2019
2018
2017
2016

Kuldīgas NSS Ziemassvētku turnīrs 2019

27.12.2019

J.Vilerta & A.Grandberga piemiņas turnīrs 2019

26.12.2019

Pļaviņu novada ceļojošā kausa izcīņa 2019

08.12.2019

Dobeles Sniegavīru šaha turnīrs 2019

07.12.2019

Latvijas klubu kauss 2019

30.11.2019

Pļaviņu novada ceļojošā kausa izcīņa 2019

27.11.2019

Jāņa Mileikas 9. Šaha Dienas

09.11.2019

Mārtiņa šaha turnīrs Dobelē 2019

09.11.2019

Olaine 2019, 4.posms

26.10.2019

Latvijas komandu čempionāts 2019, III posms

12.10.2019 - 13.10.2019

Dobeles Āboldienas šaha turnīrs 2019

05.10.2019

Rumbas kauss 2019

04.10.2019 - 05.10.2019

Mildas Laubertes piemiņas ātrspēles turnīrs 2019

29.09.2019

Siguldas novada atklātais un Latvijas ātrā šaha čempionāts 2019

28.09.2019 - 29.09.2019

Kuldigas 54th cup & D.Reiznieces-Ozolas 13th cup

13.09.2019 - 14.09.2019

Olaine 2019, 3.posms

08.09.2019

Dobeles senās pils svētku šaha turnīrs 2019

07.09.2019

Pļaviņu novada ceļojošā kausa izcīņa 2019

01.09.2019

Vasaras IX Starptautiskais turnīrs Rudaga – Kaissa 2019

22.08.2019 - 26.08.2019

Emiļa Melngaiļa Svētku kausa izcīņa

09.08.2019

RTU Open 2019

05.08.2019 - 11.08.2019

Kuldīgas pilsētas svētku turnīrs 2019

20.07.2019

VIII Starptautiskais šaha festivāls "Vidzemes vasara 2019"

17.07.2019 - 21.07.2019

Dundagas torņi 2019

29.06.2019

Latvijas ātrspēles čempionāts 2019

28.06.2019 - 30.06.2019

Latvijas komandu čempionāts 2019, II posms

08.06.2019 - 09.06.2019

Emiļa Melngaiļa mūzikas svētki

08.06.2019

Fēliksa Circeņa piemiņas turnīrs 2019

01.06.2019

Dobeles ceriņu šaha turnīrs 2019

25.05.2019

Latvijas Skolu skolēnu šaha olimpiāde 2019, fināls

15.05.2019

Pļaviņu novada ceļojošā kausa izcīņa 2019

12.05.2019

Komandu čempionāts jauniešiem "Šaha lietus" 2019

11.05.2019 - 12.05.2019

Kuldīgas NSS atklātais čempionāts 2019

03.05.2019

Latvijas 2019.gada sieviešu čempionāts

30.04.2019 - 06.05.2019

Latvijas 2019.gada vīriešu čempionāta fināls

30.04.2019 - 06.05.2019

Skolu olimpiādes 2019 Rīgas reģiona fināls Rīgā

28.04.2019

Skolu olimpiādes 2019 Latgales reģiona fināls Daugavpilī

26.04.2019

Latvijas 2019.gada vīriešu čempionāts, pusfināls

18.04.2019 - 22.04.2019

Skolu olimpiādes 2019 Zemgales reģiona fināls Jelgavā

16.04.2019

Skolu olimpiādes 2019 Kurzemes reģiona fināls Kuldīgā

12.04.2019

10.Jāņa Klovāna piemiņas kauss

09.04.2019 - 09.04.2019

Ogres pavasaris 2019

07.04.2019

Skolu olimpiādes 2019 Vidzemes reģiona fināls Valmierā

05.04.2019

Tempo turnīrs "Rēzekne 2019", 3.posms

30.03.2019

RTU Skolēnu kausa izcīņa

30.03.2019

Latgales Jauniešu Šaha līgas 3.sezonas komandu čempionāts, 3.posms

29.03.2019

Latvijas 2019.gada čempionāta Zemgales atlase

23.03.2019 - 24.03.2019

"Cerību kauss" 2019, fināls

23.03.2019 - 24.03.2019

Dobeles novada šaha turnīrs 2019

23.03.2019

Latvijas 2019.gada čempionāta Latgales atlase

22.03.2019 - 24.03.2019

Latvijas 2019.gada jauniešu čempionāta U8-U18 fināls

11.03.2019 - 17.03.2019

Latvijas senioru čempionāts 2019

09.03.2019 - 10.03.2019

"Pullman Riga Old Town Hotel" atklātais ātrā un blica šaha čempionāts 2019

02.03.2019 - 03.03.2019

Limbažu novada skolu šaha olimpiāde "Bandinieka sapnis 2019"

01.03.2019

Latvijas 2019.gada čempionāta Vidzemes atlase

01.03.2019 - 03.03.2019

Pļaviņu novada ceļojošā kausa izcīņa 2019

24.02.2019

"Riga Open rapid chess", 1. posms

23.02.2019

"Cerību kauss" 2019, pusfināls

23.02.2019 - 24.02.2019

Tempo turnīrs "Rēzekne 2019", 2.posms

23.02.2019

Ziemas IX Starptautiskais turnīrs Rudaga – Kaissa 2019

22.02.2019 - 24.02.2019

Latvijas 2019.gada čempionāta Kurzemes atlase

16.02.2019 - 17.02.2019

Šaha mēnesis Baložos 2019, 3.posms

16.02.2019

Emiļa Melngaiļa jubilejas atceres komandu turnīrs

15.02.2019

Lielmeistara Aivara Gipšļa piemiņas turnīrs 2019

09.02.2019 - 10.02.2019

Rēzeknes individuālais atklātais čempionāts 2019

09.02.2019 - 10.02.2019

Šaha mēnesis Baložos 2019, 2.posms

09.02.2019

Olaine 2019, 2.posms

03.02.2019

Reģionālais ģimeņu turnīrs "Šaha Pasaule IV" Rēzeknē

02.02.2019

Ikšķiles novada tempo kausa izcīņa 2018/2019, 2.posms

02.02.2019

Dobeles sveču šaha turnīrs 2019

02.02.2019

Paula Keresa piemiņas turnīrs 2019 Valkā

02.02.2019

Šaha mēnesis Baložos 2019, 1.posms

02.02.2019

Latvijas jauniešu 2019.gada čempionāta pusfināls U-16, U-18

01.02.2019 - 03.02.2019

Latvijas Šaha federācijas prezidenta kausa izcīņa 2019

26.01.2019

Tempo turnīrs "Rēzekne 2019", 1.posms

26.01.2019

Latvijas jauniešu 2019.gada čempionāta pusfināls U-12, U-14

25.01.2019 - 27.01.2019

FIDE meistaram Vitālijam Ļevčenkovam - 70

22.01.2019

Lietuva: Open Rapid Panevezys 2019

19.01.2019 - 20.01.2019

Maskačka Open 2019

18.01.2019 - 20.01.2019

Latvijas jauniešu 2019.gada čempionāta pusfināls U-08, U-10

18.01.2019 - 20.01.2019

Olaine 2019, 1.posms

12.01.2019

Latgales 2019.gada atklātais jauniešu čempionāts

12.01.2019 - 13.01.2019

Igaunija: Paula Keresa piemiņas turnīrs 2019

11.01.2019 - 13.01.2019

"Daugava Chess" Ziemas kauss ātrajā šahā un blicā 2019

05.01.2019 - 06.01.2019

Latgales Jauniešu Šaha līgas 3.sezonas komandu čempionāts, 2.posms

04.01.2019

Latvijas 2019. gada vīriešu čempionāta ceturtdaļfināls

04.01.2019 - 08.01.2019

Lietuva: Chess Congress Druskininkai 2019

31.12.2018 - 06.01.2019