Uldis Deisons

Raksti:

Noslēdzies Ulda Deisona piemiņas turnīrs

10.06.2024

Svētdien, 9.jūnijā Siguldā notika 6. skolotāja un TV žurnālista Ulda Deisona piemiņas turnīrs. Šoreiz sacensībās, ko rīkoja Siguldas šaha klubs, piedalījās 22 šahisti no Vidzemes novadiem, kā arī uzaicinātie dalībnieki.

Aizvadīts skolotāja Ulda Deisona piektais piemiņas turnīrs

16.06.2023

Uz skolotāja un slavenā TV diktora Ulda Deisona 5. piemiņas turnīru svētdien, 11.jūnijā, Siguldā bija ieradušies 25 novadnieka līdzgaitnieki, skolnieki un citi šahisti no Siguldas, Limbažiem, Cēsīm, Valmieras, Salaspils, Rūjienas, Rīgas un citām Latvijas pilsētām un novadiem.

Aizvadīts jau trešais skolotāja Ulda Deisona piemiņas turnīrs

30.08.2021

Uz skolotāja un slavenā TV diktora Ulda Deisona 3. piemiņas turnīru svētdien, 29.augustā bija ieradušies 20 mūsu novadnieka līdzgaitnieki, skolnieki un citi šahisti no Siguldas, Limbažiem, Cēsīm, Valkas, Valmieras, Ērgļiem un Rīgas.

Aizvadīts skolotāja Ulda Deisona piemiņas turnīrs

28.06.2020

Sestdien Siguldā notika pazīstamā TV diktora un ilggadēja skolotāja Ulda Deisona otrais piemiņas turnīrs. Sacensības pulcināja 18 Vidzemes novadu šahistus no Siguldas, Mālpils, Cēsīm, Limbažiem, Rūjienas un Vangažiem.

Siguldā ar šaha turnīru piemin skolotāju Uldi Deisonu

10.06.2019

Svētdien, 9.jūnijā, Siguldas pagasta Kultūras namā noritēja skolotāja Ulda Deisona piemiņas ātrā šaha turnīrs. Uz sacensībām bija ieradušies slavenā TV diktora līdzgaitnieki, skolnieki un citi šahisti no Siguldas, Mālpils, Cēsīm, Limbažiem, Valmieras un Rīgas.