Zemgales reģionālā atlase notiks 25. un 26.martā

02.02.2017
no jip.jelgava.lv

Latvijas vīriešu čempionāta Zemgales reģionālās atlases turnīrs notiks sestdien un svētdien, 25. un 26.martā Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā, Meiju ceļā 9. Šajās divās dienās tiks izspēlētas septiņas kārtas ar apdomas laiku 50 minūtes plus 10 sekundes par gājienu.

Sacensībās var piedalīties Latvijas federāciju pārstāvoši šahisti, kam ir ne zemāka par 2.sporta klasi, informē organizatori – Latvijas Šaha federācija sadarbībā ar Jelgavas šaha klubu.

Zemgales reģionālajā atlasē nevar piedalīties šahisti, kuri turnīra sākuma dienā jau izcīnījuši tiesības piedalīties Latvijas 2017. gada čempionāta finālā, vai kas Latvijas čempionāta ceturtdaļfinālā ieguvuši tiesības spēlēt čempionāta pusfinālā.

Obligāta iepriekšējā pieteikšanās līdz 23. martam pa e-pastu: dagiskarlis@gmail.com vai pa tālruni 28393489. Pieteikumā jānorāda vārds, uzvārds, nacionālais reitings.

Dalībniekiem jāņem vērā, ka organizatori līdz 23.marta pulksten 23.59 ir tiesīgi atcelt turnīru, ja nebūs pieteikušies vismaz 12 dalībnieki. Šādā gadījumā informācija par turnīra atcelšanu tiek publicēta Latvijas Šaha federācijas mājas lapā kā arī iespēju robežās tiek paziņota personām, kas līdz tam brīdim pieteikušās turnīram.

Sacensību nolikums apskatāms šeit.