Nedēļas nogalē gaida Olaines šaha svētki ar balvu fondu 1200 eiro

23.11.2017

Sestdien un svētdien, 25. un 26.novembrī, gan jaunie šahisti, gan profesionāļi aicināti uz Olaines šaha svētkiem, kuru balvu fonds, pateicoties sponsoram "Olainfarm", jau ir sasniedzis 1200 eiro.

Sestdien Olaines sporta namā, Zemgales iela 33a, notiks Olaines atklātais bērnu un jauniešu šaha turnīrs. Piedalīties var skolēni, sākot no iesācējiem, un ne augstāk par II sporta klasi. Visi dalībnieki spēlē vienā turnīrā.

Pieteikšanās pa epastu alberts.cimins@inbox.lv. Pieteikumā jāuzrāda dalībnieka uzvārds, vārds, dzimšanas gads, sporta klase, pilsēta, treneris.
Dalībniekiem, kuriem nav FIDE ID numura iesūtīt lūdzam dzimšanas datus (datums, mēnesis, gads). Dalības maksa Olaines novada šahistiem ir 3 eiro, pārējiem - 5 eiro. Detalizēta informācija nolikumā.

Savukārt svētdien turpat notiks atklātais šaha turnīrs, kurā paredzētās 9 ātrā šaha kārtas ar apdomas laiku 10 minūtes plus 5 sekundes ar FIDE reitinga aprēķinu. Pieteikšanās un dalības maksa tāda pat kā bērnu un jauniešu turnīrā.

Galvenā atšķirības ir vērienīgais balvu fonds. Pateicoties sponsoram, uzņēmumam "Olainfarm", tas palielināts līdz 1200 eiro, jo kuriem uzvarētājam tiks 200. Kopumā paredzēts daudz dažādas naudas balvas.

Vairāk informācijas nolikumā.

Olaines Šaha svētkus organizē Olaines Šaha klubs sadarbībā ar Latvijas Šaha federāciju, Rīgas Šaha federāciju un Olaines Sporta centru.