Var pieteikties 15. Starptautiskām risināšanas sacensībām

06.01.2019

Svētdien, 27.janvārī, visā pasaulē vienlaicīgi notiks 15. Starptautiskās Risināšanas sacensības (15th International Solving Contest – ISC), ko organizē Pasaules Šaha kompozīcijas federācija (WFCC). Latvijas Problēmšaha biedrība jau trešo gadu organizē ISC arī Latvijā.

Sacensības ir iedalītas šādās kategorijās:
● 1. kategorija (sarežģītie uzdevumi!), kurā varēs iegūt reitinga punktus: divas kārtas, katrā no kurām būs divvilcis (#2), trīsvilcis (#3), daudzvilcis (#n), etīde, palīgmats (h#), un pašmats (s#). Šajā kategorijā piedalīties var jebkurš, bet domātā risinātājiem ar pieredzi.
● 2. kategorija, ar vienkāršākiem uzdevumiem: divas kārtas, katrā no kurām būs divi #2, pa vienam #3, #n, etīde, un vienā no kārtām būs viens h#, un otrā viens s#. Kategorija ir risinātājiem ar reitingu mazāku par 1700, vai bez reitinga.
● 3. kategorija ir junioru kategorija, dzimušajiem pēc 31.12.2005: vienā kārta ar sešām ortodoksālajiem uzdevumiem, piemēram, četri #2, viens #3 un etīde.

Sacensību formāts:
1. un 2. kategorijai sacensību sākums ir pulksten 12.00; divas kārtas 2 stundas katra; 30 minūtes starpbrīdis pēc 1.kārtas.
3. kategorijai sākums ir 14.30; viena kārta 2 stundas.
Sacensības beidzas pulksten 16.30. Vietējie rezultāti tiks paziņoti ap pulksten 17 pēc kafijas pauzes.

Starptautiskie rezultāti tiks paziņoti pēc mēneša. Starptautiskie tiesnieši: Aksels Steinbrinks (Vācija), Luks Palmans (Beļģija).
Vietējais sacensību direktors: Antons Gajevskis

Visi šahisti laipni aicināti izmēģināt sevi šaha uzdevumu risināšanā!
Lūdzam pieteikties sacensībām līdz 16.01.2019, rakstot organizatorei, Jūlijai Visockai uz: julia.vysotska@gmail.com.

Sacensības notiks Rīgā, "Monika Centrum Hotels", Elizabetes iela 21, konferenču zāle "Glory".

Dalības maksa: 15 eiro.

Esat laipni gaidīti!

Jūlija Visocka, Latvijas Problēmšaha biedrība  
Latvijas pārstāve Pasaules šaha kompozīcijas federācijā (WFCC)