Tradicionālā "Liepājas rokāde" šogad atgriežas Latviešu biedrības namā

14.05.2017
Foto no liepajaskultura.lv

Viens no Baltijas valstīs lielākajiem ātrā šaha festivāliem "Liepājas rokāde" šogad notiks no 3.līdz 6.augstam - tradicionāli ar noslēgumu augusta pirmajā nedēļas nogalē. Tomēr pretēji pēdējos gados ierastajam, sacensības atkal tiks aizvadītas Liepājas Latviešu biedrības namā, Rožu laukumā 5/6.

Festivāla, kas notiks jau 24.reizi, turnīru skaits un to izspēles principi līdz ar vietu maiņu gan nemainīsies. Notiks superturnīrs, "Open" turnīrs, komandu turnīrs un ātrspēle, kā arī tradicionālais tenisa turnīrs (ja atļaus laika apstākļi). Kopējais balvu fonds būs dalībniekiem pietiekami vilinošs – 7000 eiro.

Pirmās divas dienas tiks izspēlēts "Open", no kura četri labākie kvalificēsies superturnīram, kurā jau gaidīs četri uzaicinātie lielmeistari. Sestdienas rītā notiks ātrspēle, bet no pēcpusdienas līdz pat nākamajai dienai ieskaitot paralēli ritēs komandu turnīrs un superturnīrs.

Detalizēts turnīra nolikums apskatāms šeit.

Chess-results.com linki: Open, komandu, ātrspēle, superturnīrs.

Atgādināsim, ka jau nākamajā dienā pēc "Liepājas rokādes" sāksies vēl viens Latvijas šaha dzīvē tradicionāls sarīkojums – "RTU Open".