Jaunie šahisti Latvijas čempionātam aicināti pieteikties līdz 9.martam

08.03.2018

Jau 12.martā Rīgas Šaha skolā sāksies Latvijas čempionātu fināli zēniem un meitenēm. Tādēļ Rīgas Šaha skola atgādina un vēlreiz aicina visus dalībniekus, kas plāno tajos piedalīties, apstiprināt to līdz 9.martam ieskaitot. Sevišķi šis aicinājums attiecas uz zēniem.

Savs apstiprinājums jāsūta uz e-pastu sahaskola@riga.lv. Šobrīd zēniem chess-results.com ir ievadīti tie desmit spēlētāji katrā vecuma grupā, kuri ir ieguvuši tiesības piedalīties finālā, tomēr tas viņus neatbrīvo no pienākuma pieteikties turnīram. Ja noteiktajā termiņā pieteikums netiks saņemts, tad brīvā vieta tiks piedāvāta nākamajam dalībniekam pēc pusfināla rezultātiem.

Atgādināsim, ka jau janvārī tika aizvadīts Latvijas čempionāts U-8 grupā zēniem, kurā par čempionu kļuva Arsēnijs Derbeņevs. Pārējie fināli notiks skolēnu pavasara brīvdienās no 12. līdz 16.martam. Šajos turnīros ne tikai tiks noskaidroti Latvijas čempionātu laureāti, bet arī dalītas ceļazīmes uz pasaules un Eiropas čempionātiem. Kā zināms, kontinenta meistarsacīkstes šogad notiks augustā Rīgā.