meistarklase

Raksti:

Jūnija sākumā bērni un jaunieši aicināti uz šaha un atpūtas nometnēm Mežezerā

09.05.2023

No 1. līdz 15.jūnijam biedrība "Šahs solos" aicina uz kārtējām šaha nometnēm sporta un atpūtas bāzē "Mežezers", 125 kilometru attālumā no Rīgas. Nometnēs ir aicināti piedalīties bērni un jaunieši no 7 līdz 16 gadu vecumam, tostarp gan nopietno šaha sacensību rūdījumu guvušie šahisti, gan iesācēji bez priekšzināšanām šahā.

Ņikita Meškovs ieved lielā šaha pasaulē un aizvada simultānspēli

14.12.2022

Lielmeistars, nacionālās izlases dalībnieks un 2018.gada Latvijas čempions klasiskajā šahā Ņikita Meškovs 10.decembrī Rīgā, viesnīcā "Monika Centrum Hotels", aizvadīja pasākumu "Lielmeistars pret amatieriem".

Ņikita Meškovs aicina uz pasākumu "Lielmeistars pret amatieriem"

29.11.2022

Lielmeistars, nacionālās izlases dalībnieks un 2018.gada Latvijas čempions Ņikita Meškovs sestdien, 10.decembrī, aicina visus uz šaha vakaru "Lielmeistars pret amatieriem", kas notiks Rīgā, viesnīcā "Monika Centrum Hotels", Elizabetes ielā 21.

Lielmeistaru meistarklases turpināsies arī maijā

03.05.2022

Latvijas vadošo lielmeistaru meistarklases turpināsies arī maijā – katru ceturtdienu pulksten 18.30. Šomēnes jūsu lektori būs lielmeistari Ilze Bērziņa, Edvīns Ķeņģis, Zigurds Lanka un Ņikita Meškovs.

Lielmeistaru meistarklases turpināsies arī aprīlī

03.04.2022

Latvijas lielmeistaru meistarklases turpināsies arī aprīlī – katru ceturtdienu pulksten 18.30. Šomēnes lektori būs lielmeistari Ilze Bērziņa, Edvīns Ķeņģis, Zigurds Lanka un Ņikita Meškovs.

Jau trešo mēnesi notiks Latvijas lielmeistaru meistarklases

01.03.2022

Arī martā turpināsies janvārī iesāktā tradīcija, kad Latvijas lielmeistari interneta tiešsaistē sniedz meistarklases. Šomēnes dzirdēsim Arturu Neikšānu, Zigurdu Lanku, Ņikitu Meškovu un Edvīnu Ķeņģi.

Latvijas lielmeistaru meistarklases turpināsies arī februārī

31.01.2022

Arī šomēnes turpināsies janvārī iesāktā tradīcija, kad Latvijas lielmeistari interneta tiešsaistē sniedz meistarklases. Februārī dzirdēsim Arturu Neikšānu, Zigurdu Lanku, Ņikitu Meškovu un Normundu Miezi.

Janvārī notiks Latvijas vadošo lielmeistaru meistarklases

03.01.2022

Meistarklases ar vadošajiem Latvijas šahistiem Zoom platformā tiešsaistē tiek uzsāktas ar šo ceturtdienu, 6.janvāri, pulksten 18.30 – 20.30 un tā katru nedēļu visu janvāri. Lektori būs lielmeistari Edvīns Ķeņģis, Ņikita Meškovs, Ilmārs Starostīts un Arturs Neikšāns.

Lielmeistars Neikšāns katru pirmdienu sniegs meistarklases

09.05.2020

Lielmeistars Arturs Neikšāns informē, ka viņš plāno rīkot regulāras atklātās meistarklases latviešu valodā reizi nedēļā, pirmdienās pulksten 11 tiešraidē viņa "Twitch" kanālā.

Pēc 2 nedēļām ar lekciju Rīgas Šaha skolā uzstāsies lielmeistars Normunds Miezis

06.02.2020

Ceturtdien, 20.februārī, Latvijas vadošo šahistu lekciju cikla ietvaros lielmeistars Normunds Miezis vadīs meistarklasi "Atklātās līnijas nozīme". Meistarklases norises vieta ir Rīgas Šaha skola (Pērnavas iela 10), sākums pulksten 18. Piedalīties meistarklasē ir aicināts ikviens interesents!

Arī šogad notiks lielmeistaru meistarklases. Pirmā – jau pēc divām nedēļām

16.01.2020

Biedrība "Šahs solos" sadarbībā ar Latvijas Šaha federāciju, turpinot pagājušogad veiksmīgi iesākto iniciatīvu, arī šogad organizē Latvijas vadošo šahistu meistarklases. Laika posmā no janvāra līdz aprīlim kopumā tiks aizvadītas četras meistarklases, pirmā no tām paredzēta jau teju pēc divām nedēļām.

Interesenti tiek aicināti uz lielmeistara Ņikitas Meškova meistarklasi

06.12.2019

Ceturtdien, 19.decembrī, pulksten 18, Rīgas Šaha skolas telpās (Pērnavas iela 10) norisināsies šī gada noslēdzošā  meistarklase no Latvijas vadošo šahistu lekciju cikla, kuru vadīs lielmeistars Ņikita Meškovs. Viņa uzstāšanās tēma ir "Lielmeistara lēmumi. Vidusspēles meistarība".

Jau nākamnedēļ notiks Zigurda Lankas meistarklase

30.10.2019

Ceturtdien, 7.novembrī, Rīgas Šaha skolā (Pērnavas iela 10) pulksten 18 notiks otrā no šogad trim ieplānotām lielmeistaru meistarklasēm, kurā šoreiz uzstāsies Zigurds Lanka ar tēmu "Uzbrukuma koncepcijas atklātajās atklātnēs".

Unikāla iespēja piedalīties Latvijas vadošo šahistu meistarklasēs

22.09.2019

Biedrība “Šahs solos" sadarbībā ar Latvijas Šaha federāciju, uzsākot jaunu iniciatīvu, organizē Latvijas vadošo šahistu un pieredzējušo treneru meistarklases, sniedzot iespēju smelties zināšanas no starptautiski atzītiem  sava aroda profesionāļiem. Meistarklasēs aicināti piedalīties šahisti, sākot ar II sporta klasi.