Olaines šaha svētki atkal gaida jaunos sportistus un pieaugušos

08.11.2018

Arī šogad Olaines sporta nama lielā sporta zāle, Zemgales iela 33a, notiks vērienīgi Olaines šaha svētki. 24.novembrī paredzēti trīs dažādi bērnu turnīri, bet 25.novembrī sacentīsies visi interesenti. Pateicoties uzņēmuma "Olainfarm" atbalstam, balvu fonds būs 1200 eiro.

Pērn bērnu turnīrā piedalījās 127 jaunie censoņi, bet atklātā ātrā šaha sacensības pulcēja 84 dalībniekus, arī daudzus vadošos Latvijas šahistus, ar Iielmeistariem Igoru Kovaļenko, Ņikitu Meškovu un Arturu Neikšānu priekšgalā, padarot abas dienas par plaša mēroga šaha svētkiem. Arī šogad plānots tāds pats vēriens.

Organizatori – Olaines Šaha klubs sadarbībā ar Latvijas Šaha federāciju, Rīgas Šaha federāciju un Olaines Sporta centru – aicina pieteikties gan bērnu turnīram, gan ātrspēlei.

Bērniem A turnīrā varēs piedalīties I un II sporta klases sportisti, B turnīrā – III un IV sporta klase, bet C – iesācēji. Būs astoņas kārtas ar FIDE ātrā šaha reitinga aprēķinu un laika kontroli 10 minūtes partijai plus 5 sekundes par gājienu.

Paredzētas daudz un dažādas balvas, arī medaļas un šaha pulksteņi. Pieteikšanās ir līdz 22.novembrim. Detalizēta informācija nolikumā.

Svētdien pamattūrnīrā paredzēta tāda pat laika kontrole, bet deviņas kārtas. Dalības maksa Olaines novada iedzīvotājiem ir 3 eiro, bet pārējiem – 5.
Balvas paredzētas pirmo sešu vietu ieguvējiem, labākajiem olainiešiem, senioriem, dāmām un jauniešiem. 200 eiro tiks uzvarētājam.

Vairāk – nolikumā.