Eiropas čempionāts jauniešiem Ilja Semjonovs Nikita Kuznecovs Aleksandrs Jazdanovs Maksims Golubovskis Klavs Stabulnieks Elizabete Limanovska Rihards Bekasovs Arsens Batashevs Fedor Polyakov Aleksandrs Brikers Pjotrs Kolasa Grigorijs Morozli Alberts Grivnieks Artis Alainis Daniils Horobrijs Madara Golsta Nikita Zuj-Zaikovskis Vladislavs Antonivs Mikelis-Emils Mikelsons Arturs Aizstrauts Atis Fridensteins-Bridins Jevgenijs Springis Jaroslavs Petrovs Mikelis Vingris Emils Janis Mierins Ramona Golsta Agnesa Stepania Ter-Avetisjana Kristaps Zass Artjoms Tolmacevs Kristaps Reinis Strods Arina Petrovska Arsenijs Savicevs Jevgenijs Filipovs Anna Kazmerika Maksims Aminovs Roberts Sevastjanovs Artjoms Vissarionovs Daniels Janovskis Marats Francs Georgijs Germanovs Artjoms Burenkovs Ivans Mjatezs Andrejs Freibergs Emils Tabors Marija Kuznecova Pavels Sokolovskis Dmitrijs Stanislavskis Marija Spirkova Rafaels Spiridovskis Deniss Daleckis Henriks Dundurs Alisa Tiselskaja Reinis Valdats Vadims Aleidzans Aleksandrs Karasevics Dmitrijs Jonins Anna Krista Kipluka Sofija Sergejeva Markuss Berzinsh Zoran Kriek Arseniy Derbenev Jekaterina Smirnova Katrina Telma Ivanova Melanija Luize Jansone Jekaterina Hlopkova Emili Lele Aleksandrs Krasilnikovs Dmitrijs Pogorelovs Daniils Harlamovs Andrejs Feldmanis Markuss Apenitis Naomi Maklakova Ostins Pavlovs Rinalds Aprups Evelina Tokranova Ilja Kuprijans Testelecs Sarlote Ikstena Romans Tolmacevs Marija Krasilnikova Ieva Valeine Nellija Jekabsone Matvejs Savkovs Filips Freibergs Maksims Otrohovs

Eiropas čempionātā trīs Latvijas šahistes iekļūst labāko divdesmitniekā

29.08.2018

Latvijas jaunās šahistes Marija Kuzņecova, Ramona Golsta un Elizabete Limanovska Rīgā notikušajā Eiropas čempionātā jauniešiem iekļuvušas labāko divdesmitniekā savās vecuma grupās, ziņo aģentūra LETA.

Raksti

Noskaidroti vēl 10 ceļazīmju ieguvēji uz Latvijas čempionāta finālu

05.08.2020

Ziemassvētku turnīrā Daugavpilī uzvar Dmitrijs Tokranovs

27.12.2019

Starptautiskajā turnīrā Mālpilī labākais Matīss Mustaps

22.12.2019

Pasaules čempionātā jauniešiem Madarai Golstai 27.vieta

12.10.2019

Latvijas jaunieši uzsākuši cīņas tālajā Mumbajā

02.10.2019

Salaspils novada čempionātā atkal uzvarētāju maiņa

09.09.2019

Mieriņš un Savičevs dala pirmo vietu starptautiskajās "Rīgas brīvdienās"

24.07.2019

Komandu čempionātā "Šaha lietus" dominē Tatjanas Voronovas audzēkņi

20.05.2019

Rīgā uzvar Smorodinskis, Liepājā – "Kurzemnieki"

17.03.2019

Kovaļenko kāpj pasaules rangā, Meškovs – otrais Latvijā

03.01.2019

Kuldīgā labākie Stabulnieks, Limanovska un "Vertikāle/Rīgas ŠS"

16.09.2018

Eiropas čempionātā trīs Latvijas šahistes iekļūst labāko divdesmitniekā

29.08.2018

Noskaidro Latvijas Skolu šaha olimpiādes pirmos 18 uzvarētājus

17.05.2018

Kovaļenko pakāpjas blicā, Latvijai atkal U-8 grupas šahisti

04.05.2018

Pēdējā atlase čempionātam noslēdzas ar Kretaiņa uzvaru

02.04.2018

Liepājā aizvadīts jau septītais "Baltic Youth Open"

30.06.2017

Kļimakovam tikai uzvaras Grandberga un Vilerta piemiņas turnīrā

26.12.2016

Noslēgušās Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes

28.10.2016

Pirmajā līgā uzvar "Vertikale-Riga Chess school"

05.09.2016

Prāgā labākie no mūsējiem – Limanovska, Tokranovs un Jazdanovs

28.08.2016

Aizvadīts sestais starptautiskais šaha turnīrs "Baltic Open"

30.06.2016
Statistika