Šahisti aicināti savlaicīgi pieteikties "Liepājas rokādei" un mačam ar Lietuvu

14.03.2018

Festivāls "Liepājas rokāde", kas šogad tiks rīkots jau 25. reizi, augustā notiks vienlaikus ar tradicionālo pludmales festivālu "Summer Sound". Tādēļ šahisti aicināti savlaicīgi pieteikt savu dalību jubilejas "Liepājas rokādē" un mačā 100 pret 100 ar Lietuvu.

"Liepājas rokāde", kas notiks no 2. līdz 5.augustam Liepājas Olimpiskajā centrā, šogad būs īpašs pasākums ne tikai tādēļ, ka festivālam apritēs ceturtdaļgadsimts, bet arī ar maču Latvija – Lietuva pie 100 galdiņiem sestdien, 4.augustā. Tādēļ gaidāms kupls dalībnieku skaits gan no mūsu valsts, gan ārzemēm.

Taču šogad pirmo reizi vērienīgā pludmales pasākuma "Summer Sound" organizatori savu festivālu rīkos augusta pirmās nedēļas nogalē, kas sakrīt ar tradicionālo "Liepājas rokādes" laiku.

Paredzot problēmas rezervēt nakšņošanu Liepājā pēdējā brīdī, šaha festivāla organizatori aicina interesentus pieteikties savlaicīgi, jo par 8 eiro vienam cilvēkam par nakti vēl var palikt Jūrniecības koledžas dienesta viesnīcā, bet par speciālu cenu pieejama arī viesnīca "Amrita".

E-pasts rezervācijai (norādot arī vēlmi piedalīties mačā) alberts.cimins@inbox.lv. Festivāla nolikums.