"Termo Eko" kausa izcīņai var pieteikties vēl līdz 9.februārim

01.02.2018

Tradicionālās un starptautiskās "Termo Eko" kausa izcīņas organizatori informē, ka līdz 9.februārim pagarināts šahistu pieteikšanās termiņš. Kā zināms, turnīrs no 14. līdz 18.februārim pirmo reizi notiks Jūrmalā un tā balvu fonds plānots 2000 eiro apmērā.

"Termo Eko" kausa izcīņas galvenais organizators Arturs Mihailovs pastāstīja, ka 1.februārī savu dalību apstiprinājuši jau pussimts šahistu no četrām valstīm – Latvijas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas. Ja vērtē pēc pēc vadošajiem šahistiem, tad šī būs dalībnieku spēka ziņā stiprākā "Termo Eko" kausa izcīņa! Spēlēs mūsu lielmeistari Ņikita Meškovs (2546) un Ilmārs Starostīts (2440), starptautiskie meistari Rolands Bērziņš (2406), Sergejs Griščenko (Krievija, 2469) un Tarvo Sīmans (Igaunija, 2426). Būs Latvijas pašreizējais čempions FM Arturs Bernotas (2432), Latvijas junioru šaha līderis FM Dmitrijs Tokranovs (2361), spēlētājs ar augstāko (2293) jauniešu reitingu valstī Aleksandrs Jazdanovs, kā arī pagājušās izcīņas kausa ieguvējs FM Sergejs Kļimakovs (2309). Gaidāma arī Jūrmalas šaha jaunā zvaigznīte Georgijs Germanovs (1312).

Viss dalībnieku sastāvs apskatāms šeit.

Jāatgādina, ka šis ir pēdējais turnīrs ar klasisko laika kontroli Latvijā līdz pat "RTU Open" augustā, kurā var pieteikties jebkurš spēlētājs. Tādēļ organizatori aicina izmantot iespēju uzspēlēt viesmīlīgajā Lielupes viesnīcā "SemaraH Hotel", gūt pieredzi, pacelt savu meistarību un izcīnīt kādu no daudzajām balvām.

Nolikums apskatāms šeit.