Dana Reizniece-Ozola jaunos šahistus atkal aicina uz Kuldīgu

29.08.2017
Pērn turnīrs pulcēja 60 jaunos šahistus.

Piektdien un sestdien, 15. un 16.septembrī, notiks Kuldīgas novada Sporta skolas 53.ceļojošā komandu kausa izcīņa šahā, kas paralēli ir arī 12. lielmeistares Danas Reiznieces-Ozolas kausa izcīņa, kurā aicināti šahisti, kas dzimuši 1999.gadā un jaunāki vismaz ar 1. sporta klasi.

Šīs vienas no sastāva ziņā spēcīgākās jauno šahistu sacensības Latvijā, un arī ar labu balvu fondu. Šoreiz tas būs 630 eiro, no kuriem 150 tiks uzvarētājam, bet pa 75 eiro – uzvarētāju treneriem.

Paredzēts, ka turnīrs notiks Kuldīgas NSS šaha klubā, Liepājas ielā 14, otrajā stāvā, taču lielāka dalībnieku skaita gadījumā vieta var tikt mainīta uz Virkas ielu 15, kur tas tika aizvadīts pērn.

Atklāšana paredzēta piektdien pulksten 13, bet pēdējā sestdien pulksten 15.10. Šajās divās dienās tiks aizvadītas septiņas rapida partijas ar apdomas laiku 25 minūtes plus 15 sekundes par gājienu.

Iepriekšēja pieteikšanās līdz 12.septembrim. Detalizēta informācija nolikumā.

Atgādināsim, ka pērn turnīrs pulcēja 60 dalībniekus, faktiski visus vadošos Latvijas jaunos šahistus. Individuāli uzvaru izcīnīja Oļeģs Petrovskis, bet komandu vērtējumā labākās trīs vietas ieņēma Rīgas Šaha skola audzēkņu veidotās komandas.