Latvijas čempionāts amatieriem

Raksti:

Latvijas čempionātu fināli notiks no 28.aprīļa līdz 5.maijam TSI

11.04.2024

Latvijas vīriešu un sieviešu čempionātu fināli, kā arī Latvijas amatieru čempionāts notiks no 28.aprīļa līdz 5.maijam Transporta un Sakaru institūtā (TSI) Rīgā, Valērijas Sveiles ielā 1 (bijušajā Lomonosova ielā 1).

Par Latvijas čempioniem kļūst Toms Kantāns un Laura Rogule

05.05.2023

Papildināts. Piektdien, 5.maijā, Rīgā, Transporta un sakaru institūta telpās noslēdzās Latvijas vīriešu, sieviešu un amatieru čempionāti. Vīriešu turnīrā pirmo reizi par uzvarētāju kļuva GM Toms Kantāns (2480), sievietēm jau trīspadsmitais tituls WGM Laurai Rogulei (2251), savukārt amatieriem labākais bija Romāns Tolmačevs (1533).

Pēc piecām kārtās visas uzvaras tikai Tomam Kantānam

02.05.2023

Otrdienas, 2.maija, vakarā, Rīgā, Transporta un sakaru institūta telpās aizvadītas Latvijas vīriešu, sieviešu un amatieru čempionātu piektās kārtas. Tas nozīmē, ka turnīri šķērsojuši ekvatoru un skaidrāk redzami pretendenti uz tituliem un medaļām.

Sākušies Latvijas čempionāti vīriešiem, sievietēm un amatieriem

29.04.2023

Sestdien, 29.aprīlī, Rīgā, Transporta un sakaru institūta zālē sākās Latvijas čempionāti klasiskajā šahā vīriešiem, sievietēm un amatieriem. Kopumā visiem trim turnīriem, kas noslēgsies 5.maijā, pieteikušies tieši simts dalībnieku. No Liepājas un Ventpils līdz pat Rēzeknei un Daugavpilij.

Vēl var pieteikties Latvijas čempionātiem vīriešiem, sievietēm un amatieriem

26.04.2023

Latvijas Šaha federācija atgādina, ka jau šajā sestdienā, 29.aprīlī, Rīgā, Lomonosova ielā 1, Transporta un sakaru institūta telpās sāksies Latvijas čempionāti vīriešiem, sievietēm un amatieriem. Dalībnieki vēl var pieteikties šīm sacensībām.

Ar trīs čempionātiem sākušās Jūrmalas šaha dienas

26.02.2017

Jūrmalā, viesnīcā "Semarah Lielupe" svētdien, 26.februārī, sākusies Alekseja Širova organizēto turnīru sērija, kas startēja ar Latvijas atklātajiem čempionātiem blicā U-10, U-14 un amatieriem. Kulminācija gaidāma nākamājā nedēļas nogalē, kad notiks Mihaila Tāla piemiņas turnīrs.