TSI

Raksti:

Pēc turnīru puses vadībā ir Starostīts, Bērziņa un Alainis

30.04.2022

Rīgā, Transporta un Sakaru institūtā notiekošajos Latvijas vīriešu, sieviešu un amatieru ("TSI Open") klasiskā šaha čempionātos dalībnieki šķērsojuši sacensību ekvatoru – aizvadītas piecas no deviņām kārtām. Sestdiena bija vienīgā diena, kad nācās aizvadīt pa divām partijām.

Šahs un studijas – ieskats informāciju tehnoloģiju nozarē

29.04.2022

Latvijas Šaha federācija sadarbībā ar Transporta un sakaru institūtu uzsāk rakstu sēriju "Šahs un studijas", kuras galvenais mērķis ir informēt jauniešus par studiju iespējam Latvijā.

Šahisti vēl var pieteikties sieviešu, vīriešu un amatieru čempionātiem

23.04.2022

Trešdien, 27.aprīlī, Rīgā, Lomonosova ielā 1, Transporta un Sakaru institūtā (TSI) sāksies trīs klasiskā šaha turnīri – Latvijas vīriešu, sieviešu un amatieru ("TSI Open 2022") čempionāti. Spēlētājiem vēl ir iespējam papildināt to dalībnieku rindas.

27.aprīlī sāksies trīs turnīri – Latvijas vīriešu, sieviešu un amatieru čempionāti

08.04.2022

No 27.aprīļa līdz 4.maijam Transporta un Sakaru institūtā (TSI), Rīgā, Lomonosova ielā 1, notiks trīs klasiskā šaha turnīri – Latvijas vīriešu, sieviešu un amatieru ("TSI Open 2022") čempionāti. Pirmajiem diviem papildus vērtību dos iespēja iegūt ceļazīmes uz pasaules šaha olimpiādi Čenajā (Indija).

Latvijas Šaha federācija noslēdz sadarbības līgumu ar TSI

04.04.2022

Latvijas Šaha federācija (LŠF) un Transporta un sakaru institūts (TSI) parakstīja sadarbības līgumu, paužot apņēmību sadarboties, lai savstarpēji popularizētu augstskolas un federācijas aktivitātes, tādejādi TSI kļūstot par vienu no svarīgākajiem federācijas atbalstītājiem.

Noslēdzies bērnu un jauniešu atklātais komandu čempionāts "Cerību kauss"

28.03.2022

Sestdien un svētdien Rīgā, Transporta un sakaru institūta zālē (TSI) aizvadīts Latvijas 49. bērnu un jauniešu atklātais komandu čempionāts “Cerību kauss”, kurā piedalījās 32 komandas no visas Latvijas informē Rīgas Šaha skola (RŠS).