Sākusies Olaines ātrā šaha turnīru sērija

22.05.2016

Olaines Sporta centrā sestdien sākās Olaines Šaha kluba čempionāts, kas jau otro gadu notiek vairākos posmos. Šogad paredzēti četri posmi plus vēl gada noslēguma turnīrs. Šīs ātrā šaha sacensības ar FIDE reitinga aprēķinu un apdomas laiku 12 minūtes plus 3 sekundes organizēja Olaines sporta centrs, šaha klubs un Rīgas Šaha federācija. Pirmais posms pulcēja 19 šahistus. Pirmās divas vietas ar 6,5 punktiem no 8 ieguva attiecīgi Aivars Laizāns (2181) un Artjoms Bļinovs (1963). Trešais ar 5,5 punktiem palika Rihars Bekasovs (1992), kuram tika arī labākā jaunieša balva. Labākās dāmas titulu ieguva WFM Līga Ungure (1881), bet labākā seniora - Valērijs Zujevs (1829).
Visi dalībnieki, rezultāti un ieņemtās vietas apskatāmas šeit.

Atgādināsim, ka pērn kopvērtējumā uzvarēja mājinieks lielmeistars Normunds Miezis, kurš triumfēja pirmajos trijos posmos un kļuva nenotverams.

Pirmo reizi šogad notika arī bērnu turnīrs, kurš sacentās 15 vietējās šaha skolas audzēkņi. Ar 4,5 punktiem no 5 labākais bija Sebastjans Sevruks. Visi dalībnieki, rezultāti un ieņemtās vietas apskatāmas šeit.