Vidzemes reģionālās atlases turnīrs jau nākampiektdien

06.03.2020
Viesnīca "Hotel Sigulda".

Līdz nākamajai trešdienai, 11.martam, vēl var pieteikties dalībai Latvijas 2020.gada šaha čempionāta Vidzemes reģionālās atlases turnīrā. Sacensības no 13. līdz 15.martam notiks Siguldā, viesnīcas "Hotel Sigulda" konferenču zālē Pils ielā 6.

Ja dalībnieku skaits nepārsniegs 30, tad ir sagaidāms, ka divi pirmo vietu ieguvēji iekļūs Latvijas čempionāta finālā un 3.-4. vietu ieguvēji – pusfinālā.

Siguldā sacensības notiks 7 kārtās ar apdomas laiku 50 minūtes uz partiju, pieskaitot 10 sekundes par katru gājienu. Turnīra sākums ir piektdien, 13. martā pulksten 17.50, kad tiks spēlēta 1. kārta. Sestdien un svētdien paredzētas pa trim spēļu kārtām, sākot spēli pulksten 11 no rīta.

Ja dalībniekam objektīvu iemeslu dēļ nav iespējams ierasties uz pirmo kārtu, tad viņam ir tiesības par to paziņot pirms turnīra sākuma un šajā kārtā saņemt neizšķirtu bez spēles.

Interesentiem jānosūta pieteikums uz e-pastu: siguldachess@gmail.com, vai jāpiesakās, zvanot pa tālruni 29277148.  

Pieteikušos dalībnieku saraksts apskatāms chess-results.com. Pirmo sešu vietu ieguvēji saņems naudas balvas no 10 līdz 20 EUR, paredzētas arī speciālbalvas labākajai dāmai, senioram un junioram.

Visvaldis Gercāns,
turnīra organizētājs