Āris Ozoliņš kļuvis par jauno Liepājas basketbola kluba prezidentu

20.12.2018

Par jauno basketbola komandas "Liepāja" prezidentu kļuvis Latvijas Šaha federācijas vadītājs Āris Ozoliņš, informē klubs. Jaunais Liepājas basketbola klubs tika dibināts vasarā un par tā pirmo prezidentu kļuva pašreizējais Liepājas mērs Jānis Vilnītis, ziņo aģentūra LETA.

"Šajā aizvadītajā periodā kopš kluba darbības uzsākšanas ir paveikts gana daudz – ir nosprausti mērķi, ir izveidots spēcīgs, centīgu treneru kolektīvs un kluba tēls. Klubu dibinot, Vilnītis kā viens no "Liepājas basketbola" ideju balstiem balsojumā tika ievēlēts par tā prezidentu, bet, nonākot pilsētas mēra amatā, daudzie pienākumi un lielā atbildība Liepājas domē neļauj apvienot šos abus amatus," teikts kluba paziņojumā.

Šī iemesla dēļ pirmdien notika jauna kluba prezidenta vēlēšanas, kur vienbalsīgi tika ievēlēts Ozoliņš.

"Ozoliņš ar savu lielo pieredzi gan uzņēmējdarbībā, gan profesionāla basketbola kluba vadīšanā noteikti ir viens no labākajiem sava aroda pratējiem, jo ne velti nu jau tālajā 1997.gadā Liepājas "Baltika", bija pirmais un līdz šim vienīgais šīs pilsētas klubs, kas spēlējis Latvijas čempionāta finālā. Lai arī zaudējums "bročiem" sērijā ar 0-4, tā liepājnieku sirdīs ir palikusi kā viena no visspilgtāk atmiņā paliekošajām cīņām," pauda klubs.

"Liepāja" šobrīd "OlyBet" Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā guvusi trīs uzvaras 13 spēlēs, kas kopvērtējumā ļauj atrasties vien 13.vietā 15 komandu konkurencē.