Papildināts: Latvijas šahistiem iespēja sevi pārbaudīt risināšanas sacensībās

14.01.2017

Papildināts, precizēts. Latvijas Problēmšaha biedrība un Rīgas Šaha federācija laipni aicina visus izmēģināt sevi šaha uzdevumu risināšanā un pieteikties Starptautiskām Risināšanas sacensībām (ISC), kas notiks vienlaicīgi visās dalībvalstīs un arī Latvijā, Rīgā, 2017.gada 29.janvārī.
 
Organizatori lūdz atbalstīt Latviju un pieteikties sacensībām līdz 22.janvārim, rakstot uz: isc@ecsc2017riga.lv. Latvijas Problēmšaha biedrība izsaka pateicību visiem, kas jau piereģistrējies vai izteica savu interesi par Starptautiskām Risināšanas sacensībām (ISC). Paldies gan šaha treneriem, gan individuāliem šahistiem!
 
Precizējam sacensības norises vietu un laikus: Days Hotel Riga VEF, Brīvības gatve 199C, Rīgā (zāle 6.stāvā); 1. un 2. kategorija sāk risināt 12:00, 3. kategorija sāk 14:30. Esiet uz vietas 15 minūtes agrāk!

Aicinām arī apmeklēt mūsu ISC vietni, kur Jūs var uzzināt vairāk par sacensībām, kategorijām, vietu un laikiem, ka arī redzēt rezultātus pēc 29.01.2017. Visi, kas piereģistrējās sacensībām, saņems visus atjauninājumus arī uz e-pastu.

Šo sacensību rezultāti tiks ņemti vērā Latvijas izlašu formēšanai priekš Eiropas Čempionāta Šaha uzdevumu risināšanā, kas 2017.g. maijā arī notiks Rīgā. Visi entuziasti laipni aicināti izmēģināt sevi šaha uzdevumu risināšanā.

 
Pielikumā pieejama papildu informāciju ar 2016.gada ISC uzdevumiem.


Ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem,
Iļja Ketris, ike@ecsc2017riga.lv
Jūlija Visocka, julia@ecsc2017riga.lv