No mūsējiem labākie pagaidām Tokranovs, Jazdanovs, Vingris un Limanovska

10.09.2017
Visvairāk punktus (3,5 no 5) no mūsējiem pagaidām iekrājis Aleksandrs Jazdanovs. Foto - Diāna Matisone

Rumānijas kūrortpilsētā Mamaijā notiekošajā Eiropas čempionātā jauniešiem aizvadītas piecas kārtas no deviņām. No mūsējiem lielāko punktu ražu iekrājuši spēlētāji, no kuriem to varēja arī paredzēt – Dmitrijs Tokranovs, Aleksandrs Jazdanovs, Miķelis Vingris un Elizabete Limanovska.

Šie četri sportisti ir vienīgi, kas izdeviem pārsniegt 50 procentu punktu robežu. Jazdanovs pagaidām iespējis visvairāk – 3,5, un U-14 vecuma grupā viņš atrodas 27.vietā. Pārējiem trijiem no šī kvarteta ir 3 punkti. Limanovsku U-18 meiteņu grupā tas ierindo 16.vietā, Tokranovs (U-18 zēniem) ir 25.pozīcijā, bet jaunais (U-8) Miķelis Vingris pēc zaudējuma piektajā kārtā no 24.vietas noslīdēja uz 33.

Puse no iespējamajiem pieciem punktiem ir Danai Vambutei (40.vieta U-16 grupā), Agnesai Ter-Avetisjanai (46.vieta U-10) un Kristapama Zasam (71.vieta U-12). Pārējie desmit mūsējie pagaidām iekrājuši mazāk.

Visi dalībnieki, rezultātie un ieņemtās vietas apskatāmas šeit.

Svētdien, 10.septembrī, turnīrā ir vienīgā brīvdiena. Vēl jāaizvada četras kārtas, no kurām pēdējā būs ceturtdien, 14.septembrī.

Komentāri:

Lai pievienotu komentāru, pierakstieties ar draugiem.lv, facebook, vai vkontakte.ru kontu.