SĀKUMS
KALENDĀRS
FEDERĀCIJA
STATISTIKA
REITINGI
GALERIJAS
SPĒLĒTĀJI
PROJEKTI
Eng/Рус
Sākums
>
Spēlētāji
> Sofija Vasiljeva
Sofija Vasiljeva
1931
01.03.2024
Maksimālais reitings:
1931
(2024-03-01)
Minimālais reitings:
1837
(2011-09-01)
Raksti
Statistika
Galerijas
Portreti
Raksti
Skolu olimpiādes finālā tiekas 255 gudrie prāti un jaunās tehnoloģijas
16.05.2019
Ilzei Bērziņai labākais sniegums un 2.vieta Lietuvas čempionātā
26.04.2016
Statistika
2015
2012
2011
2010
2008
2007
2006
8.vieta 2015 Latvijas čempionāts sievietēm
+
1 .vieta WGM Rogule Laura LAT 2321 7,5
2 .vieta WGM Reizniece-Ozola Dana LAT 2248 6,5
3 .vieta WGM Berzina Ilze LAT 2226 6,5
4 .vieta MK Otikova Elina LAT 1961 6
5 .vieta I Djogteva Jekaterina U20 LAT 1846 5,5
6 .vieta MK Limanovska Elizabete U16 LAT 1735 5
7 .vieta MK Golubeva Maria U18 LAT 1738 5
8 .vieta MK Vasiljeva Sofija LAT 1857 5
9 .vieta WFM Ungure Liga S50 LAT 1996 4,5
10 .vieta I Dombrovska Stefanija LAT 1678 4,5
11 .vieta MK Gordievich Larisa U18 LAT 1688 4,5
12 .vieta MK Parhomenko Margarita U16 LAT 1817 4,5
13 .vieta MK Zalcmane Vija S60 LAT 1642 4
14 .vieta MK Zemzare Agnija LAT 2059 4
15 .vieta I Nikolajeva Marija U14 LAT 1531 4
16 .vieta I Litvjakova Darija U16 LAT 1599 3
17 .vieta I Kannina Krista U18 LAT 1425 1
9.vieta 2015 Latvijas čempionāts komandām (Liepāja)
+
1 . Rīgas Tehniskā universitāte (RtgAvg:2487, Captain: Egons Lavendelis) )
1 .vieta IM Kantans Toms 2447 LAT 5,5 no 9 (RTU)
1 .vieta GM Volodin Aleksandr 2484 EST 5 no 6 )
1 .vieta WGM Rogule Laura 2321 LAT 6 no 9 (RTU)
1 .vieta FM Lavendelis Egons 2316 LAT 3,5 no 5 (RTU)
1 .vieta WIM Iwanow Anna 2281 POL 1,5 no 3 )
1 .vieta Kalnins Kristaps 2281 LAT 3 no 3 (RTU)
1 .vieta WIM Skinke Katrina 2241 LAT 2,5 no 5 (RTU)
1 .vieta GM KVEINYS Aloyzas 2486 LTU 1,5 no 3 )
1 .vieta GM SHIROV Alexei 2699 LAT 2 no 2 (RTU)
2 . Termo-Eko/RŠF (RtgAvg:2557, Captain: Sergejs Kļimakovs) )
2 .vieta GM Popov Valerij 2555 RUS 2 no 4 )
2 .vieta GM Kovalev Vladislav 2531 BLR 2,5 no 3 )
2 .vieta GM Stupak Kirill 2567 BLR 1 no 2 )
2 .vieta GM Gleizerov Evgeny 2531 RUS 1 no 2 )
2 .vieta IM Berzinsh Roland 2395 LAT 4,5 no 6 (Termo-Eko/RŠF)
2 .vieta IM Meskovs Nikita 2450 LAT 8,5 no 9 (Termo-Eko/RŠF)
2 .vieta Nikolajev Denis 2341 LAT 2 no 3 (Termo-Eko/RŠF)
2 .vieta Klimakovs Sergejs 2265 LAT 6 no 7 (Termo-Eko/RŠF)
2 .vieta IM Zaiatz Elena 2396 RUS 7,5 no 9 )
3 . Ventspils (RtgAvg:2375, Captain: Jānis Isakovs) )
3 .vieta IM Antoms Guntars 2345 LAT 4 no 7 (Ventspils)
3 .vieta WGM Reizniece-Ozola Dana 2245 LAT 4 no 8 (Ventspils)
3 .vieta FM Saulespurens Valdis 2345 USA 5,5 no 9 )
3 .vieta Shulman Vladlen 2266 LAT 0,5 no 1 (Ventspils)
3 .vieta Schuetze Norman 2281 GER 2 no 2 )
3 .vieta Mustaps Matiss 2267 LAT 7 no 8 (Ventspils)
3 .vieta Zuckovs Aleksejs 2265 LAT 2,5 no 3 (Ventspils)
3 .vieta Isakovs Janis 0 LAT 1 no 3 (Ventspils)
3 .vieta WIM Bashkite Viktoria 2180 EST 0,5 no 1 )
3 .vieta GM Fridman Daniel 2637 GER 2,5 no 3 )
4 . Olaine-F.Circeņa Šaha klubs (RtgAvg:2451, Captain: Ilmārs Krūms) )
4 .vieta GM Miezis Normunds 2496 LAT 5,5 no 9 (Olaine-F.Circeņa Šaha klubs)
4 .vieta GM Sveshnikov Evgeny 2511 LAT 3,5 no 6 (Olaine-F.Circeņa Šaha klubs)
4 .vieta IM Sveshnikov Vladimir 2383 LAT 4 no 9 (Olaine-F.Circeņa Šaha klubs)
4 .vieta Ramma Kaspars 2075 LAT 3,5 no 6 (Olaine-F.Circeņa Šaha klubs)
4 .vieta FM Grasis Janis 2277 LAT 0,5 no 1 (Olaine-F.Circeņa Šaha klubs)
4 .vieta Krums Ilmars 1957 LAT 0,5 no 2 (Olaine-F.Circeņa Šaha klubs)
4 .vieta WGM Berzina Ilze 2226 LAT 5,5 no 9 (Olaine-F.Circeņa Šaha klubs)
4 .vieta GM RAUSIS Igors 2589 CZE 0 no 3 )
5 . Termo-Eko/Juniors (RtgAvg:2268, Captain: Artūrs Mihailovs) )
5 .vieta FM Vovk Ilja 2274 EST 4 no 8 )
5 .vieta Karklins Imants 2218 LAT 1 no 3 (Termo-Eko/Juniors)
5 .vieta Kretainis Kristaps 2289 LAT 3 no 7 (Termo-Eko/Juniors)
5 .vieta Dubrovin Robert 2221 EST 1,5 no 3 )
5 .vieta FM Trifonov Denis 2243 BLR 1 no 3 )
5 .vieta Dzjuba Vsevolod 2259 LAT 7 no 8 (Termo-Eko/Juniors)
5 .vieta Dzalbo Andrejs 2195 LAT 0 no 1 (Termo-Eko/Juniors)
5 .vieta Mihailovs Arturs 1866 LAT 0 1
5 .vieta WFM Chernyak Viktoria 2115 RUS 6,5 no 9 )
5 .vieta SEMJONOVS Ilja 1870 LAT 0 no 1 (Termo-Eko/Juniors)
5 .vieta SEMJONOVS Vsevolods 1859 LAT 0 no 1 (Termo-Eko/Juniors)
6 . Rīgas Šaha skola (RtgAvg:2257, Captain: Arturs Neiksans) )
6 .vieta GM Neiksans Arturs 2573 LAT 6,5 no 9 (Rīgas Šaha skola)
6 .vieta Bernotas Arturs 2272 LAT 4,5 no 9 (Rīgas Šaha skola)
6 .vieta Tokranovs Dmitrijs 2115 LAT 2,5 no 9 (Rīgas Šaha skola)
6 .vieta WGM Erneste Inguna 2168 LAT 0,5 no 2 (Rīgas Šaha skola)
6 .vieta Petrovskis Olegs 2058 LAT 5,5 no 9 (Rīgas Šaha skola)
6 .vieta Golubeva Marija 1696 LAT 2 no 7 (Rīgas Šaha skola)
7 . Rīgas Šaha skola "24/7" )
7 .vieta Stepanov Timofej 2269 LAT 2 no 4 (Rīgas Šaha skola "24/7")
7 .vieta Makovskis Georgijs 2232 LAT 3 no 6 (Rīgas Šaha skola "24/7")
7 .vieta Valeinis Janis 2229 LAT 1 no 4 (Rīgas Šaha skola "24/7")
7 .vieta Bolsakovs Vadims 2134 LAT 4,5 no 8 (Rīgas Šaha skola "24/7")
7 .vieta Kalnins Toms 2091 LAT 1 no 7 (Rīgas Šaha skola "24/7")
7 .vieta Ungurs Edgars 2042 LAT 2 no 7 (Rīgas Šaha skola "24/7")
7 .vieta WFM Ungure Liga 1974 LAT 3,5 no 5 (Rīgas Šaha skola "24/7")
7 .vieta Parhomenko Margarita 1813 LAT 1 no 4 (Rīgas Šaha skola "24/7")
8 . RŠS-Nākotne (RtgAvg:2121, Captain: Aivars Stašāns) )
8 .vieta FM Krustkalns Kristaps 2179 LAT 3 no 9 (RŠS-Nākotne)
8 .vieta Marutkins Olegs 2135 LAT 4 no 9 (RŠS-Nākotne)
8 .vieta Stabulnieks Klavs 1985 LAT 2,5 no 9 (RŠS-Nākotne)
8 .vieta Stasans Aivars 2173 LAT 3,5 no 8 (RŠS-Nākotne)
8 .vieta WFM Vidruska Renate 2134 LAT 2 no 3 (RŠS-Nākotne)
8 .vieta Otikova Elina 1942 LAT 1 no 5 (RŠS-Nākotne)
8 .vieta SINAURIDZE Simons 1836 LAT 0 no 1 (RŠS-Nākotne)
8 .vieta GOLSTA Ramona 1409 LAT 0 no 1 (RŠS-Nākotne)
9 . Liepāja (RtgAvg:2283, Captain: Ivars Bērziņš) )
9 .vieta IM Daskevics Vadims 2441 LAT - no 1
9 .vieta Muhamadejevs Rinats 2350 LAT 2,5 no 9 (Liepāja)
9 .vieta Berzinsh Ivars 2181 LAT 5 no 9 (Liepāja)
9 .vieta Reimanis Ritvars 2227 LAT 0,5 no 2 (Liepāja)
9 .vieta FM Ozolins Aris 2185 LAT 0,5 no 5 (Liepāja)
9 .vieta Smits Marcis 1854 LAT 0,5 no 3 (Liepāja)
9 .vieta Daskevics Vitalijs 2056 LAT 1,5 no 6 (Liepāja)
9 .vieta Markauss Daniels 1899 LAT 0 no 1 (Liepāja)
9 .vieta Vasiljeva Sofija 1857 LAT 3,5 no 8 (Liepāja)
9 .vieta Vainovska Valentina 1838 LAT 1 no 1 (Liepāja)
10 . Venta (RtgAvg:2191, Captain: Aleksandrs Petrovs) )
10 .vieta FM Levchenkov Vitaly 2214 LAT 3 no 8 (Venta)
10 .vieta Laimins Lauris 2230 LAT 1 no 2 (Venta)
10 .vieta Agafonov Yuri 2230 LAT 1,5 no 8 (Venta)
10 .vieta Volodins Igors 2171 LAT 4,5 no 8 (Venta)
10 .vieta Melderis Uldis 2000 LAT 1 no 3 (Venta)
10 .vieta Petrovs Aleksandrs 1773 LAT 0 no 3 (Venta)
10 .vieta WFM Priedite Ingrida 2108 LAT 1,5 no 5 (Venta)
10 .vieta Krauze Anda 1702 LAT 0 no 3 (Venta)
1.vieta 2012 Latvijas čempionāts M-18
+
1 .vieta Vasiljeva Sofija 1 2024 Sakovičs / Rīga 4,5 no 6
2 .vieta Kāne Marta 1 1903 Gertners / Kuldīga 3,0
3 .vieta Matisone Dana 1 1895 Matisone / Rīga 3,0
4 .vieta Dubova Anna 1 1842 Voronova / Rīga 1,5
Rādīt vairāk
chess-results.com
2.vieta 2011 Latvijas čempionāts M-18
+
1 .vieta Otikova, Elina 93 1 2019 6 no 8
2 .vieta Vasiljeva, Sofija 94 1 2024 6
3 .vieta Kane, Marta 94 1 1903 4
4 .vieta Gravite, Julija 93 1 1836 3
5 .vieta Hohljuka, Arina 93 1 1905 0
Rādīt vairāk
chessds.lv
1.vieta 2010 Latvijas čempionāts M-16
+
1 .vieta VASILJEVA, Sofija 1994 1 2023 I.SAKOVICHS/RIGA 3 no 4
2 .vieta MATISONE, Dana 1995 1 1920 D. MATISONE/RIGA 2,5
3 .vieta GRININA, Inga 1994 1 1786 G. GERTNERS/KULDIGA 2 )
4 .vieta KANE, Marta 1994 1 1844 G. GERTNERS/KULDIGA 1,5
5 .vieta DUBOVA, Anna 1995 1 1843 T. VORONOVA/RIGA 1
Rādīt vairāk
chessds.lv
67.vieta 2012 Pasaules čempionāts jauniešiem (M-18)
+
41 .vieta Horobrijs Daniils 1580 6,5 no 11 (Z-8)
51 .vieta Bernotas Arturs 2261 6 no 11 (Z-18)
59 .vieta Nikolajeva Marija 5,5 no 11 (M-10)
63 .vieta Petrovskis Olegs 1946 6 no 11 (Z-14)
65 .vieta Babska Jelizaveta 5 no 11 } (M-8 )
67 .vieta Vasiljeva Sofija 1873 4 no 11 (M-18)
74 .vieta Antonivs Vladislavs 6 no 11 (Z-10)
75 .vieta Orlina Laura 1618 4,5 no 11 (M-16)
79 .vieta Vambute Dana 5 no 11 (M-10)
88 .vieta Ziljaeva Veronika 1615 4,5 no 11 (M-14)
96 .vieta Morozli Grigorijs 1646 5,5 no 11 (Z-10)
97 .vieta Batashevs Arsens 1829 5,5 no 11 (Z-12)
99 .vieta Marutkins Olegs 2095 4,5 no 11 (Z-16)
101 .vieta Jablonskaja Anastasija 4,5 no 11 (M-12)
103 .vieta Zuj-Zaikovskis Nikita 1744 5,5 no 11 (Z-12)
122 .vieta Jazdanovs Aleksandrs 5 no 11 (Z-10)
Rādīt vairāk
chess-results.com
31.vieta 2008 Pasaules čempionāts jauniešiem (M-14)
+
15 .vieta Skinke Katrina 2186 6 no 11 (M-18)
19 .vieta Meskovs Nikita 2247 6,5 no 11 (Z-14)
31 .vieta Vasiljeva Sofija 1842 6 no 11 (M-14)
36 .vieta Polyakov Fedor 6 no 11 (Z-08)
39 .vieta Kantans Toms 2146 5,5 no 11 (Z-14)
40 .vieta Golubeva Marija 5 no 11 (M-10)
42 .vieta Hohluka Arina 1648 5 no 11 (M-16)
54 .vieta Veits Janis 1809 4,5 no 11 (Z-16)
67 .vieta Djogteva Jekaterina 3,5 no 11 (M-12)
72 .vieta Turko Arsenijs 4 no 11 } (Z-08 )
86 .vieta Makukins Maksims 3 no 11 (Z-10)
92 .vieta Makukins Romans 2,5 no 11 } (Z-12 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
69.vieta 2007 Pasaules čempionāts jauniešiem (M-14)
+
8 .vieta Skinke Katrina 2166 7,5 no 11 (M-16)
9 .vieta Samolins Vitalijs 2428 7,5 no 11 (Z-18)
40 .vieta Kalnina Madara 2004 5,5 no 11 (M-18)
42 .vieta Meskovs Nikita 2085 6,5 no 11 (Z-14)
57 .vieta Kurbanova Dinara 4,5 no 11 (M-18)
61 .vieta Reimanis Ritvars 2147 5,5 no 11 (Z-16)
67 .vieta Kurbanova Dagmara 5 no 11 (M-10)
67 .vieta Eglite Paula 3,5 no 11 } (M-8 )
69 .vieta Vasiljeva Sofija 5 no 11 (M-14)
78 .vieta Kantans Toms 2015 5,5 no 11 (Z-14)
86 .vieta Serdjuks Makss 5,5 no 11 (Z-10)
86 .vieta Matisone Dana 5 no 11 (M-12)
95 .vieta Sirokov Jevgenijs 4 no 11 (Z-8)
105 .vieta Marutkins Olegs 5 no 11 (Z-12)
109 .vieta Dubova Anna 3,5 no 11 (M-12)
118 .vieta Bernotas Arturs 4,5 no 11 (Z-12)
123 .vieta Kurbanovs Arturs 1,5 no 11 } (Z-16 )
141 .vieta Serdjuks Julians 4 no 11 } (Z-12 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
41.vieta 2006 Pasaules čempionāts jauniešiem (M-12)
+
5 .vieta Skinke Katrina 2117 7 no 11 (M-16)
7 .vieta WGM Rogule Laura 2337 7 no 11 (M-18)
31 .vieta Mustaps Matiss 2199 5,5 no 11 (Z-16)
33 .vieta Somova Nadezda 1900 5 no 11 (M-16)
41 .vieta Vasiljeva Sofija 5 no 11 (M-12)
43 .vieta Kantans Toms 1897 5,5 no 11 (Z-12)
78 .vieta Cernogorovs Aleksandrs 3,5 no 11 } (Z-14 )
Rādīt vairāk
chess-results.com
Galerijas
Jauniešu čempionāta meiteņu turnīru laureātu apbalvošana. Foto – Diāna Matisone
16.03.2019
Portreti
Dzimšanas diena
Aleksejs Tihijs
(šodien 23)
●
Aleksandrs Karasevics
(šodien 15)
●
Vsevolods Semjonovs
(1 diena līdz 24)
Guntars Mierins
(1 diena līdz 23)
Ricards Zarinsh
(2 dienas līdz 24)
Natalia Eremina
(4 dienas līdz 57)
Zinaida Osobskaja
(4 dienas līdz 72)
Egils Vikanis
(4 dienas līdz 69)
Martins Zageris
(6 dienas līdz 35)
Bruno Frolovs
(6 dienas līdz 11)
Romans Sinjavins
(6 dienas līdz 24)
Dmitrijs Pogrebnojs
(7 dienas līdz 45)
Elmārs Berķis
(7 dienas līdz 68)
Aleksandrs Teitelbaums
(8 dienas līdz 37)
Petr Shvab
(8 dienas līdz 16)
Andrejs Pidgora
(9 dienas līdz 18)
Jurijs Mihailovs
(9 dienas līdz 35)
Romans Tolmacevs
(9 dienas līdz 13)
Jekaterina Panzhina
(9 dienas līdz 34)
Igors Parhomenko
(9 dienas līdz 15)
Mihail Gutmans
(10 dienas līdz 36)
Janis Lelis
(10 dienas līdz 77)
Davids Savruckis
(10 dienas līdz 23)
Rādīt vairāk
Kalendārs
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, I posms
17.03.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, III posms
19.03.2024
Šaha Ceturtdiena 2024, X posms
21.03.2024
Latgales Jauniešu šaha līgas VI sezona, 3.posms
22.03.2024
Latvijas 2024.gada vīriešu čempionāta Latgales reģionālā atlase
23.03.2024 - 24.03.2024
Cerību kausa 2024 pusfināls
23.03.2024 - 24.03.2024
ICCF lielmeistara Maigoņa Avotiņa piemiņas turnīrs 2024
23.03.2024
Saulkrastu 2024. gada čempionāts, veltīts Latvijas meistaram Jānim Kļaviņam
23.03.2024
Dobeles novada 2024.gada atklātais čempionāts šahā
23.03.2024
2. Latvijas čempionāts šahā cīkstoņiem
24.03.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta pusfināls
28.03.2024 - 01.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne-2024", 3.posms
30.03.2024
Cerību kausa 2024 fināls
06.04.2024 - 07.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, I posms
06.04.2024
Spēlē dāmas 2024 Olainē
06.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, II posms
07.04.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 2. posms
07.04.2024
Lielmeistara Jāņa Klovāna 13. piemiņas kauss
09.04.2024
Latvijas 2024. gada senioru čempionāts
13.04.2024 - 14.04.2024
"Dice Chess Lazy Queen"
13.04.2024
Pirmas atklātais CHESSTON rapida turnīrs "Šahatons 2024"
13.04.2024
Alekseja Širova 7.kausa izcīņa
17.04.2024 - 19.04.2024
LSSO Latgales reģiona fināls Rēzeknē
19.04.2024
Lielmeistara Jevgēņija Svešņikova piemiņas turnīrs 2024
20.04.2024 - 21.04.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, II posms
20.04.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IV posms
23.04.2024
Albānija: Pasaules čempionāts rapidā un blicā kadetiem (U-8–U-12) 2024
26.04.2024 - 28.04.2024
Latvijas 2024. gada amatieru čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada sieviešu čempionāts
27.04.2024 - 04.05.2024
Latvijas 2024. gada vīriešu čempionāta fināls
27.04.2024 - 04.05.2024
Šaha pavasaris Ķekavas novadā 2024, III posms
27.04.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 4.posms
27.04.2024
Tukuma novada atklātais čempionāts 2024, III posms
05.05.2024
Olaines Šaha pavasaris bērniem 2024
11.05.2024
Rēzeknes atklātais senioru čempionāts 2024
12.05.2024
Olaines Šaha pavasaris 2024
12.05.2024
Latvijas 2024. gada Skolu šaha olimpiādes fināls
15.05.2024
Jauno šahistu festivāls "Jēkabpils pavasaris 2024"
18.05.2024 - 19.05.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāta 1. posms
18.05.2024 - 19.05.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, V posms
21.05.2024
Spring 960 Fisher chess rapid
25.05.2024
Rīgas Šaha Open 2024
31.05.2024 - 05.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 5.posms
01.06.2024
Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2024
08.06.2024
Trenera Fēliksa Circeņa piemiņai 2024
08.06.2024
Skolotāja Ulda Deisona 6. piemiņas turnīrs (ar ielūgumiem)
09.06.2024
Nacionālo bruņoto spēku čempionāts 2024
13.06.2024
3. starptautiskais šaha festivāls "Cēsis"
15.06.2024 - 21.06.2024
Tempo turnīrs "Rēzekne 2024", 6.posms
15.06.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VI posms
18.06.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts blicā Mežezerā
30.06.2024 - 30.06.2024
Latvijas 2024. gada junioru (U-20) čempionāts
01.07.2024 - 07.07.2024
Dobeles šaha vasara 2024
13.07.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VII posms
23.07.2024
Latvijas 2024. gada atklātais čempionāts rapidā
27.07.2024 - 28.07.2024
Pasaules čempionāts šaha problēmu risināšanā Jūrmalā
27.07.2024 - 03.08.2024
Rīgas 2024. gada atklātais čempionāts ātrajā šahā
04.08.2024
13. starptautiskais šaha festivāls "RTU Open"
05.08.2024 - 11.08.2024
Rīgas 2024.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā
17.08.2024 - 18.08.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, VIII posms
20.08.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, III posms
07.09.2024
Kultūras sezonas atklāšanas festivāls Dobelē 2024
07.09.2024
XII Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts
15.09.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, IX posms
17.09.2024
Rīgas kauss 2024
20.09.2024 - 25.09.2024
13. Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā
28.09.2024 - 29.09.2024
Mildas Laubertes piemiņai veltītais 8. starptautiskais šaha turnīrs
29.09.2024
Āboldienas šaha turnīrs 2024
05.10.2024
Olaines novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2024, IV posms
12.10.2024
Garkalnes atklātais čempionāts, 3. posms
13.10.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, X posms
22.10.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts blicā
01.11.2024
Latvijas 2024. gada jauniešu čempionāts rapidā
02.11.2024
Ikara Šaha turnīrs 2024
09.11.2024
Starptautiskais šaha turnīrs "Latvijai 106"
14.11.2024 - 18.11.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XI posms
19.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024 bērniem
23.11.2024
Olaines Šaha rudens 2024
24.11.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts rapidā
07.12.2024
Latvijas 2024. gada komandu čempionāts blicā
08.12.2024
"Riga Christmas Chess Festival 2024"
09.12.2024 - 15.12.2024
Rīgas Šaha kluba blics 2024 ar reitingu līdz 2000, XII posms
17.12.2024
Rādīt vairāk
Lasītākie raksti
Sākušās jauniešu šaha kaislības
Mūžībā devies FIDE meistars Vitālijs Ļevčenkovs
165 zēni bezkompromisa cīņās noskaidrojuši finālistus
Stājas spēkā jauni sporta klašu un titulu iegūšanas noteikumi
Latvijas Šaha federācijas darbības pārskats par 2023.gadu
Populārākās birkas
Latvijas čempionāts
,
Latvijas čempionāts jauniešiem
,
reitings
,
Kurzemes atlase
,
Vidzemes atlase
,
Pullman
,
RŠF
,
Garkalne
,
Zemgales atlase
,
Olaine