Piedalies konkursā un laimē jauno šaha grāmatu "Māksla uzvarēt"

13.04.2019

Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) kopā Latvijas Šaha federāciju līdz 23. aprīlim rīko interneta konkursu, kurā iespējams balvā iegūt lielmeistara Zigurda Lankas šaha grāmatu "Māksla uzvarēt". Konkursā iespējams piedalīties pavisam vienkārši.

Lai piedalītos, dodies uz sociālā tīkla Facebook LSFP lapu, kurā atradīsi ziņu par konkursu (posts). Viss, kas jāizdara – (1) ierakstā par konkursu komentāros jāatzīmē divi vai vairāk draugi, kurus gribētu izaicināt uz šaha spēli, un (2) jānospiež LIKE /Patīk LSFP Facebook lapai.
23.aprīlī LSFP izlozēs piecus veiksminiekus, kuri balvā saņems grāmatu "Māksla uzvarēt".

Grāmatā "Māksla uzvarēt" ar apakšvirsrakstu "Jauna uzbrukuma koncepcija" pēc Z. Lankas unikālās pieredzes atraktīvā veidā māca pareizi novērtēt situācijas šaha spēlē: ieraudzīt "ēzeļausis", doties "kofera uzbrukumā" un vēl daudz tēlainu apzīmējumu, caur kuriem autors apraksta šaha teoriju.

Grāmatas autors Z. Lanka ir šaha lielmeistars kopš 1992. gada un Latvijas čempions 1993.gadā. Ilggadējs dažādu valstu un dažādas kvalifikācijas šahistu treneris – starp viņa audzēkņiem ir pasaulslaveni lielmeistari.

Grāmata "Māksla uzvarēt" ir trešā grāmata LSFP sporta metodiskās literatūras sērijā, tā tapusi LSFP sadarbojoties ar Latvijas Šaha federāciju.