Pasaules čempionāts blicā jauniešiem

Raksti:

Arī ātrspēlē Miķelis Vingris parāda labu sniegumu

04.06.2017

Pasaules čempionātā ātrspēlē (5+2) jauniešiem vecuma grupās U-8, U-10 un U-12, kas svētdien notika Minskā, atkal labu sniegumu nodemonstrēja jaunais Miķelis Vingris (1397), kurš U-8 vecuma grupā ar 7 punktiem no 9 ieņēma devīto vietu. Dienu pirms tam viņš bija trešais ātrajā šahā.

Jaunajam Miķelim Vingrim bronza pasaules čempionātā!

03.06.2017

Minskā aizvadīts pirmais pasaules čempionāts ātrajā šahā (10+5) jauniešiem vecuma grupās U-8, U-10 un U-12, kurā startēja arī deviņi Latvijas spēlētāji. Jaunākajā grupā par bronzas medaļas ieguvēju kļuva Miķelis Vingris (1463), kurš 9 partijās izcīnīja 8 uzvaras un piedzīvoja vienu zaudējumu.

Notiks pirmais pasaules čempionāts blicā un rapidā U-8, U-10 un U-12 grupās

22.03.2017

No 1. līdz 5.jūnijam Minskā notiks pirmais pasaules čempionāts ātrspēlē un ātrajā šahā zēniem un meitenēm U-8, U-10 un U-12 vecuma grupās. Abos turnīros paredzētas 9 kārtas pēc Šveices sistēmas. Rapidā apdomas laiks būs 10 minūtes plus 5 sekundes, bet blicā tas būs 5 plus 2.