Rīgas Šaha skolā notiks GM Grigora Grigorova šaha lekcija

08.11.2017

Ceturtdien, 16.novembrī, no pulksten 17 līdz 18.30 Rīgas Šaha skolā notiks bulgāru lielmeistara Grigora Grigorova šaha lekcija angļu valodā. Dalība lekcijā būs bez maksas un tā ir paredzēta šahistiem ar pirmo sporta klasi vai stiprākiem, informē Rīgas Šaha skola.

Jāpiesakās ir līdz šīs nedēļas beigām pie lielmeistara Artūra Neikšāna, rakstot uz arturs.neiksans@gmail.com. Priekšroku dodama jauniešiem, taču neatraidīs arī kādu pieaugušo.

Lekcijas tēma "Telpas pārsvars" ("Space advantage"). Viens no jautājumiem – "Vai Jūs zinājāt, ka ir lietderīgi nomainīt smagās figūras, kad Jums ir telpas pārsvars?" ("Did you know it was okay to exchange major pieces when you have the space advantage?"). Vēl lekcijā tiks ietvertas šādas lietas: profilaktika, plānošana, manevri, nomaiņas utt. (prophylactic thinking, building a plan, maneuvers, exchanges, etc.).

Papildus informācija par lekciju un tās vadītāju (angļu valodā):

About the lecturer:

GM Grigor Grigorov, founder of Modern Chess, Grandmaster and trainer of many champions in Turkey. Grigor's philosophy is to focus on structures and structural approaches when it comes to teaching.

Every participant in the lecture will receive a gift from Modern chess