No mūsējiem labākie pagaidām Tokranovs, Jazdanovs, Vingris un Limanovska

10.09.2017
Visvairāk punktus (3,5 no 5) no mūsējiem pagaidām iekrājis Aleksandrs Jazdanovs. Foto - Diāna Matisone

Rumānijas kūrortpilsētā Mamaijā notiekošajā Eiropas čempionātā jauniešiem aizvadītas piecas kārtas no deviņām. No mūsējiem lielāko punktu ražu iekrājuši spēlētāji, no kuriem to varēja arī paredzēt – Dmitrijs Tokranovs, Aleksandrs Jazdanovs, Miķelis Vingris un Elizabete Limanovska.

Šie četri sportisti ir vienīgi, kas izdeviem pārsniegt 50 procentu punktu robežu. Jazdanovs pagaidām iespējis visvairāk – 3,5, un U-14 vecuma grupā viņš atrodas 27.vietā. Pārējiem trijiem no šī kvarteta ir 3 punkti. Limanovsku U-18 meiteņu grupā tas ierindo 16.vietā, Tokranovs (U-18 zēniem) ir 25.pozīcijā, bet jaunais (U-8) Miķelis Vingris pēc zaudējuma piektajā kārtā no 24.vietas noslīdēja uz 33.

Puse no iespējamajiem pieciem punktiem ir Danai Vambutei (40.vieta U-16 grupā), Agnesai Ter-Avetisjanai (46.vieta U-10) un Kristapama Zasam (71.vieta U-12). Pārējie desmit mūsējie pagaidām iekrājuši mazāk.

Visi dalībnieki, rezultātie un ieņemtās vietas apskatāmas šeit.

Svētdien, 10.septembrī, turnīrā ir vienīgā brīvdiena. Vēl jāaizvada četras kārtas, no kurām pēdējā būs ceturtdien, 14.septembrī.