«

»

Mar
01

Balsojiet par Alekseju Širovu!

Pirmo reizi līdzjutējiem ir iespēja izvēlēties vienu no Maskavā notiekošā Mihaila Tāla memoriāla dalībniekiem.  Līdzjutēji savu viedokli var paust interneta balsojumā Krievijas Šaha federācijas mājas lapā. Balsojuma kandidātu vidū ir arī Latvijas pirmais numurs Aleksejs Širovs. Aicinām atbalstīt Alekseju ar savu balsojumu! Balsošana ir sākusies šodien 1. martā un turpināsies līdz 15. martam. Balsošana ir vienkārša: tikai jāatver saite un labajā pusē jāatrod Aleksejs Širovs un jānobalso!

Septītais Mihaila Tāla memoriāls notiks Maskavā no 7. līdz 19. jūnijam. Turnīrā piedalīsies 10 pasaules spēcīgākie lielmeistari. Seši jau ir apstiprinājuši dalību: Magnuss Karlsens, Vladimirs Kramņiks, Levons Aroņjans, Teimūrs Radžabovs, Hikaru Nakamura un Fabiano Karuana. Trīs dalībnieki tiks noteikti vēlāk, savukārt 10. dalībnieku pirmo reizi superturnīru vēsturē izvēlas līdzjutēji. Līdzjutēji var izvēlēties dalībnieku no šādu lielmeistaru vidus:

Šakhrijars Mamedjarovs (Mamedyarov, Shakhriyar) (AZE) 2752
Vangs Hao (Wang, Hao) (CHN) 2733
Gata Kamskis (Kamsky, Gata) (USA) 2741
Ruslans Ponomarjovs (Ponomariov, Ruslan) (UKR) 2727
Maikls Adamss (Adams, Michael) (ENG) 2735
Anišs Giri (Giri, Anish) (NED) 2717
Kvangs Leims Lī (Le, Quang Liem) (VIE) 2698
Judīte Polgara (Polgar, Judit) (HUN) 2709
Aleksejs Širovs (Shirov, Alexei) (LAT) 2701
Baadurs Džabava (Jobava, Baadur) (GEO) 2706
Emīls Sutovskis (Sutovsky, Emil) (ISR) 2700
Lūks Makšeins (McShane, Luke J) (ENG) 2691
Jifaņa Hou (Hou, Yifan) (CHN) 2639

 

Share Button

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>