Ar varenu finišu Vītoliņa memoriālā uzvar V. Svešņikovs

19.06.2016

Alvja Vītoliņa piemiņas turnīrā sestdien Carnikavā pēc piektās kārtas ieguvis tikai 3 punktus starptautiskais meistars un galvenais favorīts Vladimirs Svešņikovs (2430) izcīnīja astoņas uzvaras pēc kārtas un 47 dalībnieku konkurencē spēja ieņemt pirmo vietu. Tikpat (11) punkti arī otrās vietas ieguvējam Jurijam Agafonovam (2261). Trešais ar 10 punktiem palika IM Gundars Antoms (2250).

Visi turnīra dalībnieki, rezultāti un ieņemtās vietas apskatāmas šeit.

Dāmu balvas vietu secībā saņēma WFM Renāte Vidruska (2121), Elizabete Limanovska (1775) un Stefānija Dombrovska (1665). Senioriem labākais trijnieks ir šāds: Vladimirs Fedorovičs (1944), Mintautas Zaklauskis (1791) un Mihails Bogorads (2051). Savukārt jauniešiem labākie bija Rihards Bekasovs (1888), Maksims Golubovskis (1741) un Vladislavs Antonīvs (1886).

U-14 vecuma grupas šahists Bekasovs ar 8,5 kopvērtējumā ierindojās augstajā ceturtajā vietā, turnīra gaitā apspēlējot nākamo uzvarētāju Svešņikovu.

Jaatzīmē arī memoriāla jaunākais dalībnieks, astoņus gadus vecais Georgijs Germanovs (1495), kurš ar iegūtajiem 7,5 punktiem ieņēma 12.vietu, savu FIDE blica reitingu paceļot uzreiz par 99,6 puntiem.