Līdz 13.novembrim pagarina aizliegumu rīkot sporta pasākumus un grupu treniņus iekštelpās

03.11.2020
Foto no www.pexels.com

Valdība otrdien ārkārtas sēdē nolēma līdz 13.novembrim pagarināt aizliegumu rīkot sporta pasākumus un grupu treniņus iekštelpās, ziņo aģentūra LETA. Tas līdz ar to nozīmē, ka tiek atcelti visi šajā periodā plānotie klātienes šaha turnīri.

Ministru kabinets, uzklausot speciālistu ieteikumus, šodien grozīja noteikumus par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Līdz šim bija noteikts, ka līdz 6.novembrim sporta treniņi ir jāorganizē ārtelpās, individuāli vai attālināti, turklāt organizējot grupu sporta treniņus ārtelpās, nedrīkst izmantot ģērbtuves. Minētais ierobežojums netika attiecināts uz Latvijas pieaugušo izlases, Latvijas Olimpiskās vienības un Latvijas Paralimpiskās vienības sportistu, kā arī komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu sporta treniņiem pieaugušajiem. Valdība šodien nolēma minēto ierobežojumu pagarināt līdz 13.novembrim.

Līdz 13.novembrim pagarināts arī aizliegums organizēt sporta pasākumus. Minētais aizliegums gan nav attiecināms uz starptautiskajiem sporta pasākumiem, kā arī komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu sporta sacensībām pieaugušajiem.

Līdztekus minētajam valdība lēma, ka pieaugušo profesionālās tālākizglītības, profesionālās pilnveides un pieaugušo neformālās izglītības programmu apguve notiek attālināti, izņemot programmas tādas praktiskās daļas apguvi, kas nepieciešama profesionālo prasmju vai kvalifikācijas ieguvei.

Noteikumi stāsies spēkā sestdien, 7.novembrī.