tiesneši

Raksti:

Verners Putka – FIDE treneris, tiesnesis un tagad arī meistars

01.12.2017

Ceturtdien Starptautiskā Šaha federācija apstiprinājusi Latvijas Šaha federācijas pieprasījumu un piešķīrusi FIDE meistara (FM) titulu Verneram Putkam (2307), kurš nepieciešamo reitinga robežu (2300) bija sasniedzis jau 2012.gada maijā.

Starptautiskā federācija apstiprina lielmeistara un FIDE tiesnešu titulus

18.10.2017

Starptautiskā Šaha federācija (FIDE) savā kongresā, kas notika Turcijas kūrortpilsētā Antālijā, piešķīrusi lielmeistara (GM) titulu Ņikitam Meškovam (2524), kā arī apstiprinājusi FIDE tiesneša (FA) titulus Tomam Kalniņam, Verneram Putkam, Arturam Mihailovam un Aivaram Laizānam.

Latvijas tiesnešu brigāde papildināsies ar trim FIDE arbitriem

13.09.2017

Starptautiskās Šaha federācijas (FIDE) kongresā, kas Antālijā (Turcija) sāksies jau 7.oktobrī, tiks lemts ne tikai par lielmeistara titula piešķiršanu mūsu Ņikitam Meškovam. FIDE tiesneša (FA) titulu apstiprināšānas sarakstā atrodas Aivars Laizāns, Arturs Mihailovs un Toms Kalniņš.

Tiesnešiem iespēja pieteikties zināšanu atjaunināšanas kursiem

03.03.2017

Eiropas sieviešu šaha čempionātā laikā Latvijas Šaha federācija sadarbībā ar Eiropas Šaha savienību (ECU) no 14. līdz 16.aprīlim rīko zināšanu atjaunināšanas kursus tiesnešiem. Kursi nav titulu normu iegūšanai, bet ir zināšanu atjaunināšanai.

Laizāns, Mihailovs un Kalniņš nokārtojuši FIDE tiesneša eksāmenus

08.02.2017

No 24. līdz 28.janvārim notika 49. FIDE tiesnešu seminārs, kuru Starptautiskās Šaha federācijas pārraudzībā organizēja FIDE Tiesnešu komisija. Interneta tiešsaites seminārā piedalījās arī trīs Latvijas pārstāvji – Toms Kalniņš, Arturs Mihailovs un Aivars Laizāns.