SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Daniel Beniosev
Daniel Beniosev
1845
01.04.2024
Maksimālais reitings:
1845
(2024-04-01)
Minimālais reitings:
1363
(2022-09-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
Noskaidroti jauniešu komandu turnīra "Cerību kauss 2024" uzvarētāji
09.04.2024
Noskaidroti jauniešu čempionātu laureāti
17.03.2024
Turnīru kalendāra gadam punktu pieliek Semjonovs
02.01.2024
Par "Riga Christmas Chess Classic" pirmo "Open" uzvarētāju kļūst Kretainis
11.12.2023
RŠF "Open" septītais posms pulcē četru valstu pārstāvjus
14.11.2023
Divās dienās 18 jauni čempioni. Četri no tiem – absolūtie
07.11.2023
Beniosevs Eiropā desmitniekā gan rapidā, gan blicā
01.10.2023
Agnesa Stepania Ter-Avetisjana kļūst par Eiropas čempioni
14.09.2023
14 Latvijas jaunieši sākuši cīņas Eiropas čempionātā Mamaijā
05.09.2023
Daniels Beniosevs labākais no mūsējiem arī blicā
12.06.2023
Danielam Beniosevam 5.vieta pasaules čempionātā rapidā
09.06.2023
Latvijas šahistiem panākumi festivālā "The Baltic Way"
30.05.2023
Par 50.Cerību kausa uzvarētājiem kļūst Aivara Raudives komanda "ARchess club"
30.03.2023
Četri jaunieši aizstāv titulus, pieciem pirmais zelts
19.03.2023
Bataševs un Kretainis uzvar viesnīcas "Pullman" čempionātā
28.02.2023
Pirmajā Latvijas blica un rapida čempionātā jauniešiem seši "dubultčempioni"
20.12.2022
Olaines Šaha svētku dalībnieku kopskaits pārsniedz 200
28.11.2022
Danielam Beniosevam bronza Eiropas Savienības čempionātā
30.08.2022
Latvijas šahistiem festivāls Lietuvas kūrortpilsētā
26.06.2022
Mūsu kadetiem divas ceturtās vietas pasaules čempionātā rapidā
07.05.2022
Aprīļa reitings: septiņiem pieaugums vismaz par simts punktiem
14.04.2022
Statistika
2024
2023
2022
2021
8.vieta 2023 Latvijas ātrspēles (blica) čempionāts
+
1 .vieta FM Mustaps, Matiss 2285 10,5 no 13
2 .vieta MK Krilovs, Nikolajs 2061 10 no 13
3 .vieta GM Lanka, Zigurds S50 2326 10 no 13
4 .vieta WGM Rogule, Laura 2150 8,5 no 13 (1.vieta sievietēm)
5 .vieta MK Batashevs, Arsens 2167 8,5 no 13
6 .vieta FM Lavendelis, Egons 2155 8 no 13
7 .vieta MK Laizans, Aivars S50 2076 8 no 13 )
8 .vieta I Beniosev, Daniel U10 1635 8 no 13
9 .vieta MK Gudovskis, Konstantins 1981 8 no 13
10 .vieta MK Savicevs, Arsenijs U16 2115 7,5 no 13
11 .vieta MK Krums, Ilmars S50 1974 7,5 no 13
12 .vieta MK Agafonov, Yuri Dr S65 1925 7,5 no 13
13 .vieta MK Tolmacevs, Artjoms U14 2027 7,5 no 13
14 .vieta NM Paikens, Reinis U16 1910 7,5 no 13
15 .vieta I Tolmacevs, Romans U12 1721 7,5 no 13
16 .vieta I Maklakova, Naomi U14 1522 7,5 no 13 (2.vieta sievietēm)
17 .vieta I Petrovs, Renars U16 1762 7 no 13
18 .vieta MK Pakula, Aleksej 2067 7 no 13
19 .vieta NM Mierins, Eriks S50 1954 7 no 13
20 .vieta WGM Berzina, Ilze 1938 6,5 no 13 (3.vieta sievietēm)
21 .vieta IM Antoms, Guntars S50 2160 6,5 no 13
22 .vieta MK Bagatais, Janis 1801 6,5 no 13
23 .vieta FM Ozolins, Aris S65 2011 6 no 13
24 .vieta NM Maklakova, Nellija 1763 6 no 13 (4.vieta sievietēm)
25 .vieta MK Melderis, Uldis S50 1770 6 no 13
26 .vieta I Lazars, Krisjanis U10 1435 6 no 13
27 .vieta II Orlovskis, Jaroslavs 1694 6 no 13
28 .vieta MK Kapce, Viesturs 1955 6 no 13
29 .vieta I Krakops, Martijs U14 1394 6 no 13
30 .vieta ii Jansons, Kristers Roberts 1429 6 no 13
31 .vieta MK Kane, Marta 1736 6 no 13 (5.vieta sievietēm)
32 .vieta MK Mikelsons, Mikelis-Emils 1756 5,5 no 13
33 .vieta I Jansone, Melanija Luize U16 1662 5,5 no 13 (6.vieta sievietēm)
34 .vieta I Tolmaceva, Alona U10 1426 5,5 no 13 (7.vieta sievietēm)
35 .vieta MK Breikss, Peteris S65 1560 5 no 13
36 .vieta I Mitenieks, Matiss S50 1547 5 no 13
37 .vieta I Azarkevics, Aleksejs 1515 5 no 13
38 .vieta I Mierina, Lauma U12 1184 5 no 13 (8.vieta sievietēm)
39 .vieta I Gailevska, Milana U12 1088 4 no 13 (9.vieta sievietēm)
40 .vieta II Tsarenko, Sviatoslav U16 1445 4 no 13
41 .vieta II Jansons, Edijs 1224 3,5 no 13
42 .vieta MK Mileiko, Juris S65 1305 2,5 no 13
43 .vieta II Maklakova, Dafne U12 1209 2 no 13 (10.vieta sievietēm)
Rādīt vairāk
chess-results.com
3.vieta 2024 Latvijas čempionāts Z-12
+
1 .vieta MK Platonovs, Nikolajs 2057 RŠS/Gordijeviča 9 no 9
2 .vieta I Andrusevics, Jegors 1795 Daugava Chess/Dzirkalis 7 no 9
3 .vieta I Beniosev, Daniel 1822 ARChess/Raudive 6,5 no 9
4 .vieta I Lazars, Krisjanis 1777 RŠS/Galkins/Rogule 5,5 no 9
5 .vieta I Orlovskis, Jaroslavs 1683 RŠS/Ungurs 4 no 9
6 .vieta I Veitners, Pauls 1617 A.B. Šahs/Bētiņš 4 no 9
7 .vieta I Ivulans, Patriks 1654 RŠS/Ungurs 3 no 9
8 .vieta I Kalinin, Oleg 1681 Rīga 3 no 9
9 .vieta I Noreikis, Konstantins 1498 RŠS/Galkins 2 no 9
10 .vieta II Laskovs, Romans 1477 Rēzeknes novada SS/A. Jasinskis 1 no 9
Rādīt vairāk
chess-results.com
1.vieta 2023 Latvijas čempionāts Z-10
+
1 .vieta I Beniosev, Daniel 1476 ARChess/Raudive 8,5 no 9
2 .vieta I Lazars, Krisjanis 1260 RŠS/Galkins 7,5 no 9
3 .vieta I Filipovs, Sergejs 1465 Rīga/Bērziņš 6 no 9
4 .vieta II Noreikis, Konstantins 1122 RŠS/Galkins 5,5 no 9
5 .vieta I Ivulans, Patriks 1333 RŠS/Cēsis/Ungurs 4,5 no 9
6 .vieta II Slubovskis, Emils 1157 A.B. Šahs, Rīga, Bētiņš 4 no 9
7 .vieta I Strekalovs, Ernests 1137 RŠS/Kažoks/Maklakova 3,5 no 9
8 .vieta II Bodaks, Maksimilians 1153 RŠS/Matisone 2,5 no 9
9 .vieta II Vilskersts, Ernests 1134 RŠS/Kažoks/Maklakova 2 no 9
10 .vieta II Nazarovs, Marks 1132 RŠS/Kažoks 1 no 9
Rādīt vairāk
chess-results.com
3.vieta 2022 Latvijas čempionāts Z-10
+
1 .vieta I Platonovs Nikolajs 1422 RŠS/Gordijeviča/Pogrebnojs 8 no 9
2 .vieta I Andrusevics Jegors 1569 Daugava Chess/Dzirkalis 7,5 no 9
3 .vieta I Beniosev Daniel 1401 ARChess/Raudive 7 no 9
4 .vieta II Lazars Krisjanis 1041 RŠS/Galkins 6 no 9
5 .vieta I Kalinin Oleg 1164 ARChess/Raudive 4 no 9
6 .vieta II Diners Kirils RŠS/Putka 3,5 no 9
7 .vieta II Ivulans Patriks 1148 RŠS/Ungurs/Cēsis 3,5 no 9
8 .vieta II Gorohovs Aleksandrs RŠS/Putka/Kovšuns 3,5 no 9
9 .vieta II Noreikis Konstantins RŠS/Galkins 2 no 9 )
10 .vieta II Vilskersts Ernests RŠS/Kažoks 0 no 9
Rādīt vairāk
chess-results.com
1.vieta 2021 Latvijas čempionāts Z-8
+
1 .vieta II Beniosev Daniel ARChess/Raudive 6 no 7
2 .vieta II Ivulans Patriks 1133 Cēsis/Harlinska 5,5 no 7
3 .vieta II Filipovs Sergejs R.Bērziņš 5,5 no 7
4 .vieta III Dmitrijevs Naums RŠS/Matisone 3,5 no 7
5 .vieta III Vilskersts Ernests RŠS/Kažoks 3,5 no 7
6 .vieta II Suharevs Ivans RŠS/Borisovs 3 no 7 )
7 .vieta III Bodaks Maksimilians RŠS/Matisone 3 no 7
8 .vieta III Aliev Iskander RŠS/Matsone 2 no 7 )
9 .vieta III Strekalovs Ernests RŠS/Kažoks 2 no 7
10 .vieta II Lahs Olivers RŠS/Rožlapa 1 no 7
Rādīt vairāk
chess-results.com
42.vieta 2023 Eiropas čempionāts jauniešiem (Z-10)
+
1 .vieta WFM Ter-Avetisjana Agnesa Stepania 2080 7,5 no 9 (M-16)
17 .vieta Tolmaceva Alona 1386 5,5 no 9 (M-10)
18 .vieta Mence Jasmina 1168 5 no 99 (M-8)
18 .vieta Vasiljeva Sofja 1895 5,5 no 9 (M-14)
30 .vieta Maizenbergs Levs 1154 5 no 9 (Z-8)
30 .vieta Mierina Lauma 1346 5 no 9 (M-12)
32 .vieta Tolmacevs Artjoms 1951 5 no 9 (Z-14)
37 .vieta Spirkova Marija 1546 4 no 9 (M-18)
38 .vieta Jeronovics Toms 1677 5 no 9 (Z-12)
42 .vieta Beniosev Daniel 1617 5 no 9 (Z-10)
45 .vieta Gruznova Kristine 1260 3 no 9 (M-16)
64 .vieta Francs Marats 1989 4 no 9 (Z-16)
73 .vieta Bogdanovics Kirills 1921 3 no 9 (Z-18)
81 .vieta Grigorenko Vladislavs 1048 2,5 no 9 (Z-8)
Rādīt vairāk
chess-results.com
Galerijas
2024.gada jauniešu čempionāta laureāti. Foto: D.Matisone
16.03.2024
Portreti
Dzimšanas diena
Ainars Dobroze
(šodien 65)
●
Uldis Kalnenieks
(šodien 70)
●
Andrejs Vasiljevs
(šodien 30)
●
Nikolajs Platonovs
(šodien 12)
●
Andrejs Strebkovs
(šodien 43)
●
Pavel Besedin
(šodien 35)
●
Viktorija Treibusa
(šodien 16)
●
Olegs Marutkins
(1 diena līdz 28)
Arturs Feldmanis
(3 dienas līdz 41)
Ernests Jenavs
(3 dienas līdz 36)
Ernests Strekalovs
(3 dienas līdz 11)
Luka Osipovs
(3 dienas līdz 13)
Ojars Petersons
(4 dienas līdz 63)
Matiss Mitenieks
(4 dienas līdz 54)
Girts Sprancis
(5 dienas līdz 47)
Makss Serdjuks
(5 dienas līdz 27)
Adrians Sinijs
(5 dienas līdz 22)
Ingemars Jesse
(6 dienas līdz 35)
Eriks Ariels Sulzingers
(7 dienas līdz 13)
Nikolajs Pcolkins
(7 dienas līdz 84)
Vsevolods Scadilovs
(7 dienas līdz 17)
Adrija Lazdina
(7 dienas līdz 10)
Vladimir Sveshnikov
(8 dienas līdz 38)
Ieva Valeine
(8 dienas līdz 16)
Guna Skujina
(8 dienas līdz 54)
Artis Alainis
(10 dienas līdz 22)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Albānija: Pasaules čempionāts rapidā un blicā kadetiem (U-8–U-12) 2024
26.04.2024 - 28.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, III posms
27.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 4.posms
27.04.2024
Latvijas 2024. gada amatieru čempionāts
28.04.2024 - 05.05.2024
Latvijas 2024. gada sieviešu čempionāts
28.04.2024 - 05.05.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta fināls
28.04.2024 - 05.05.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, III posms
05.05.2024
LSSO Rīgas fināls 2024
07.05.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XIV posms
09.05.2024
Šaha lietus 2024
11.05.2024 - 12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris bērniem 2024
11.05.2024
Rēzeknes atklātais senioru čempionāts 2024
12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris 2024
12.05.2024
Latvijas 2024. gada Skolu šaha olimpiādes fināls
15.05.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XV posms
16.05.2024
Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2024"
18.05.2024 - 19.05.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 1. posms
18.05.2024 - 19.05.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, V posms
21.05.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XVI posms
23.05.2024
Spring 960 Fisher chess rapid
25.05.2024
Tournated.net atklāšanas turnīrs Rīgā (rapids)
26.05.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, XVII posms
30.05.2024
Rīgas Šaha Open 2024
31.05.2024 - 05.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 5.posms
01.06.2024
Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2024
08.06.2024
Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 2024
08.06.2024
Skolotāja Ulda Deisona 6. piemiņas turnīrs (ar ielūgumiem)
09.06.2024
Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2024
13.06.2024
3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis"
15.06.2024 - 21.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 6.posms
15.06.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VI posms
18.06.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts blicā Mežezerā
30.06.2024 - 30.06.2024
Latvijas 2024. gada junioru (U-20) čempionāts
01.07.2024 - 07.07.2024
Trenera Aivara Stašāna 3.piemiņas kauss
13.07.2024 - 14.07.2024
Dobeles šaha vasara 2024
13.07.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VII posms
23.07.2024
Balvu novada atklātais čempionāts 2024
27.07.2024 - 28.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
100 vs 100
03.08.2024
Rīgas 2024. gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 2. posms
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Čehija: Eiropas rapida un blica čempionāts jauniešiem 2024
17.08.2024 - 20.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Čehija: Eiropas čempionāts jauniešiem 2024
21.08.2024 - 01.09.2024
Latvijas 2024.gada komandu čempionāta 3.posms
06.09.2024 - 08.09.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
Ungārija: 45.Pasaules šaha olimpiāde
10.09.2024 - 23.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Rīgas kauss 2024
20.09.2024 - 25.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Brazīlija: Pasaules čempionāts jauniešiem 2024
28.10.2024 - 10.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Sākušās jauniešu šaha kaislības
Stājas spēkā jauni sporta klašu un titulu iegūšanas noteikumi
Latvijas čempionātu fināli notiks no 28.aprīļa līdz 5.maijam TSI
Noskaidroti jauniešu čempionātu laureāti
Notiks pirmais atklātais CHESSTON rapida turnīrs "Šahatons 2024"
Populārākās birkas
Latvijas čempionāts
,
LŠF
,
Dice Chess
,
Latvijas čempionāts jauniešiem
,
Cerību kauss
,
Olaine
,
Skolu šaha olimpiāde
,
FIDE
,
Garkalne
,
Saulkrasti