Mača ar Igauniju programmu papildina vilinošs ātrspēles turnīrs

29.06.2018
Valkas Kultūras nams. Foto no valka.lv.

Pēc mača 100 pret 100 Latvija - Igaunija, kas Valkā sāksies 18.augustā pulksten 13, paredzēts arī ātrspēles turnīrs ar balvu fondu 1000 eiro. Šis turnīrs būs kā papildus stimuls šahistiem sestdien, 18.augustā, doties uz Valkas Kultūras namu (E. Dārziņa ielā 8) un censties uzvarēt Igaunijas izlasi.

Blicā paredzētas 10 kārtas ar apdomas laiku 3 minūtes partijai plus 2 sekundes par gājienu. Sākums pulksten 16, un sacensības varētu ilgt līdz pulksten 20. Iepriekšēja pieteikšanās ir līdz 15.augustam. Dalības maksas – nav! Priekšroka tiks dota mača Latvija - Igaunija dalībniekiem.

Kopumā paredzētas vairāk nekā 20 dažādas balvas. Tiks apbalvoti ne tikai pirmo vietu īpašnieki, bet arī labākie seniori, jaunieši, sievietes un reitingu kategoriju spēlētāji. Pirmās vietas ieguvējs saņems 150 eiro.

Detalizēta informācija nolikumā.

Latvijas Šaha federācija atgādina, ka visi, kas ir ieinteresēti piedalīties mačā ar Lietuvu (Liepāja, 4.augusts) un Igauniju, līdz 18.jūlijam tiek aicināti sūtīt e-pastu Albertam Cimiņam alberts.cimins@inbox.lv. Priekšroka tiks dota spēlētājiem ar FIDE ātrā šaha reitingu virs 1700 vīriešiem un jauniešiem, un ne zemāk kā 1600 sievietēm.