2020
2019
2018
2017
2016

Kuldīgas NSS Ziemassvētku turnīrs 2020

28.12.2020

J.Vilerta & A.Grandberga piemiņas turnīrs 2020

26.12.2020

Serbija: Eiropas Jauniešu rapida un blica čempionāts

26.12.2020 - 30.12.2020

Tempo turnīrs "Rēzekne-2020", pēdējais, 12.posms

19.12.2020

Dobeles Sniegavīru turnīrs 2020

05.12.2020

Rēzeknes pilsētas 2020.gada atklātais komandu čempionāts

05.12.2020

Polija: Eiropas rapida un blica čempionāts Katovicē

03.12.2020 - 06.12.2020

Pļaviņu novada ceļojošā kausa izcīņa 2020, 3.posms

29.11.2020

Latvijas 2020.gada klubu kausa izcīņa

28.11.2020

Latvijas 2020.gada komandu čempionāts rapidā un blicā

28.11.2020 - 29.11.2020

Tempo turnīrs "Rēzekne-2020", 11.posms

28.11.2020

Olaines Šaha svētki pieaugušajiem (rudens)

22.11.2020

Olaines Šaha svētki bērniem (rudens)

21.11.2020

Kuldīgas novada atklātais čempionāts 2020

14.11.2020

Mārtiņa turnīrs Dobelē 2020

07.11.2020

Trenera Jāņa Mileikas 10. Starptautiskās Šaha dienas

07.11.2020

Itālija: Pasaules Senioru čempionāts

06.11.2020 - 16.11.2020

Ogres Šaha rudens 2020

01.11.2020

Tukuma novada atklātais čempionāts 2020

01.11.2020

Tempo turnīrs "Rēzekne-2020", 10.posms

31.10.2020

Cēsu pilsētas atklātais ātrā un blica šaha čempionāts 2020

24.10.2020 - 25.10.2020

Rudens brīvlaika turnīrs Kuldīgā 2020

21.10.2020

Gruzija: Pasaules Jauniešu čempionāts U8-U12

18.10.2020 - 31.10.2020

Olaine Open Rapid Chess Championship children 2020 4rd stage

10.10.2020

Trenera Vsevoloda Dudzinska piemiņai

10.10.2020 - 11.10.2020

Olaine Open Rapid Chess Championship 2020 4rd stage

10.10.2020

Dzelzcela nozarē stradājošo 11. atklātais čempionāts

08.10.2020

Tukuma novada atklātais čempionāts 2020

04.10.2020

Mildas Laubertes piemiņas ātrspēles turnīrs 2020

04.10.2020

Dobeles Āboldienas turnīrs 2020

03.10.2020

Siguldas novada 9. atklātais čempionāts ātrajā šahā

03.10.2020 - 04.10.2020

Rumbas kauss 2020

02.10.2020 - 03.10.2020

Tempo turnīrs "Rēzekne-2020", 9.posms

26.09.2020

Ogres novada amatieru interneta šaha čempionāts

26.09.2020

Rīgas atklātais čempionāts 2020

25.09.2020 - 29.09.2020

"Rīga Rapid 2020" ceturtdienās

24.09.2020

Dundagas torņi 2020

19.09.2020

Rīga Open Rapid Chess 2020

19.09.2020

Eiropas jaunatnes online individuālais un komandu čempionāts

18.09.2020 - 20.09.2020

Latvijas Dice Chess čempionāts 2020

13.09.2020

8. Salaspils novada atklātais ātrā šaha čempionāts 2020

12.09.2020

Kuldīgas 56.kauss & D.Reiznieces-Ozolas 15.kauss

11.09.2020 - 12.09.2020

"Rīga Rapid 2020" ceturtdienās

10.09.2020

Tukuma novada atklātais čempionāts 2020

06.09.2020

Olaine Open Rapid Chess Championship children 2020 3rd stage

06.09.2020

Olaine Open Rapid Chess Championship 2020 3rd stage

06.09.2020

Dobeles novada atklātais turnīrs 2020

05.09.2020

LSVS 2020.gada čempionāts šahā

05.09.2020

Latgales Jauniešu šaha līgas IV sezonas komandu čempionāts, 3.posms

04.09.2020

"Rīga Rapid 2020" ceturtdienās

03.09.2020

Pļaviņu novada ceļojošā kausa izcīņa 2020, 2.posms - ATCELTS

30.08.2020

Tempo turnīrs "Rēzekne-2020", 8.posms

29.08.2020

Baltic Youth Open 2020 Liepājā

25.08.2020 - 27.08.2020

Rīgas Open 2020

24.08.2020 - 30.08.2020

Latvijas 2020.gada čempionāts vīriešiem

24.08.2020 - 30.08.2020

Latvijas 2020.gada čempionāts sievietēm

24.08.2020 - 30.08.2020

RTU Open 2020 (pārcelts uz 2021.gadu)

22.08.2020 - 30.08.2020

Balvu novada atklātais turnīrs 2020

22.08.2020 - 23.08.2020

Rudaga – Kaissa 2020 Vasara

21.08.2020 - 23.08.2020

Latvijas 2020.gada jauniešu šaha čempionāta fināls

10.08.2020 - 15.08.2020

"Daugava Chess" Vasaras kausa izcīņa ātrajā šahā un blicā 2020

08.08.2020 - 09.08.2020

Alūksnes atklātais 2. šaha čempionāts

08.08.2020 - 09.08.2020

Rīgas Šaha kluba 3 gadu jubilejas turnīrs

05.08.2020

Ģedimina Salmiņa piemiņas turnīrs 2020

02.08.2020

VI Starptautiskais ātrā šaha turnīrs "Rositten Rapid 2020"

01.08.2020

Latvijas 2020.gada vīriešu čempionāta pusfināls

31.07.2020 - 04.08.2020

Pullman Riga Old Town Hotel Fischer Random Chess 2020

28.07.2020

Igaunija: Paula Keresa piemiņas festivāls Pērnavā 2020

27.07.2020 - 02.08.2020

Jura Neimaņa piemiņai "Ventspils Open Rapid" 2020, Latvijas ātrā šaha čempionāts

25.07.2020 - 26.07.2020

Tempo turnīrs "Rēzekne-2020", 7.posms

25.07.2020

FIDE Online Olympiad 2020

22.07.2020 - 30.08.2020

Shirov&Vidzeme summer

21.07.2020

IX festivāls "Vidzemes vasara" Limbažos

20.07.2020 - 23.07.2020

Kuldīgas pilsētas svētku turnīrs 2020

18.07.2020

23. IM Alvja Vītoliņa piemiņas turnīrs Carnikavā

18.07.2020

Rēzeknes novada 2020.gada atklātais čempionāts ar reitingu līdz 1600

17.07.2020 - 19.07.2020

Lietuva: "Aurum Blitz Open" Palangā

16.07.2020

Saulkrastu 2020.gada čempionāts

11.07.2020

Igaunija: 54. Ilmāra Rauda memoriāls Vīlandē

06.07.2020 - 12.07.2020

Tukuma novada atklātais čempionāts (papildināts 09.06)

05.07.2020

Lietuva: Open Rapid chess championship 2020 of Panevezys

04.07.2020 - 05.07.2020

IV Baldones novada čempionāts ātrspēlē un ātrajā šahā

04.07.2020 - 05.07.2020

U. Deisona piemiņas turnīrs 2020 (aktualizēts 23.06)

27.06.2020

Latvijas 2020.gada ātrspēles čempionāts Mežezerā

27.06.2020 - 28.06.2020

FIDE tiešsaistes apmācības seminārs treneriem

26.06.2020 - 28.06.2020

Lietuva: Panevezys Open 2020

26.06.2020 - 03.07.2020

Blitz with Alexei Shirov & Maskachka

25.06.2020

11.00 lielmeistara Artura Neikšāna meistarklase

22.06.2020

Rēzeknes pilsētas atklātais individuālai senioru čempionāts (aktualizēts 11.06)

21.06.2020

Tempo turnīrs "Rēzekne-2020", 6.posms (aktualizēts 11.06)

20.06.2020

Rīgas Vasaras Šaha Festivāls 2020 (aktualizēts 09.06)

15.06.2020 - 21.06.2020

11.00 lielmeistara Artura Neikšāna meistarklase

15.06.2020

Tempo turnīrs "Rēzekne-2020", 5.posms (aktualizēts 11.06)

14.06.2020

III Victory Pub Chess Blitz 2020, Rīgas Šaha kluba blics 2020

11.06.2020

11.00 lielmeistara Artura Neikšāna meistarklase

08.06.2020

Tukuma novada atklātais čempionāts 2020 - ATCELTS

07.06.2020

11.00 lielmeistara Artura Neikšāna meistarklase

01.06.2020

Fēliksa Circeņa piemiņas turnīrs 2020

30.05.2020

Dobeles ceriņu turnīrs 2020 - ATCELTS

30.05.2020

17.30 lielmeistara Alekseja Širova lekcija Rīgas Šaha federācijā

28.05.2020

11.00 lielmeistara Artura Neikšāna meistarklase

25.05.2020

Latgales pavasaris 2020 - PĀRCELTS

20.05.2020 - 24.05.2020

11.00 lielmeistara Artura Neikšāna meistarklase

18.05.2020

Interneta turnīru sērija "Nomato karonovīrusu"

18.05.2020 - 16.06.2020

Eiropas online šaha čempionāts

16.05.2020 - 31.05.2020

Skolu Šaha olimpiādes 2020 fināls - PĀRCELTS

15.05.2020

11.00 lielmeistara Artura Neikšāna meistarklase

11.05.2020

Olaines Šaha svētki pieaugušajiem (pavasaris) - ATCELTS

10.05.2020

Olaines Šaha svētki bērniem (pavasaris) - ATCELTS

09.05.2020

Artura Neikšāna seminārs "Understand the Rossolimo Sicilian"

07.05.2020

Tukuma novada atklātais čempionāts 2020 - ATCELTS

03.05.2020

"Riga Magicians" līga e-šahā II

02.05.2020 - 15.05.2020

Kuldīgas NSS atklātais čempionāts 2020 - ATCELTS

30.04.2020

Tempo turnīrs "Rēzekne-2020", 4.posms - ATCELTS

25.04.2020

WGM Danas Reiznieces-Ozolas meistarklase Rīgas Šaha skolā - ATCELTS

23.04.2020

Skolu šaha olimpiādes 2020 Rīgas reģiona fināls - ATCELTS

22.04.2020

Skolu šaha olimpiādes 2020 Zemgales fināls Jelgavā - ATCELTS

21.04.2020

Pļaviņu novada ceļojošā kausa izcīņa 2020, 1.posms - ATCELTS

19.04.2020

"Daugava Chess" Jauniešu čempionāts šahā 2020 - ATCELTS

11.04.2020

"Riga Magicians" līga e-šahā

11.04.2020 - 25.04.2020

Rīgas Šaha Federācijas izmēģinājuma antivīrusa turnīrs 3min+2sek/gājienu 10.04.2020 18:45(UTC+3)

10.04.2020 - 10.04.2020

10. Jāņa Klovāna piemiņas kauss - ATCELTS

09.04.2020

Latvijas 2020.gada vīriešu čempionāta pusfināls - PĀRCELTS

08.04.2020 - 12.04.2020

Skolu šaha olimpiādes 2020 Vidzemes fināls Cēsīs - PĀRCELTS

07.04.2020

Tukuma novada atklātais čempionāts 2020 - ATCELTS

05.04.2020

1. LCCD Ziemeļu – Baltijas nedzirdīgo šaha čempionāts - PĀRCELTS

03.04.2020 - 05.04.2020

Skolu Šaha olimpiādes Latgales reģiona fināls, Rēzekne - PĀRCELTS

03.04.2020

Skolu Šaha olimpiādes 2020 Kurzemes reģiona fināls, Talsi - PĀRCELTS

01.04.2020

RTU "Prāta spēles" 2020 - ATCELTS

28.03.2020

Tempo turnīrs "Rēzekne-2020", 3.posms - ATCELTS

28.03.2020

Latvijas 2020.gada senioru čempionāts, Salaspils - PĀRCELTS

28.03.2020 - 29.03.2020

WGM Ilzes Bērziņas meistarklase Rīgas Šaha skolā - ATCELTS

26.03.2020

Victory Pub Chess Blitz 2020 - ATCELTS

24.03.2020

Georgija Makovska piemiņas kausa izcīņa - ATCELTS

22.03.2020

Latvijas čempionāta Zemgales atlase 2020 - ATCELTS

21.03.2020 - 22.03.2020

Dobeles novada 2020.gada atklātais čempionāts šahā - ATCELTS

21.03.2020

Liepājas atklātais komandu čempionāts 2020 - ATCELTS

14.03.2020

Latvijas čempionāta Vidzemes atlase 2020 - PĀRTRAUKTS

13.03.2020 - 15.03.2020

LU atklātais čempionāts 2020

10.03.2020

Rīgas nedēļas nogales turnīrs klasiskajā šahā 2020, 1.posms

06.03.2020 - 08.03.2020

Dundagas novada atklātais čempionāts bērniem un jauniešiem 2020

04.03.2020

Tukuma novada atklātais čempionāts 2020

01.03.2020

Pullman Riga Old Town Hotel ātrā un blica šaha čempionāts 2020

29.02.2020 - 01.03.2020

Tempo turnīrs "Rēzekne-2020", 2.posms

29.02.2020

Šaha mēnesis Baložos 2020, 3.posms

23.02.2020

Rīga Open Rapid Chess 2020, I stage

22.02.2020

Latgales 2020.gada atklātais ģimeņu čempionāts

22.02.2020

GM Normunda Mieža meistarklase Rīgas Šaha skolā

20.02.2020

Rīgas Šaha kluba blics 2020

18.02.2020

Šaha mēnesis Baložos 2020, 2.posms

16.02.2020

48. "Cerību kausa" izcīņa, pusfināls

15.02.2020 - 16.02.2020

E. Melngaiļa piemiņas turnīrs Vidridžos 2020

15.02.2020

Latvijas 2020.gada jauniešu čempionāta pusfināls U-16, U-18

14.02.2020 - 16.02.2020

Talsu sākumskolas atklātais turnīrs 2020

14.02.2020

Šaha mēnesis Baložos 2020, 1.posms

09.02.2020

Olaine Open Rapid Chess Championship children 2020 2nd stage

09.02.2020

Olaine Open Rapid Chess Championship 2020 2nd stage

09.02.2020

Aivara Gipšļa piemiņas turnīrs 2020

08.02.2020

Latvijas čempionāta Kurzemes atlase 2020

08.02.2020 - 09.02.2020

Rēzeknes pilsētas atklātais individuālais 2020.gada čempionāts

08.02.2020 - 09.02.2020

Bērnu un jauniešu šaha turnīrs "Rudaga - Kaissa 2020 ziema"

07.02.2020 - 09.02.2020

Tukuma novada atklātais čempionāts 2020

02.02.2020

Dobeles sveču turnīrs 2020

01.02.2020

Latvijas 2020.gada jauniešu čempionāta pusfināls U-8, U-10, U-12, U-14

31.01.2020 - 02.02.2020

GM Artura Neikšāna meistarklase Rīgas Šaha skolā

30.01.2020

XV Riga Rapid – šaha ceturtdiena

30.01.2020

Kurzemes skolēnu sporta spēles Kuldīgā 2020

29.01.2020

Pāvela Pikas piemiņas turnīrs 2020

25.01.2020

Tempo turnīrs "Rēzekne-2020", 1.posms

25.01.2020

XIV Riga Rapid – šaha ceturtdiena

23.01.2020

Rudaga – Kaissa 2020 Ziema

22.01.2020

"Maskačka Open 2020"

17.01.2020 - 19.01.2020

XIII Riga Rapid – šaha ceturtdiena

16.01.2020

Kuldīgas novada skolēnu sporta spēles 2020

15.01.2020

Olaine Open Rapid Chess Championship children 2020 1st stage

12.01.2020

Olaine Open Rapid Chess Championship 2020 1st stage

12.01.2020

Ikšķiles Tempo kausa izcīņa 2019/2020, IV posms

11.01.2020

Latgales 2020.gada atklātais jauniešu čempionāts

11.01.2020 - 12.01.2020

Paula Keresa piemiņas turnīrs Valkā 2020

11.01.2020

Latgales Jauniešu šaha līgas IV sezonas komandu čempionāts, 2.posms

10.01.2020

XII Riga Rapid – šaha ceturtdiena

09.01.2020

Latvijas 2020.gada vīriešu čempionāta ceturtdaļfināls

03.01.2020 - 07.01.2020

"Daugava Chess" Ziemas kauss klasiskajā šahā 2020

02.01.2020 - 05.01.2020