SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Igor Ivanov
Igor Ivanov
2213
01.03.2024
Maksimālais reitings:
2213
(2020-03-01)
Minimālais reitings:
1822
(2015-03-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
Rekordliels dalībnieku skaits Fēliksa Circeņa piemiņas turnīrā
29.05.2022
Salaspils novada čempionātā atkal uzvarētāju maiņa
09.09.2019
Aizvadīts jau trešais populārās sērijas "Riga Open rapid" posms
07.04.2019
Pirmais šā gada "Rīga Open" posms – ar starptautisku pieskārienu
25.02.2019
Tāla piemiņas turnīrā uzvar kuldīdznieks Edmunds Beks
25.11.2016
Statistika
2019
2017
2016
2015
17.vieta 2019 Latvijas čempionāts vīriešiem
+
1 .vieta GM Neiksans Arturs 2559 Rīga 7,5 no 9
2 .vieta GM Starostits Ilmars 2457 Rēzekne 6,5 no 9
3 .vieta FM Mustaps Matiss 2371 Rīga 6 no 9
4 .vieta FM Bernotas Arturs 2387 Rīga 6 no 9
5 .vieta MK Berzinsh Ivars 2220 Liepāja 6 no 9
6 .vieta IM Krivonosov Oleg S50 2398 Daugavpils 5,5 no 9
7 .vieta NM Jazdanovs Aleksandrs U16 2134 Rīga 5,5 no 9
8 .vieta IM Berzinsh Roland 2393 Ropazi 5,5 no 9
9 .vieta NM Smorodinskis Igors S50 2209 Rīga 5,5 no 9
10 .vieta FM Levchenkov Vitaly S65 2166 Rīga 5 no 9
11 .vieta FM Krustkalns Kristaps 2175 Carnikava 5 no 9
12 .vieta NM Indricans Olgerts 2115 Rēzekne 5 no 9
13 .vieta NM Kretainis Kristaps 2255 Rīga 5 no 9
14 .vieta FM Jankovskis Guntis 2291 Jēkabpils 5 no 9
15 .vieta FM Semjonovs Ilja U18 2404 Rīga 5 no 9
16 .vieta MK Bolsakovs Vadims 2199 Rīga 4,5 no 9
17 .vieta MK Ivanov Igor U20 2131 Rīga 4,5 no 9
18 .vieta FM Stepins Edgars 2356 Jelgava 4,5 no 9
19 .vieta FM Tronenkovs Valdis 2303 Rīga 4,5 no 9
20 .vieta MK Ungurs Edgars 2216 Rīgas Šaha skola 4,5 no 9
21 .vieta FM Dzjuba Vsevolod 2178 Jūrmala 4,5 no 9
22 .vieta MK Rasa Gints 2167 Ogre 4 no 9
23 .vieta NM Mierins Eriks 2210 Baldone 4 no 9
24 .vieta NM Bekasovs Rihards U18 2164 Rīgas Šaha skola 4 no 9
25 .vieta MK Kolasa Pjotrs U20 2020 Rīga 4 no 9
26 .vieta NM Stasans Aivars S65 2008 Rīga 4 no 9
27 .vieta MK Brikers Aleksandrs U18 2037 Rīgas Šaha skola 4 no 9
28 .vieta NM Polyakov Fedor U20 2092 Rīga 3,5 no 9
29 .vieta MK Stabulnieks Klavs U20 2230 Rīga 3,5 no 9
30 .vieta NM Osis Renars 2168 Rīga 3,5 no 9
31 .vieta MK Breikss Peteris S50 1777 Koknese 2,5 no 9
32 .vieta MK Melderis Uldis S50 1914 Pļaviņas 2,5 no 9
33 .vieta MK Avotins Maigonis S50 1933 Bauska 2,5 no 9
34 .vieta MK Sinauridze Simons U20 2069 Rīga 0,5 no 9
Rādīt vairāk
chess-results.com
23.vieta 2016 Latvijas ātrspēles (blica) čempionāts
+
1 .vieta GM Neiksans Arturs 2556 Riga 10 no 13
2 .vieta WGM Rogule Laura 2399 Riga 10 no 13 (1.vieta sievietēm)
3 .vieta NM Klimakovs Sergejs 2285 Riga 10 no 13
4 .vieta GM Miezis Normunds 2490 Olaine 10 no 13
5 .vieta FM Bernotas Arturs 2420 Riga 9 no 13
6 .vieta GM Lanka Zigurds S50 2433 Baldone 8 no 13
7 .vieta NM Putka Verners 2378 Ogre 8 no 13
8 .vieta WGM Reizniece-Ozola Dana 2296 Ventspils 8 no 13 (2.vieta sievietēm)
9 .vieta IM Sveshnikov Vladimir 2430 Riga 8 no 13
10 .vieta MK Stepins Edgars 2240 Jelgava 7,5 no 13
11 .vieta FM Krustkalns Kristaps 2186 Carnikava 7,5 no 13
12 .vieta FM Lavendelis Egons 2250 Riga 7 no 13
13 .vieta NM Indricans Olgerts 2194 Rezekne 7 no 13
14 .vieta NM Semjonovs Ilja U14 2128 Riga 7 no 13
15 .vieta MK Petrovskis Olegs U18 2137 Riga 7 no 13
16 .vieta MK Stabulnieks Klavs U16 2008 Riga 7 no 13
17 .vieta MK Kolesnikovs Ivans 1932 Riga 7 no 13
18 .vieta MK Limanovska Elizabete U16 1775 Daugavpils 7 no 13 (3.vieta sievietēm)
19 .vieta MK Mierins Eriks 2051 Riga 6,5 no 13
20 .vieta MK Bekasovs Rihards U14 1888 Riga 6,5 no 13
21 .vieta MK Kolasa Pjotrs U16 1858 Riga 6,5 no 13
22 .vieta MK Dagis Karlis 2004 Jelgava 6 no 13
23 .vieta MK Ivanov Igor U18 1871 Riga 6 no 13
24 .vieta NM Jankovskis Guntis 2276 Jekabpils 6 no 13
25 .vieta MK Krums Ilmars 2049 Riga 6 no 13
26 .vieta MK Smilga Ivars S65 1903 Valle 6 no 13
27 .vieta MK Lindermans Pavels U16 1643 Riga 6 no 13
28 .vieta I Bogorods Daniels U18 1823 Jekabpils 6 no 13
29 .vieta MK Jazdanovs Aleksandrs U14 1911 Riga 5,5 no 13
30 .vieta MK Sinauridze Simons U16 1796 Riga 5,5 no 13
31 .vieta I Rizihs Valerijs 1746 Riga 5,5 no 13
32 .vieta MK Breikss Peteris S50 1861 Koknese 5,5 no 13
33 .vieta MK Pushmucans Gunars S50 1962 Jekabpils 5 no 13
34 .vieta I Mitenieks Matiss 1721 Cesis 5 no 13
35 .vieta I Visnevskis Valdis S50 1618 Kekava 5 no 13
36 .vieta I Vitins Janis 1536 Sigulda 5 no 13
37 .vieta I Salenieks Eduards U18 1749 Jelgava 4,5 no 13
38 .vieta I Ozols Andris 1577 Riga 4 no 13
39 .vieta I Hakels Eduards 1670 Riga 4 no 13 )
40 .vieta I Bautris Aivars S50 1697 Sigulda 3 no 13
41 .vieta I Deglis Dainis S50 1639 Riga 3 no 13
Rādīt vairāk
Chess-results
links
4.vieta 2017 Latvijas čempionāts Z-18
+
1 .vieta NM Tokranovs Dmitrijs 2221 Riga Chess school/Neiksans 7,5 no 9
2 .vieta MK Stabulnieks Klavs 2137 Riga Chess school/Putka 6,5
3 .vieta MK Polyakov Fedor 2042 Riga Chess school/Putka 5,5
4 .vieta MK Ivanov Igor 2083 Rigas 13.vsk./Raudive 5
5 .vieta I Zuj-Zaikovskis Nikita 1853 Riga Chess school/Matisone 4,5
6 .vieta MK Kolasa Pjotrs 1950 Rigas 13.vsk./Raudive 4,5
7 .vieta MK Ziedins Roberts 1941 Riga Chess school/Putka 4
8 .vieta I Bogorods Daniels 1836 Jekabpils/Jankovskis 3,5
9 .vieta I Nuksa Kaspars 1543 Jekabpils/Jankovskis 2
10 .vieta I Zarovs Aleksandrs 1634 Riga Chess school/Bernotas 2
Rādīt vairāk
chess-results.com
3.vieta 2016 Latvijas čempionāts Z-18
+
1 .vieta NM Tokranovs Dmitrijs LAT 2170 A. Neikšāns/Rīga 8 no 9
2 .vieta MK Petrovskis Olegs LAT 2136 A. Neikšāns/Rīga 7
3 .vieta MK Ivanov Igor LAT 1888 A. Raudive/Rīga 7
4 .vieta I Grapmanis Edgars LAT 1885 V. Putka/Rīga 6
5 .vieta I Bogorods Daniels LAT 1840 G. Pušmucāns/Jēkabpils 4,5
6 .vieta MK Ziedins Roberts LAT 2003 V. Putka/Rīga 4
7 .vieta MK Migunovs Andrejs LAT 1921 T. Voronova/Rīga 3,5
8 .vieta I El-Haze Zans Pols LAT 1805 V. Putka/Rīga 2,5
9 .vieta I Zarovs Aleksandrs LAT 1700 G. Makovskis/Rīga 1,5
10 .vieta I Nuksa Kaspars LAT 1525 G. Pušmucāns/Jēkabpils 1
Rādīt vairāk
Chess-results
links
3.vieta 2015 Latvijas čempionāts Z-16
+
1 .vieta Tokranovs Dmitrijs LAT 2115 Matisone/Neikšāns 9 no 10
2 .vieta Stabulnieks Klavs LAT 1985 Putka 6,5
3 .vieta Ivanov Igor LAT 1822 Raudive 6
4 .vieta Sinauridze Simons LAT 1880 Stašāns 5,5
5 .vieta Sirokov Jevgenijs LAT 1982 Matisone/Neikšāns 5
6 .vieta Semjonovs Vsevolods LAT 1766 Raudive 4,5
7 .vieta Grivnieks Alberts LAT 1578 Putka 4,5
8 .vieta Polyakov Fedor LAT 1912 Putka 4,5
9 .vieta Ziedinsh Roberts LAT 1853 Putka 4,5
10 .vieta Bogorods Daniels LAT 0 Pušmucāns 4,5
11 .vieta Zarinsh Ricards LAT 1770 Gertners 0,5
Rādīt vairāk
Chess-results
links
55.vieta 2015 Eiropas čempionāts jauniešiem (Z-16)
+
15 .vieta Tokranovs Dmitrijs 2191 5,5 no 9 (Z-16)
20 .vieta Petrovska Arina 1238 5 no 9 (M-12)
21 .vieta Germanovs Georgijs 1437 5 no 9 (Z-08)
26 .vieta Limanovska Elizabete 1982 4,5 no 9 (M-16)
35 .vieta Batashevs Arsens 1945 5 no 9 (Z-14)
35 .vieta Lahs Einars 1554 5 no 9 (Z-10)
38 .vieta Petrovskis Olegs 2127 4 no 9 (Z-18)
43 .vieta Grapmane Elina 3 no 9 } (M-08 )
45 .vieta Stabulnieks Klavs 2026 4 no 9 (Z-16)
46 .vieta Parhomenko Anastasija 1549 4 no 9 (M-14)
55 .vieta Ivanov Igor 1958 3,5 no 9 (Z-16)
56 .vieta Jazdanovs Aleksandrs 1917 4,5 no 9 (Z-12)
62 .vieta Horobrijs Daniils 1791 4,5 no 9 (Z-12)
68 .vieta Ikstena Sarlote 2,5 no 9 (M-10)
Rādīt vairāk
Chess-results
links
Galerijas
Salaspils novada atklātais čempionāts 2019
09.09.2019
"Riga Open rapid chess 2019", 3.posms
07.04.2019
Mihaila Tāla piemiņas turnīrs skolniekiem (Ilga Gabrāne)
26.11.2016
Portreti
Foto - Diāna Matisone
Dzimšanas diena
Aleksejs Tihijs
(šodien 23)
●
Aleksandrs Karasevics
(šodien 15)
●
Vsevolods Semjonovs
(1 diena līdz 24)
Guntars Mierins
(1 diena līdz 23)
Ricards Zarinsh
(2 dienas līdz 24)
Natalia Eremina
(4 dienas līdz 57)
Zinaida Osobskaja
(4 dienas līdz 72)
Egils Vikanis
(4 dienas līdz 69)
Martins Zageris
(6 dienas līdz 35)
Bruno Frolovs
(6 dienas līdz 11)
Romans Sinjavins
(6 dienas līdz 24)
Dmitrijs Pogrebnojs
(7 dienas līdz 45)
Elmārs Berķis
(7 dienas līdz 68)
Aleksandrs Teitelbaums
(8 dienas līdz 37)
Petr Shvab
(8 dienas līdz 16)
Andrejs Pidgora
(9 dienas līdz 18)
Jurijs Mihailovs
(9 dienas līdz 35)
Romans Tolmacevs
(9 dienas līdz 13)
Jekaterina Panzhina
(9 dienas līdz 34)
Igors Parhomenko
(9 dienas līdz 15)
Mihail Gutmans
(10 dienas līdz 36)
Janis Lelis
(10 dienas līdz 77)
Davids Savruckis
(10 dienas līdz 23)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, I posms
17.03.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, III posms
19.03.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, X posms
21.03.2024
Latgales Jauniešu šaha līgas VI sezona, 3.posms
22.03.2024
Latvijas 2024.gada vīriešu čempionāta Latgales reģionālā atlase
23.03.2024 - 24.03.2024
Cerību kausa 2024 pusfināls
23.03.2024 - 24.03.2024
ICCF lielmeistara Maigoņa Avotiņa piemiņas turnīrs 2024
23.03.2024
Saulkrastu 2024. gada čempionāts, veltīts Latvijas meistaram Jānim Kļaviņam
23.03.2024
Dobeles novada 2024.gada atklātais čempionāts šahā
23.03.2024
2. Latvijas čempionāts šahā cīkstoņiem
24.03.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta pusfināls
28.03.2024 - 01.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne-2024", 3.posms
30.03.2024
Cerību kausa 2024 fināls
06.04.2024 - 07.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, I posms
06.04.2024
Spēlē dāmas 2024 Olainē
06.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, II posms
07.04.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 2. posms
07.04.2024
Lielmeistara Jāņa Klovāna 13. piemiņas kauss
09.04.2024
Latvijas 2024. gada senioru čempionāts
13.04.2024 - 14.04.2024
"Dice Chess Lazy Queen"
13.04.2024
Pirmas atklātais CHESSTON rapida turnīrs "Šahatons 2024"
13.04.2024
Alekseja Širova 7.kausa izcīņa
17.04.2024 - 19.04.2024
LSSO Latgales reģiona fināls Rēzeknē
19.04.2024
Lielmeistara Jevgēņija Svešņikova piemiņas turnīrs 2024
20.04.2024 - 21.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, II posms
20.04.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IV posms
23.04.2024
Albānija: Pasaules čempionāts rapidā un blicā kadetiem (U-8–U-12) 2024
26.04.2024 - 28.04.2024
Latvijas 2024. gada amatieru čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada sieviešu čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta fināls
27.04.2024 - 04.05.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, III posms
27.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 4.posms
27.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, III posms
05.05.2024
Olaines Šaha pavasaris bērniem 2024
11.05.2024
Rēzeknes atklātais senioru čempionāts 2024
12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris 2024
12.05.2024
Latvijas 2024. gada Skolu šaha olimpiādes fināls
15.05.2024
Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2024"
18.05.2024 - 19.05.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāta 1. posms
18.05.2024 - 19.05.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, V posms
21.05.2024
Spring 960 Fisher chess rapid
25.05.2024
Rīgas Šaha Open 2024
31.05.2024 - 05.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 5.posms
01.06.2024
Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2024
08.06.2024
Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 2024
08.06.2024
Skolotāja Ulda Deisona 6. piemiņas turnīrs (ar ielūgumiem)
09.06.2024
Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2024
13.06.2024
3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis"
15.06.2024 - 21.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 6.posms
15.06.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VI posms
18.06.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts blicā Mežezerā
30.06.2024 - 30.06.2024
Latvijas 2024. gada junioru (U-20) čempionāts
01.07.2024 - 07.07.2024
Dobeles šaha vasara 2024
13.07.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VII posms
23.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
Rīgas 2024. gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Rīgas kauss 2024
20.09.2024 - 25.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Sākušās jauniešu šaha kaislības
Mūžībā devies FIDE meistars Vitālijs Ļevčenkovs
165 zēni bezkompromisa cīņās noskaidrojuši finālistus
Stājas spēkā jauni sporta klašu un titulu iegūšanas noteikumi
Latvijas Šaha federācijas darbības pārskats par 2023.gadu
Populārākās birkas
Latvijas čempionāts
,
Latvijas čempionāts jauniešiem
,
reitings
,
Kurzemes atlase
,
Vidzemes atlase
,
Pullman
,
RŠF
,
Garkalne
,
Zemgales atlase
,
Olaine