Noticis pirmais atklātais dzelzceļa nozarē strādājošo čempionāts

04.10.2019

Noslēdzies dzelzceļa nozarē strādājošo darbinieku 10. šaha čempionāts, kurā pirmo reizi varēja piedalīties jebkurš interesents. Tas pulcēja 46 dalībniekus. Kopvērtējumā ar 6 punktiem no 7 iespējamajiem pirmo vietu izcīnīja Vācijas pārstāvis Ēriks Fišers, kurš pašlaik dzīvo Latvijā.

Otrais finišēja VAS "Latvijas Dzelzceļš" Drošības direkcijas darbinieka  Ivara Laizāna mazdēls Maksims Golubovskis (5,5 punkti), bet  trešo starptautiskais meistars Guntars Antoms (5,5).

Visu dalībnieku iegūtās vietas redzamas šeit.

Starp dzelzceļa nozarē strādājošajiem vīriešu konkurencē 1.vietā VAS LDZ Ģenerāldirekcijas pārstāvis Uldis Melderis, 2.vietā Vagonu apskates distances Šķirotavas iecirkņa darbinieks Aleksandrs Lebedevs, bet 3.vietā Arvīds Andrejevs no SIA ""LDZ Ritošā sastāva serviss".

Sieviešu konkurencē uzvarēja Ilze Ķempele no Reģionālā apsaimniekošanas iecirkņa, aiz sevis atstājot Informācijas tehnoloģiju centra darbinieci Solvitu Arcimoviču un Signalizācijas un sakaru distances pensionēto darbinieci Nadeždu Petrovu.

Paldies Latvijas dzelzceļnieku un satiksmes nozares arodbiedrībai par atbalstu turnīra organizēšanā un balvām uzvarētājiem.