Salaspils novada čempionātā triumfē Sergejs Kļimakovs

09.09.2017

40 dalībnieku konkurencē sestdien Salaspils kultūras namā "Rīgava" aizvadīts piektais Salaspils novada atklātais čempionāts ātrajā šahā, kurā triumfēja FM Sergejs Kļimakovs (2310). Viņš uzvarēja visās astoņās pārtijās, aiz sevis atstājot Kristapu Kretaini (2223; 6 punkti) un Georgiju Germanovu (1827; 5,5 punkti).

Kļimakovs bija galvenais reitingfavorīts un viņa uzvara turnīrā nebija liels pārsteigums, ko nevarētu teikt par astoņus gadus veco Georgiju Germanovu, kurš ar 15. starta reitingu izcīnīja trešo vietu un savu ātrā šaha reitingu pacēla vēl par 65 punktiem. Germanovs piekāpās tikai nākamajam uzvarētājam Kļimakovam un Jānim Visockim (2078), kurš noslēguma palika ceturtais.

Visi dalībnieki, rezultāti un ieņemtās vietas apskatāmas šeit.

Pērnā gada čempions Uldis Melderis (1950) šoreiz saņēma labākā seniora S50+ balvu, bet Jānis Daudzvārdis kategorijā S65+. Labākā dāma bija Līga Ungure (1855), juniori - Kārlis Mālnieks (1739) un Arturs Krastiņš (1491), salaspilietis - Imants Kārkliņš (2194).

Visus Salaspils čempionāta balvu, no kurām naudā bija 150 eiro, saņēmējus var apskatīt šeit.