Arī šogad notiks populārais jauniešu turnīrs "Rumbas kauss"

06.09.2016
"Rumbas kauss" allaž pulcē kuplu dalībnieku skaitu. Foto - Gunārs Gertners

Arī šajā gadā, 7. un 8.oktobrī, Kuldīgā notiks tradicionālais starptautiskais šaha turnīrs jauniešu komandām līdz 12 gadiem "Rumbas kauss". Tajā šogad var piedalīties spēlētāji, kas dzimuši 2004.gadā un jaunāki, informē organizators Gunārs Gertners.

"Rumbas kauss" notiek jau vairākus desmitus gadus. Tas savā vecuma grupā ir ļoti pupulārs turnīrs un pēdējos gadu pulcē vairāk nekā 100 jaunos spēlētājus no vairākām kaimiņvalstīm. Pērn vien bija 124 šahisti.

"Rumbas kauss 2016" sporta skolā Virkas ielā 15 sāksies 7.oktobrī pulksten 13, bet noslēgums paredzēts nākamajā dienā 16.30. Šajā laikā tiks aizvadītas septiņas kārtas pēc Šveices sistēmas ar apdomas laiku 25 minūtes plus 15 sekundes par gājienu. Paredzēta FIDE ātrā šaha reitinga apskaite. Komandas sastāvā jābūt zēniem un vismaz vienai meitenei. Meitenes drīkst spēlēt arī pie zēnu galdiņiem.

Iepriekšēja pieteikšanās pa e-pastu gunarsgertners@gmail.com līdz 5.oktobrim. Pieteikumā jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds un FIDE ID.

Dalības maksa ir 15 eiro par komandu. Komandu skaits turnīrā ir ierobežots – ne vairāk kā 28 komandas. Turnīra organizatori patur tiesības vājākajām komandām atteikt dalību, ja tiek pārsniegts maksimālais komandu skaits.

Par visu vairāk - nolikumā.