Jau sesto reizi aizvadīts Salaspils novada atklātais čempionāts

09.09.2018

Salaspils kultūras namā "Rīgava" aizvadīts jau sestais Salaspils novada atklātais čempionāts ātrajā šahā, kas pulcēja 30 dalībniekus, galvenokārt no galvaspilsētas un tās apkārtnes pilsētām. Tika izspēlētas astoņas kārtas ar apdomas laiku 10 minūtes plus 5 sekundes par gājienu.

Nespēlējot pērnā gada čempionam FM Sergejam Kļimakovam, kurš piedalās Latvijas komandu čempionātā, par uzvarētāju ar 6,5 punktiem kļuva ogrēnietis Jānis Daudzvārdis (2081), kurš turnīru aizvadīja bez zaudējumiem. Otro vietu ar tikapt punktiem ieņēma rīdzinieks Klāvs Stabulnieks (2137), kurš savstarpējā partijā Daudzvārdim zaudēja, bet trešais ar 6 punktiem palika salaspilietis Imants Kārkliņš (2137).

Visi dalībnieki, rezultāti un ieņemtās vietas apskatāmas šeit.

Turnīrā, kuru organizēja Salaspils novada dome sadarbībā ar Latvijas un Rīgas Šaha federācijām, kopumā tika pasniegtas 14 balvas. To saņēmēju sarakstas apskatāms šeit.