Kaspars 2100 LAT 3,5 no 5 (Olaine/F. Circeņa šaha klubs)
3 .vieta NM Jankovskis Guntis 2302 LAT 2,5 no 4 (Olaine/F. Circeņa šaha klubs)
3 .vieta FM Grasis Janis 2298 LAT 0 no 2 (Olaine/F. Circeņa šaha klubs)
3 .vieta MK Krums Ilmars 2107 LAT 0,5 no 2 (Olaine/F. Circeņa šaha klubs)
3 .vieta WGM Berzina Ilze 2265 LAT 7 no 9 (Olaine/F. Circeņa šaha klubs)
4 . Rīgas Šaha skola (RtgAvg:2290, Captain: Arturs Neikšāns) )
4 .vieta GM Neiksans Arturs 2568 LAT 6 no 8 (Rīgas Šaha skola)
4 .vieta MK Bernotas Arturs 2266 LAT 4 no 8 (Rīgas Šaha skola)
4 .vieta NM Tokranovs Dmitrijs 2268 LAT 5 no 8 (Rīgas Šaha skola)
4 .vieta MK Starcevs Dmitrijs 2167 LAT 4,5 no 9 (Rīgas Šaha skola)
4 .vieta MK Golubeva Marija 1839 LAT 2,5 no 5 (Rīgas Šaha skola)
4 .vieta MK Petrovskis Olegs 2045 LAT 1,5 no 3 (Rīgas Šaha skola)
4 .vieta WGM Erneste Inguna 2181 LAT 3,5 no 4 (Rīgas Šaha skola)
5 . Ventspils (RtgAvg:2311, Captain: Jānis Isakovs) )
5 .vieta IM Antoms Guntars 2351 LAT 2,5 no 5 (Ventspils)
5 .vieta WGM Reizniece-Ozola Dana 2299 LAT 4 no 8 (Ventspils)
5 .vieta FM Saulespurens Valdis 2338 USA 6 no 9 )
5 .vieta MK Shulman Vladlen 2276 LAT 4 no 6 (Ventspils)
5 .vieta MK Schuetze Norman 2272 GER 3 no 3 )
5 .vieta NM Mustaps Matiss 2292 LAT 3 no 6 (Ventspils)
5 .vieta MK Zuckovs Aleksejs 2243 LAT 2 no 3 (Ventspils)
5 .vieta MK Isakovs Janis 2094 LAT 0 no 1 (Ventspils)
5 .vieta MK Maklakova Nellija 0 LAT 1 no 4 (Ventspils)
6 . Termo-Eko/Juniors (RtgAvg:2270, Captain: Artūrs Mihailovs) )
6 .vieta FM Vovk Ilja 2319 EST 3 no 8 )
6 .vieta NM Karklins Imants 2240 LAT 3,5 no 7 (Termo-Eko/Juniors)
6 .vieta MK Dubrovin Robert 2255 EST 1 no 3 )
6 .vieta FM Trifonov Denis 2216 BLR 3 no 5 )
6 .vieta NM Kretainis Kristaps 2258 LAT 3 no 5 (Termo-Eko/Juniors)
6 .vieta NM Dzalbo Andrejs 2186 LAT 2 no 2 (Termo-Eko/Juniors)
6 .vieta MK Dzjuba Vsevolod 2278 LAT 3 no 4 (Termo-Eko/Juniors)
6 .vieta I Mihailovs Arturs 1849 LAT 0 no 1 (Termo-Eko/Juniors)
6 .vieta MK Chernyak Viktoria 2040 RUS 4,5 no 5 )
6 .vieta MK Kalandarova Laura 2084 LAT 1 no 4 (Termo-Eko/Juniors)
6 .vieta I Djogteva Jekaterina 1772 LAT 0 no 1 (Termo-Eko/Juniors)
7 . Rīgas Šaha skola Cerība (RtgAvg:2176, Captain: Aivars Stašāns) )
7 .vieta MK Tronenkovs Valdis 2270 LAT 6,5 no 9 (Rīgas Šaha skola Cerība)
7 .vieta FM Krustkalns Kristaps 2171 LAT 3 no 7 (Rīgas Šaha skola Cerība)
7 .vieta MK Kapce Viesturs 2145 LAT 1 no 5 (Rīgas Šaha skola Cerība)
7 .vieta NM Stasans Aivars 2152 LAT 3,5 no 5 (Rīgas Šaha skola Cerība)
7 .vieta WFM Vidruska Renate 2141 LAT 2 no 4 (Rīgas Šaha skola Cerība)
7 .vieta MK Marutkins Olegs 2060 LAT 2 no 2 (Rīgas Šaha skola Cerība)
7 .vieta MK Vins Aleksis 1989 LAT 2,5 no 5 (Rīgas Šaha skola Cerība)
7 .vieta MK Otikova Elina 1939 LAT 2,5 no 8 (Rīgas Šaha skola Cerība)
8 . Venta (RtgAvg:2265, Captain: Lauris Laimiņš) )
8 .vieta IM Liiva Riho 2456 EST 1 no 1 )
8 .vieta FM Levchenkov Vitaly 2255 LAT 2 no 3 (Venta)
8 .vieta MK Berzinsh Ivars 2181 LAT + no 1 )
8 .vieta MK Agafonov Yuri 2209 LAT 2,5 no 6 (Venta)
8 .vieta MK Volodins Igors 2175 LAT 1,5 no 4 (Venta)
8 .vieta NM Krilovs Nikolajs 2040 LAT 3 no 5 (Venta)
8 .vieta MK Melderis Uldis 1967 LAT 1,5 no 4 (Venta)
8 .vieta MK Laimins Lauris 2222 LAT 2 no 3 (Venta)
8 .vieta MK Ni Polina 1869 LAT 1 no 3 (Venta)
8 .vieta I Krauze Anda 1712 LAT 0,5 no 4 (Venta)
9 . Rīgas Šaha skola Bulta (RtgAvg:2032, Captain: Toms Kalniņš) )
9 .vieta NM Makovskis Georgijs 2229 LAT 2,5 no 6 (Rīgas Šaha skola Bulta)
9 .vieta MK Ungurs Edgars 2070 LAT 1,5 no 6 (Rīgas Šaha skola Bulta)
9 .vieta MK Indricans Vadims 1982 LAT 1 no 8 (Rīgas Šaha skola Bulta)
9 .vieta MK Kalnins Toms 1930 LAT 3 no 9 (Rīgas Šaha skola Bulta)
9 .vieta MK Polyakov Fedor 1853 LAT 0 no 2 (Rīgas Šaha skola Bulta)
9 .vieta I Sokols Svjatoslavs 1948 LAT 0,5 no 4 (Rīgas Šaha skola Bulta)
9 .vieta I Sinauridze Simons 1731 LAT 0 no 1 (Rīgas Šaha skola Bulta)
9 .vieta MK Parhomenko Margarita 1767 LAT 2,5 no 7 (Rīgas Šaha skola Bulta)
9 .vieta I Gordievich Larisa 1463 LAT 1 no 2 (Rīgas Šaha skola Bulta)
8.vieta 2012 Latvijas čempionāts Z-18
+
1 .vieta Meškovs Ņikita fm LAT 2408 Neikšāns 7 no 8
2 .vieta Bernotas Artūrs mk LAT 2313 Borisovs/Neikšāns 6
3 .vieta Krilovs Nikolajs mk LAT 2126 Pušmucāns 5,5
4 .vieta Stepiņš Edgars mk LAT 2241 Krūmiņš 5
5 .vieta Kantāns Toms fm LAT 2452 Neikšāns 4,5
6 .vieta Upmanis Gustavs mk LAT 1941 Stašāns 3
7 .vieta Ļetko Edvīns 1 LAT 1903 Krūmiņš 2,5 )
8 .vieta Sokols Svjatoslavs 1 LAT 1919 2,5
9 .vieta Antonovskis Artūrs 1 LAT 1926 Bērziņš 0 )
Rādīt vairāk
Chess-results.com
8.vieta 2011 Latvijas čempionāts Z-18
+
1 .vieta Meskovs Nikita mk LAT 2408 7,5 no 9
2 .vieta Kantans Toms fm LAT 2452 7
3 .vieta Krilovs Nikolajs mk LAT 2126 6
4 .vieta Marcinkevics Oskars mk LAT 2130 5
5 .vieta Indricans Vadims mk LAT 2073 5
6 .vieta Ivbulis Martins 1 LAT 1967 4,5
7 .vieta Upmanis Gustavs mk LAT 1941 4,5
8 .vieta Sokols Svjatoslavs 1 LAT 1919 3
9 .vieta Galkins Semjons 1 LAT 1913 2
10 .vieta Selis Janis 1 LAT 1926 0,5 )
Rādīt vairāk
Chess-results.com
8.vieta 2010 Latvijas čempionāts Z-16
+
1 .vieta Meskovs, Nikita 94 mk 2410 8 no 9
2 .vieta Bernotas, Arturs 95 mk 2205 6,5
3 .vieta Kantans, Toms 94 fm 2400 6,5
4 .vieta Upmanis, Gustavs 94 1 1990 5,5
5 .vieta Krilovs, Nikolajs 94 mk 2123 5
6 .vieta Stepins, Edgars 95 mk 2100 4
7 .vieta Vasiljevs, Andrejs 94 mk 2106 3,5
8 .vieta Sokols, Svjatoslavs 94 1 1868 2,5
9 .vieta Tarasenkovs, Vladislavs 94 1 1915 2 )
10 .vieta Voronko, Valerijs 95 1 1977 1,5
Rādīt vairāk
chessds.lv
Galerijas
Portreti
Dzimšanas diena
Arturs Liepins
(šodien 9)
●
Jurgis Kulins
(šodien 35)
●
Dmitrijs Ilarionovs
(šodien 38)
●
Artjoms Tolmacevs
(šodien 15)
●
Konstantins Oshmjanskis
(1 diena līdz 52)
Matiss Mustaps
(1 diena līdz 34)
Madara Kalnina
(1 diena līdz 34)
Maksims Lescenko
(2 dienas līdz 13)
Davis Raits Vevers
(2 dienas līdz 17)
Kristaps Svete
(3 dienas līdz 25)
Marats Francs
(4 dienas līdz 16)
Marcis Smits
(4 dienas līdz 49)
Marija Golubeva
(5 dienas līdz 23)
Regnars Kirstuks
(5 dienas līdz 9)
Viktors Stepovojs
(5 dienas līdz 28)
Vjaceslavs Sondors
(5 dienas līdz 16)
Andra Cimina
(6 dienas līdz 52)
Ilze Burkevica
(6 dienas līdz 53)
Atis Hermanis
(7 dienas līdz 18)
Igors Pcolkins
(7 dienas līdz 48)
Ivars Berzinsh
(7 dienas līdz 47)
Oskars Marcinkevics
(8 dienas līdz 31)
Raimonds Freibergs
(9 dienas līdz 15)
Filips Freibergs
(9 dienas līdz 15)
Augusts Seiksts
(9 dienas līdz 64)
Roberts Sarbantovics
(9 dienas līdz 13)
Rebeka Atte
(10 dienas līdz 24)
Eira Sarnovska
(10 dienas līdz 26)
Andrejs Migunovs
(10 dienas līdz 26)
Marija Jermaka
(10 dienas līdz 12)
Liene Gatere
(10 dienas līdz 40)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Igaunija: Paula Keresa 5.piemiņas festivāls
22.07.2024 - 28.07.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XXIV posms
25.07.2024
Kuldīgas vecpilsētas svētku turnīrs šahā 2024
26.07.2024
Balvu novada atklātais čempionāts 2024
27.07.2024 - 28.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā, veltīts šaha trenerim Jurim Neimanim
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XXV posms
01.08.2024
100 vs 100
03.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
RTU Open Dice Chess turnīrs
07.08.2024
Festivāls "Rudaga – Kaissa 2024"
14.08.2024 - 19.08.2024
Lietuva: Panevezys Open 2024
15.08.2024 - 18.08.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XXVI posms
15.08.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 2. posms
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Čehija: Eiropas rapida un blica čempionāts jauniešiem 2024
17.08.2024 - 20.08.2024
Ģ. Salmiņa piemiņas turnīrs Rucavā 2024
17.08.2024
X Starptautiskais šaha turnīrs "Rositten Rapid 2024"
17.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Čehija: Eiropas čempionāts jauniešiem 2024
21.08.2024 - 01.09.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XXVII posms
22.08.2024
Kandavas kauss 2024
25.08.2024
RŠF Open 2024 ar reitingu līdz 1800, IV posms
26.08.2024 - 28.08.2024
Polija: Targi Hobby 2024
31.08.2024 - 01.09.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 8.posms
31.08.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XXVIII posms
05.09.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 3.posms
06.09.2024 - 08.09.2024
Dundagas torņi 2024
07.09.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
Ungārija: 45.Pasaules šaha olimpiāde
10.09.2024 - 23.09.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XXIX posms
12.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
14.09.2024
Alūksnes atklātais 5. šaha festivāls
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XXX posms
19.09.2024
Rīgas 2024. gada čempionāts šahā
20.09.2024 - 25.09.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XXXI posms
26.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Brazīlija: Pasaules čempionāts jauniešiem 2024
28.10.2024 - 10.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Imanta Lūša piemiņas turnīrs Aizkrauklē 2024
17.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Jelgavā notiks pilsētais atklātais čempionāts, kā arī sacensības bērniem un jauniešiem
Zināmi šaha festivāla "Cēsis 2024" norises datumi un turnīri
Mūžībā devies FIDE meistars Vladlens Šulmans
Mustapam otrais tituls pēc kārtas, sievietēm – jauna čempione
Pirmo reizi notiks Bauskas kausa izcīņa. Tā reģistrēta arī Ginesa rekorda mēģinājumam
Populārākās birkas
RŠF
,
Latvijas junioru čempionāts
,
FIDE
,
Latvijas čempionāts blitz
,
festivāls Cēsis
,
Aivars Stašāns
,
Bauska
,
Mežezers
,
Vītoliņa memoriāls
,
LŠF